dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł82 m² 5 705,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Została podpisana umowa przedwstępna. O kontakt proszę od 1 kwietnia 2020 Doskonała oferta! Mieszkanie w centrum, ulica barlickiego/nowowiejska. Budynek zadbany, klatka schodowa w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Czarna Białostocka,podlaskie

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe mieszkanie przy spokojnej ulicy w Czarnej Białostockiej.Duże, jasne pokoje. Łazienka z wanna, kuchnia wyposażona w agd, częściowo umeblowane.Blisko sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

95 000 zł18 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty 1178 Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania kawalerkę gotową do wprowadzenia. Mieszkanie dla singla! Wyremontowana kawalerka na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

251 328 zł39 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 39,27 m2 z balkonem na Maślicach Główne zalety lokalizacji: -Do centrum samochodem dojedziemy w 15 minut -bliskość obwodnicy Wrocławia zapewni komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

359 730 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zarezerwuj już teraz! II etap inwestycji zlokalizowanej w ścisłym centrum Karpacza 200 m od deptaka ,w pobliżu wyciągi narciarskie , dogodne położenie i dobry dojazd Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Migdałowa

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentacjęagent prowadzący tel.Mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Klecinie. Nowe budownictwo. Widok na park. Układsypialniakuchnia z salonemłazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

589 000 zł146 m² 4 048,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Nowe, dwupoziomowe mieszkanie w Kamieńcu Wrocławskim, w willi podmiejskiej, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie zamieszkane od roku, o powierzchni 145,5 m , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

463 500 zł74 m² 6 227,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Lokalizacja -odległość 7 km od śródmieścia Gdańska -doskonały dostęp do transportu miejskiego -w odległości 2-3 km znajdują się przychodnie. -odległości ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gnojno

Gnojno,kujawsko-pomorskie

169 900 zł51 m² 3 332,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić państwu śliczne 3 pokojowe mieszkanie.Położone w Gnojnie 3,4 km od Inowrocławia.Na metraż 50,99 m2 składa się, salon, 2 pokoje sypialniane, jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, Pobitno

Rzeszów,podkarpackie

191 280 zł29 m² 6 641,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie -nieruchomości posiada na sprzedaż kawalerkę typu loft o powierzchni 27,8 z dużym balkonem 15,6 M2. Atuty nieruchomości: -Świetna lokalizacja -atrakcyjna cena - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł34 m² 8 925,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentacjęjagodno / nowe budownictwo / bardzo ładnedwupokojowe mieszkanie na Jagodnie, o powierzchni 38 m. kw.Mieszkanie składa się z:-salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga, oferta 0 %, klient Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe w Nowogardzie, bezpośrednio przy wszystkich atrakcjach i instytucjach. Mieszkanie o pow. ok. 40 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Krosno,podkarpackie

195 000 zł51 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na os. Traugutta w Krośnie. Drewniany parkiet, nowe okna, balkon, mieszkanie zadbane. Mieszkanie znajduje się na parterze, kilka metrów od parkingu i placu zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolskiego

Chorzów,śląskie

245 000 zł60 m² 4 083,33 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie W centrum chorzowa na irysie Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60 m 2 na 13 piętrze 14-piętrowego bloku przy ulicy Księcia Władysława Opolskiego w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

169 000 zł39 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Posiadamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 39 mkw. w którego skład wchodzi: pokój z wnęką, duża widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł52 m² 10 673 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ulicy ordona. Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Unisławy

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł39 m² 5 647,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 31.03.2020 Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na ul. Unisławy. Wszędzie blisko, jasne Błonia, komunikacja, centra handlowe, szkoły, przedszkola, basen. Lokalizacja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazubów

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie z rynku wtórnego z lat 80-tych. Mieszkanie jest zaaranżowane w stylu lat 90-tych ale w bardzo dobrym stanie. #polecam! świetna okazja! mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

352 450 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe apartamenty w stanie deweloperskim,w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Szklarskiej Poręby w pobliżu wyciągu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

348 500 zł34 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż mieszkań na nowoczesnym, ekologicznym osiedlu. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie dla pary na start lub jako inwestycja.Mieszkanie dla ludzi lubiących nowe technologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

364 737 zł47 m² 7 690,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - łagiewniki/ruczaj ok. UL. Kobierzyńskiej Nowa inwestycja sprawdzonego na rynku małopolskim dewelopera to 3-piętrowy budynek zlokalizowany w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczaka

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł36 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

#świetna lokalizacja W #super cenie! Mieszkanie położone w zacisznej i zielonej części Woli, w bliskiej odległości od Ronda Daszyńskiego co jest niewątpliwie zaletą tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł74 m² 7 418,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecamy w ścisłym centrum miasta luksusowy apartament w nowym budynku z windą. Gotowe do wydania z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Przeprowadzono remont z wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

330 409 zł40 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Ostatnie piętro Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 40m2, na Tarchominie - Nowodwory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 670 000 zł93 m² 17 899,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyjatkowy, nietuzinkowy apartament dla nabywcy o wysublimowanym guście, kochającego przestrzeń,elegancję i minimalizm o nowoczesnym designie i bardzo dobrej jakości , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piecki-Migowo

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł56 m² 8 337,77 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

W sprzedaży nowy projekt deweloperski na Morenie. W ofercie dostępne mieszkania 1, 2,3 bądź 4 pokojowe. Lokalizacja: położenie w centrum Moreny gwarantuje szybki dojazd do każdej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł57 m² 7 877,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentacjęagent prowadzący tel.Nieruchomość w świetnej lokalizacji, dwa pokoje, wynajęte!Mieszkanie o powierzchni niecałe 60 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Człuchów

Człuchów,pomorskie

1 400 000 zł32 m² 43 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze Mieszkanie o pow. 32.5m2 w skład któ

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

259 900 zł36 m² 7 140,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Uwaga! klient kupujący nie płaci 2% pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w centrum. Inwestycja zlokalizowana w rewelacyjnym miejscu na przy Al. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pasłęcka

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł62 m² 6 672 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam na prezentację atrakcyjnego mieszkania w bardzo spokojnej i kameralnej części miasta. Opiekun Oferty telefon Mieszkanie znajduje się na kameralnym i cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Józefów

Józefów,mazowieckie

415 000 zł55 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wygodne mieszkanie w Józefowie z dużą loggią. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 18 m2 (kuchnia w pełni umeblowana: lodówka, zmywarka, pralka, kuchnia indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieczorka

Piekary Śląskie,śląskie

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m 2 usytuowane na 2 piętrze 2-piętrowego bloku w Piekarach Śląskich na Osiedlu Wieczorka, składające się z 2 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Planetarna

Zalasewo,wielkopolskie

505 000 zł106 m² 4 764,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zakup bez zbędnych kosztów! Osiedle to kompleks 36 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy dwupoziomowe: - na parterze przestronny salon z kominkiem i aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejskiego

Katowice,śląskie

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33 m 2 usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Nowowiejskiego w Katowicach. Mieszkanie składa się z 1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Lokal nie zamieszkały, zapraszam na prezentację! Mieszkanie 3 - pok. o pow. 53 m2, III piętro, na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 15 m2, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślan

Świętochłowice,śląskie

189 000 zł48 m² 3 898,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na wirtualny spacer: /panorama-r1pnlpak (link należy skopiować i wkleić w nowe okno przeglądarki) Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,48 m2 usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowa

Józefosław,mazowieckie

480 000 zł88 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne dla Rodziny czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem. Dużym potencjał aranżacyjny, wygodny układ oraz przede wszystkim cisza i zieleń to główne atuty lokalu. Na powierzchni 88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Westerplatte

Siemianowice Śląskie,śląskie

65 000 zł37 m² 1 758,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do remontu! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,96 m2 na parterze 2-piętrowej kamienicy przy ulicy Bohaterów Westerplatte (dawna ulica Wieczorka) w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

376 750 zł55 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,00 m2 z balkonem na ul. Jordanowska W okolicy znajdziemy Park Grabiszyński, kąpielisko, rozmaite sklepy, przychodnię lekarską, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

272 370 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Poznań,wielkopolskie

321 997 zł49 m² 6 620 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Posiadam do sprzedaży nowe, inteligentne mieszkanie położone w Poznaniu, nowe Miasto, dzielnica Główna, przy ul. Suchej. Bardzo dobra lokalizacja. Budynek wielorodzinny 4 piętrowy z windą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij