dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

326 060 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

0% prowizji dla biura 0% pcc (przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym trzeba doliczyć 2% podatku pcc) Mieszkania gotowe. Inwestycja położona jest w cenionej przez nabywców, południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaskółcza

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł49 m² 8 893,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Termin realizacji - IV kwartał 2020 W każdym z budynków są: winda Monitoring Garaż podziemny Budynek będzie posiadał 3 piętra. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz nowoczesnego mieszkania z kreatywnie urządzonym wnętrzem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowa nieruchomość na 4. piętrze, przy ul. Chrobrego. * nowoczesny design *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł41 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Mozliwość podpisania umowy na majla! Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

269 548 zł34 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja Murapol Malta powstaje przy ul. Dymka, we wschodniej części Poznania. Starannie dobrana lokalizacja łączy w sobie zalety wynikające z atrakcyjnego sąsiedztwa ulubionych przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

118 000 zł21 m² 5 619,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 21 M2 .JELENIA GÓRA. Cena 118000 pln

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szarlej

Piekary Śląskie,śląskie

277 999 zł69 m² 4 028,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*** Mieszkanie bezczynszowe! **** w budynku wolnostojącym Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny , położony na parterze w budynku wolnostojącym w Piekarach Śląskich (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: - 15 min. pieszo od przystanku skm i Uniwersytetu Gdańskiego - 8 min. pieszo od Galerii Bałtyckiej - 20. min pieszo od Parku Regana, niewiele dalej od plaży - w odległości nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

322 000 zł50 m² 6 499,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry. Zachęcam do zakupu mieszkania nowoczesnego w idealnej lokalizacji Poznania przy ulicy Wągrowska. Mieszkanie jest z rynku pierwotnego. Termin realizacji lll kwartał 2021r. Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł98 m² 2 041,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w kamienicy w okolicy Małej Poczty. Na powierzchnię 90m2 składają się : weranda, przedpokój, aneks kuchenny z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

275 000 zł65 m² 4 258,94 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż z lokal mieszkalny stanowiący odrębna nieruchomość. Lokal składa się z 3 pokoi , kuchni , łazienki , wc oraz dużego przedpokoju. Mieszkanie położone na 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Objazdowa

Wrocław,dolnośląskie

371 844 zł51 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu sprzedaży milton grupa nieruchomości. Doskonała lokalizacja oraz podwyższony standard wykonania! Poznaj inwestycję na wrocławskich Żernikach. Lokalizacja Budynki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

165 000 zł56 m² 2 946,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W jastrzębiu -zdroju-1 piętro cena-165 000 zł. Opis Manus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

487 791 zł59 m² 8 267,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Termin realizacji - III kwartał 2020 roku. W każdym z budynków są: winda Monitoring Garaż podziemny Budynek będzie posiadał 7 pięter. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

287 788 zł40 m² 7 150,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kameralna inwestycja blisko centrum Wieliczki. Dogodny dojazd do Krakowa-autem lub podmiejską kolejką. 5 minut spacerem centrum rekreacyjno-edukacyjne z kortami tenisowymi i basenem. Dla aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe- do każdego pomieszczenia osobne wejście z przedpokoju. Jest balkon. Własność z księgą wieczystą. Wieżowiec, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ubocze

Wrocław,dolnośląskie

464 590 zł66 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat Termin realizacji: i kwartał 2021 roku. Mieszkanie znajduje się na ul. Ubocze. - zielona, spokojna okolica dla szukających ciszy i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 590 zł50 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Termin realizacji - III kwartał 2020 roku. W każdym z budynków są: winda Monitoring Garaż podziemny Budynek posiada 7 pięter. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

420 000 zł59 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu mieszkanie na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Przed budynkiem liczne ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białodrzewna

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Termin realizacji - IV kwartał 2020 roku. Wszytskie mieszkania są jasne i przestronne. W budynku są: winda Monitoring Garaż podziemny Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

899 000 zł58 m² 15 412,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament z garażem - Grzegórzki! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na V piętrze VII - piętrowego apartamentowca z 2017 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania Żmija

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł62 m² 9 420 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zarezerwowane do czasu uzyskania kredytu przez nabywców, tj. DO 06 maja 2020 R. Bez prowizji od nabywcy /kupującego. Świetnie rozplanowane mieszkanie, w niskim, kameralnym budynku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

530 244 zł40 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat Termin realizacji: II kwartał 2021 roku. Na lewobrzeżu Odry, przy głównej ulicy Wyspy Mieszczańskiej Księcia Witolda powstają dwie wieże nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł55 m² 7 038 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie na Hubach w okolicy ul. Gajowej. Opiekun Oferty telefon Mieszkanie rozkładowe (osobna kuchnia) o powierzchni 54,7m2 z niezależną łazienką i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

394 629 zł40 m² 9 785 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Termin realizacji - I kwartał 2021 roku. W budynku są: winda Monitoring Recepcja Garaż podziemny Budynek będzie posiadał 6 pięter. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sady

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł45 m² 5 482,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja komfortowe mieszkanie 2 pokojowe Z dużym balkonem na os. Sady! Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 45,42 m2 umiejscowiony na parterze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

175 000 zł56 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż W centrum cena dla zdecydowanego klienta do negocjacji- 175 000 zł. Opis Manus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

89 000 zł68 m² 1 303,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Sprzedam mieszkanie w Boguszowie Gorcach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w dwupiętrowej piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 68,30 m2 , na które składają się: - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

275 000 zł75 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament do sprzedaży w Bełchatowie za cenę 275000 zł. Wysoki standard wykończenia lokalu mieszkalnego.Kompletnie urządzone i wykończone. Powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi75 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

338 230 zł49 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Termin realizacji - IV kwartał 2020 roku. W każdym z budynków są: winda Monitoring Garaż podziemny Budynek będzie posiadał 4 piętra. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

669 712 zł44 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kliny

Kraków,małopolskie

499 900 zł71 m² 7 040,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe trzy pokoje od zaraz! Zachęcam do obejrzenia prezentacji wideo tej nieruchomości. Trzy duże ustawne pokoje: - salon z balkonem i wyjściem do ogrodu, gdzie można urządzić mały plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł57 m² 6 812,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,10 m2. Lokalizacja. Mieszkanie znajduje się przy ul. Poleskiej, psie Pole. W pobliżu znajduje się boisko, siłownia, dużo lokali handlowych, usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

364 000 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Termin realizacji - I kwartał 2021 roku. Budynek będzie posiadał 2 piętra. Oferowane mieszkanie znajduje się na parterze. Lokalizacja. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilda

Poznań,wielkopolskie

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dzień dobry. Zachęcam Państwa do zakupu mieszkania po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji Poznania-Wilda. Zaledwie 5 min drogi pieszo od głownego centrum miasta. W ramach remontu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Lublin,lubelskie

415 000 zł58 m² 7 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwustronne i funkcjonalne po generalnym remoncie, 3-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy lsm. Układ mieszkania tworzą: jasna kuchnia, przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

521 024 zł50 m² 10 429 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. W każdym z budynków są: winda Monitoring Ochrona Garaż podziemny Budynek posiada 4 pięter. Oferowane mieszkanie znajduje się na parterze.