dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł42 m² 7 932,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

***oferta dostępna tylko w Keller Williams Premium!*** Przekonaj się, że to idealne mieszkanie dla Ciebie bez wychodzenia z domu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perełka na sprzedaż! Bardzo klimatyczne 64m : 2 przestronne pokoje, osobna, zamykana kuchnia, elegancka łazienka, jasny przedpokój i pojemna garderoba czekają właśnie na Ciebie! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartoszka

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł52 m² 8 708 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

2 pokoje Mokotów Bartoszka, zamkniete monitorowane osiedle Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Mieszkanie o powierzchni użytkowej: 52,25 m2 Budynek rama h z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raduńska

Gdańsk,pomorskie

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: jedna z najbardziej malowniczych i spokojnych części Gdańska - Orunia ul. Raduńska. Tuż obok jest upiększony Park Oruński i Kanał Radunia. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

179 900 zł53 m² 3 387,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko przedszkole, przychodnia zdrowia, zadbana klatka schodowa. Lokal składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewinowska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie o pow. 59,99 m2 na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku z 2005 roku. Mieszkanie dwustronne - nasłonecznione. Bardzo wygodna lokalizacja, niedaleko znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

270 155 zł38 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! bez prowizji dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! toruń, jar, 38,05 m2, 2 Pokoje, III piętro, balkon, 2020 rok Szukasz mieszkania w rozwojowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

266 700 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego na terenie inwestycji w Zaczerniu koło Rzeszowa.Mieszkanie na piętrze z tarasemMieszkanie o powierzchni 53,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawer

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł77 m² 5 706,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Osiedle składa się z 21 budynków (42 domów w zabudowie bliźniaczej dwukondygnacyjnej). W każdej połówce zaprojektowano dwa rodzaje mieszkań: mieszkanie na parterze z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

289 146 zł40 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bez zbędnych kosztów! Dogodna lokalizacja. Szybki dojazd tramwajem do centrum miasta. Powierzchnia mieszkania - 40,5 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym i balkonem - 22 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

305 000 zł62 m² 4 919,35 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Zabobrzu II. Na powierzchnię całkowitą 62 m2 składają się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, garderoba. Z salonu jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł63 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 63m2 znajdujące się na ładnym, strzeżonym osiedlu Zielone Zacisze. Nieruchomość składa się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Sybiraków

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

240 000 zł38 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 37.50 m2, położone na 3. piętrze w budynku 10 piętrowym przy al. Sybiraków. W budynku 2 windy, klatka schodowa jest modernizowana. Mieszkanie leży w zasobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł116 m² 1 974,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe duże mieszkanie na Nowym Mieście.Lokal o powierzchni 116m2 składa się z 3 pokoi, dużej kuchni z balkonem,łazienki z wc oraz przedpokoju.W mieszkaniu okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

448 239 zł48 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowy, wyjątkowy apartament z rynku pierwotnego w budynku z planowanym oddaniem na przełom 2021/2022 r. Steruj swoim mieszkaniem za pomocą smartfona lub tabletu i spraw, by Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł63 m² 4 451,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Kielc (ul. Wojska Polskiego). Mieszkanie położone na II piętrze w III piętrowym bloku. Mieszkanie w dobrym stanie, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

323 000 zł36 m² 8 972,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkań rynku Pierwotnego w stanie deweloperskim Mieszkanie na rzucie jest mieszkaniem przykładowym jakie posiadamy w tej inwestycji jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maczka

Mielno,zachodniopomorskie

495 548 zł70 m² 7 037,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartamenty o powierzchni 70,42 m2 w Mielnie przy ulicy Generała Maczka. Umiejscowione na 2 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość zlokalizowana zaledwie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

278 685 zł51 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka - ul. Świętojańska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Białystok,podlaskie

198 000 zł31 m² 6 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej w cichej, spokojnej okolicy na osiedlu Wygoda. Mieszkanie położone w pierwszym segmencie zabudowy. W segmencie tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł74 m² 3 851,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Pragnę zaprezentować przepiękne mieszkanie z odkrytymi, oryginalnymi belkami znajdujące się na trzecim poziomie kamienicy znajdującej się w samym centrum Bydgoszczy. Nieruchomość według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Rataje

Poznań,wielkopolskie

451 505 zł62 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe w maju 2020 r. Dogodna lokalizacja na Ratajach. Szybki dojazd tramwajem do centrum miasta. Powierzchnia mieszkania - 62 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

234 726 zł27 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze w Apartamentowcu, o powierzchni 66m2 na Podgórzu. Mieszkanie składa się z: * salony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wojska Polskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

365 000 zł86 m² 4 244,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Informacje pod numerem. Na sprzedaż rozkładowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 (użytkowa powierzchnia 78,45), znajdujące się przy ul. Żeromskiego, osiedle Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

332 640 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się Z bez prowizyjną ofertą mieszkania. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży developera przy zakupie mieszkania każdy klient otrzymuje od nas prezent W postaci pralki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

354 600 zł47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 47m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

423 000 zł64 m² 6 609,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Słoneczne i ciepłe mieszkanie 2 pokojowe na II piętrze z przestronnym balkonem. Mieszkanie zlokalizowane jest za centrum handlowym Ster, bliskość galerii handlowej za zarazem trochę ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł52 m² 7 481 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

330 000 zł69 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealne mieszkanie dla Rodziny lub jako inwestycja na wynajem! Chełmińskie Przedmieście - Atrakcyjna Lokalizacja. Mieszkanie o powierzchni 69 m2, 3 pokoje rozkładowe, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

301 785 zł39 m² 7 738,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc w cenie tej samej co u dewelopera I speak English Ciche, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej, a jednocześnie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

486 780 zł46 m² 10 675 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o pow. 45,6 m2 z balkonem. Mieszkanie jest usytuowane na IV piętrze budynku z windą składającego się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

353 000 zł50 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji najwyższy budynek W tej części woli 27 pięter = 92 metry wysokości *apartamenty *mieszkania *lokale użytkowe powierzchnie od 17 m2 - do 180 m2 od 1 pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł53 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł39 m² 8 179 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

178 000 zł56 m² 3 195,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul.Turystyczna, IV piętro, duży balkon. Kuchnia otwarta na salon, okna pcv, na podłogach panele, glazura, na ścianach gładź, tynk strukturalny. Łazienka po remoncie. nowe drzwi zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

407 472 zł52 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie trzypokojowe 52m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Wrocław,dolnośląskie

289 900 zł33 m² 8 784,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna oferta dla cibie-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do zapoznania z interesującą ofertą- -tel zadbane-ładne-umeblowane-do zamieszkania od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

289 000 zł60 m² 4 840,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Dziesięciny. Świetny dojazd do centrum, przystanek pod klatką , autobusy linii 29,19,16. Możliwość dojechania jednym autobusem do centrum, na.