dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walecznych

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł84 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam prawdziwą perełkę na jednej z najstarszych ulic Saskiej Kępy ul. Walecznych 29 (róg ul. Francuskiej). Apartament o powierzchni 84 m2 usytuowany w samym sercu Saskiej Kępy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

239 000 zł48 m² 4 979 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Złote Łany. Położone w spokojnej okolicy, bardzo wygodne dla pary lub niedużej rodziny, będzie także doskonałą inwestycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chorzów II

Chorzów,śląskie

265 000 zł54 m² 4 917,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez 2 % podatku pcc Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie położone w Chorzowie, na granicy z Bytomiem. Mieszkanie o powierzchni 53,89 mkw, położone jest na 2 kondygnacji, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

118 000 zł22 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania kawalerkę w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie po remoncie. Gotowe do wprowadzenia, wyposażone, idealna oferta dla inwestora bądź do zamieszkania. Na powierzchnie 22 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kijewo

Szczecin,zachodniopomorskie

345 000 zł45 m² 7 585,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prawobrzeżnej części Szczecina w dzielnicy Kijewo. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

447 180 zł39 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc i prowizji biura. Polecam mieszkanie w samym centrum Wrocławia. 2 pokoje, 38,55mkw, na 1 piętrze w cenie 447180 zł - mieszkanie gotowe do obejrzenia ale oddane do czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sławomira

Szczecin,zachodniopomorskie

245 000 zł53 m² 4 622,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie, wykończone z wysokiej klasy materiałów. Gustownie urządzone w odnowionej kamienicy. Klatka schodowa, schludna i czysta. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Kraków,małopolskie

490 000 zł55 m² 8 925,32 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Pracujesz w korporacji na Opolskiej, quattro Business Park lub Vinci? Chciałbyś mieć 10 minut do pracy, a jednocześnie mieszkać przy spokojnej, wewnętrznej ulicy z dala od hałasu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

485 000 zł82 m² 5 905,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku z 50 - tych lat. Na pow. użytkową 82,12 m2 (pow. całkowita 104 m2) składają się: i poziom - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piła

Piła,wielkopolskie

254 000 zł42 m² 5 990,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie W centrum piły na sprzedaż komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Cena podlega negocjacji umowa bezpośrednia - Wynagrodzenie biura ponosi Sprzedający. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł42 m² 5 805,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę mieszkania na osiedlu Wyżyny, b IV, o powierzchni 42 m2. W skład wchodzą: - salon (16 m2), - kuchnia (7 m2), - sypialnia (10 m2) - łazienka (4 m2) - toaleta (1 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

315 000 zł40 m² 7 835,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,2 m2 położone na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2004 r. w Piasecznie przy ul. Strusiej. W budynku jest winda. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

353 023 zł53 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Przedsprzedaż w promocyjnej cenie w nowej inwestycji " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

328 000 zł60 m² 5 430,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 budynek Z 1996 r.* DUŻY SALON 24,12 m2* ŁADNY DUŻY BALKON*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł112 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży pół domu w Łomnicy położone na I piętrze budynku. Do mieszkania prowadzi osobne wejście od strony pięknego, dużego ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nieduża

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Okazja cenowa! Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze niskiego budynku z cegły z lat 90-tych. Budynek znajduje przy ul. Niedużej na osiedlu Student.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł69 m² 7 344,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

DO sprzedania: mieszkanie 3-pokojowe (w bardzo dobrym stanie, słoneczne, ekspozycja wsch-zach) o powierzchni całkowitej 69,3 m2 znajdujące się na II piętrze III piętrowego budynku wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

300 980 zł51 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Już w sprzedaży w atrakcyjnej cenie mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze o pow. 50,67 m2. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem 18,95 - pokoi 9,33; 9,32 m2; - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

265 000 zł38 m² 7 010,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Tylko u nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m 2 zlokalizowane na wysokim parterze niskiego bloku z 2012 roku, zlokalizowane przy ul. Dunikowskiego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł55 m² 7 109 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży nowe przytulne mieszkanie 3-pokojowe w idealnym stanie o pow. 55m2, zlokalizowane na osiedlu Korona. Położone na 1 piętrze w niskim 2 piętrowym bloku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

295 000 zł53 m² 5 532,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży cesja na mieszkanie 3 pokojowe na 5 piętrze o pow. 53,32m2 w inwestycji słoneczny stok położona na osiedlu Przybyszówka. Inwestycja łączy w sobie nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł64 m² 7 015,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Słoneczne, 3-pokojowe dwustronne mieszkanie lokalizacja: cicha i spokojna okolica, w pobliżu pełne zaplecze handlowo- usługowe, przedszkola, szkoły, basen, przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Bytom,śląskie

59 000 zł29 m² 2 034,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pok. o pow. ok. 29 m2 na ul. Mickiewicza położone oficynie na 3 piętrze z 4. w centrum Bytomia, blisko Akademickiego Centrum Stomatologii. Stan - do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

319 000 zł64 m² 5 015,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyposażone, przestronne, funkcjonalne i rodzinne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m 2 na Zielonej Dolinie. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Ocieplony blok z 1999 roku. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

407 472 zł52 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie trzypokojowe 52m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Siemianowice Śląskie,śląskie

259 000 zł97 m² 2 670,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie położone w Siemianowicach Śląskich w okolicach ronda Siemion Mieszkanie o powierzchni 97 mkw (powierzchnia wraz z piwnicą ok 7 m2), położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

361 800 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 50m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

558 000 zł51 m² 10 941 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

359 000 zł56 m² 6 422,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na parterze. Wykonany remont generalny na wysoki standard - według profesjonalnego projektu. Materiały użyte w remoncie z najwyższej jakości - remontowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł54 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zamieszkaj w eleganckiej, luksusowej inwestycji - Marina Mokotów. Marina Mokotów to zaciszna i pięknie zagospodarowana enklawa mieszkaniowa w na terenie Warszawy. Pomimo upływu lat wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Lendziona

Gdańsk,pomorskie

355 000 zł27 m² 13 148,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Nowoczesna kawalerka we Wrzeszczu Mieszkanie o powierzchni 27m2 składa sie z : - Przestronnego salonu z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju W mieszkaniu przeprowadzono kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł86 m² 5 786,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie w Kamienicy przy ul.Wawrzyniaka 29 w Poznaniu. Na załączonych zdjęciach przedstawiam Państwu rzut mieszkania oraz propozycję wydzielenia 3 kawalerek. Piony są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

195 000 zł18 m² 10 833 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jelenia Góra,dolnośląskie

482 000 zł170 m² 2 835,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży połowę bliźniaka w spokojnej, urokliwej części Cieplic. Nieruchomość posadowiona jest na zagospodarowanej działce o powierzchni 633 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Koszalin,zachodniopomorskie

379 000 zł71 m² 5 342,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Centrum - 3 pokojowe z tarasem. Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem własnego M4 to obok tej oferty nie możecie przejść obojętnie! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 70,94m2 położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Chorzów,śląskie

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie położone w Centrum Chorzowa w Mieszkanie o powierzchni 50 mkw, położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

345 000 zł70 m² 4 964,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

TO speak english please call: do sprzedania wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe o powierzchni użytkowej 69,50 m 2 , z balkonem oraz możliwością dokupienia garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

177 000 zł64 m² 2 765,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w atrakcyjnej zielonej części Jedliny Zdrój. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, duża ogrzewana weranda z pieknym widokiem, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

395 125 zł72 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdujące się w nowo powstającej inwestycji składającej się z 2 budynków z podziemnymi garażami i miejscami postojowymi. Lokalizacja to Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie