dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawadzkiego Zośki

Zielona Góra,lubuskie

255 000 zł73 m² 3 493,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam. Okazja. Nowość Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze przy ul. T.Zawadzkiego Zośki ( Osiedle Piastowskie). Mieszkanie położone na IV piętrze , w bloku z lat 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perłowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem, osiedle Górczyn. W cenie dwa miejsca postojowe na zamkniętym parkingu przy budynku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł97 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

24 piętro z widokiem na centrum Warszawy! bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł41 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Pobierowo,zachodniopomorskie

293 852 zł57 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament w Pobierowie odpoczywaj i zarabiaj! Apartament o powierzchni 56,51 m2 + przynależny ogródek o pow. 36m2 zlokalizowany jest w nowym kompleksie 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł45 m² 12 378 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie usytuowane w środku budynku, bardzo ciepłe. Ogrzewanie miejskie. Niskie koszty eksploatacji. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mikołów

Mikołów,śląskie

379 000 zł133 m² 2 856,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji! Myślisz o zakupie mieszkania z ogródkiem? Choć wolisz dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej? Jeśli tak, to sprawdź ofertę tej nieruchomości. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

361 800 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 50m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł65 m² 11 315 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe, ciche mieszkanie o bardzo dużym potencjalnie inwestycyjnym na ulicy Edwarda Odyńca. Wysokie przestronne pomieszczenia gwarantują duże możliwości adaptacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

558 000 zł51 m² 10 941 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł52 m² 7 481 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł50 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentacjęagent prowadzący tel.Nowoczesne, wynajęte 50 m2 mieszkanie w Centrum! Topowa lokalizacja, wysoki standard.UKŁADsypialniaaneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

415 000 zł65 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bez pośredników 65-metrowe mieszkanie wraz z garażem podziemnym (dopłata 40.tys. zł pojedynczy boks zamykany na bramę) w Pile na osiedlu Jadwiżyn. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

354 600 zł47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 47m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł49 m² 11 531 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

341 000 zł46 m² 7 413 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

223 720 zł33 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,82m2 w nowym budownictwie na Maślicach Główne zalety lokalizacji: -Do centrum samochodem dojedziemy w 15 minut -bliskość obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

68 000 zł34 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: mieszkanie w dobrym stanie, do zamieszkania, zlokalizowanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Sobięcina. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

407 472 zł52 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie trzypokojowe 52m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

669 000 zł48 m² 13 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam. Przedstawiam Państwu piękny, przestronny apartament w jednej z najbardziej charakterystycznych inwestycji Gdyni - apartamentowcu, dewelopera Invest Komfort z 2012 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Reda,pomorskie

256 601 zł57 m² 4 535,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkania jedno i dwupoziomowe zlokalizowane w willowej dzielnicy Redy Ogródki o powierzchni do 130 m2! Inwestycja: osiedle to zespół 23 budynków o estetycznej formie dopełnionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

456 407 zł54 m² 8 521,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne- kupujący nie płaci podatku pcc- kupujący nie płaci prowizji- oferta prosto od dewelopera- posiadam dostęp do wielu innych inwestycji Agent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł41 m² 10 365,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. 10 minut do plaży! mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 40,2 m2 położona na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł21 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa Kawalerka! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Cena netto + 23% Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

386 859 zł60 m² 6 499,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zielona okolica z niską zabudową to doskonała alternatywa dla tłocznego centrum miasta. W projekcie staraliśmy się zawrzeć elementy, które decydują o przyjaznym, spokojnym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górna

Łódź,łódzkie

400 024 zł65 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Inwestycja z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci podatku pcc ani żadnej prowizji. Oddanie inwestycji: 2021-10-30 Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Górna: w bliskiej odległości Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

163 000 zł51 m² 3 196,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie dwupokojowe położone w Łaziskach Średnich - osiedle dobrze skomunikowane, kameralne, spokojne. W skład mieszkania wchodzą: dwa niezależne, ustawne pokoje, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Serock

Serock,mazowieckie

275 400 zł52 m² 5 347,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w centrum Serocka, w bloku z początku lat 90-tych, usytuowane na parterze. Mieszkanie 2- pokojowe po generalnym remoncie (wymieniona elektryka, hydraulika, okna, parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

549 000 zł106 m² 5 179,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupoziomowe w Rumi. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz dwa miejsca garażowe w hali, dodatkowo płatne. Dwupiętrowy blok znajduje się w atrakcyjnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 549 541 zł96 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Inwestycja z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci podatku pcc ani żadnej prowizji. Oddanie inwestycji: 2021-06-30 Inwstycja zlokalizowana w Śródmieściu nieopodal centrum handlowego Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

451 500 zł68 m² 6 597,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Lokalizacja -odległość 7 km od śródmieścia Gdańska -doskonały dostęp do transportu miejskiego -w odległości 2-3 km znajdują się przychodnie. -odległości ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Paczkowo

Paczkowo,wielkopolskie

410 000 zł73 m² 5 616 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyodrębnionego lokalu mieszkalnego w domu wolnostojącym o powierzchni użytkowej 73 m2 wraz z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł21 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

629 461 zł50 m² 12 496 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

334 128 zł53 m² 6 345,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe poznań naramowice 52,66 m2mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju łazienki, wc oraz balkonu.OSTATNIE MIESZKANIE! TANIEJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górna

Łódź,łódzkie

334 945 zł52 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł67 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m 2 , położone na osiedlu Gwarków/ Ślichowice przy ul. Piekoszowskiej. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na balkon (8m 2 ), 2.