dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Średzka

Dominowo,wielkopolskie

230 000 zł67 m² 3 422,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja wśród zieleni Osiedle Zielony Zakątek usytuowane jest w urokliwym miasteczku Dominowo. Jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek, bliskość natury, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sikornik

Gliwice,śląskie

249 984 zł39 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem w kameralnym dwupiętrowym budynku, w najczystszej części Gliwic na Osiedlu Nowy Sikornik. Bardzo funkcjonalny układ, wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Pabianice,łódzkie

225 000 zł49 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w blokach, powierzchnia 48,6m2, 2 pokoje, wc, łazienka, kuchnia, korytarz i przedsionek, mieszkanie w środkowej klatce na II piętrze, mieszkanie czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

305 000 zł34 m² 9 104 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartamentowiec w ścisłym centrum miasta! Idealne miejsce na inwestycję wysoki standard wysokie oczekiwania zwrotów z inwestycji! Jedyny i ostatni taki budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

388 928 zł61 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Centrum Inwestycji Deweloperskich jest po to, by wyciągnąć Was z czeluści poszukiwań nieruchomości w Internecie. Nie marnujcie swojego czasu na przekopywanie się przez nieinteresujące Was.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Morelowe

Zielona Góra,lubuskie

229 000 zł38 m² 6 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe- odnowione I gotowe do wprowadzenia na os. Morelowym. tel. Mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie o pow. 37,50 m2 położone na parterze bloku Z cegły na Os.Morelowym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Ewa Malicka T: ostatnio wyjątkowo przekonaliśmy się jak ważne jest nasze mieszkanie -miejsce gdzie czujemy się bezpiecznie, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł172 m² 6 744 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania 5-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dużym tarasem i poddaszem. Mieszkanie mieści się na ostatnim, czwartym piętrze budynku z 2004r. na Kabatach. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: polecam Państwu rozkładowe mieszkanie w nowym budownictwie. Trzy, osobne pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

333 800 zł50 m² 6 676 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na nowym tysiącleciu w przepięknych prawie gotowych Apartamentach! Zamieszkaj w najlepszym mieście pod względem warunków życia na Śląsku! Niezwykle urokliwa i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Magnoliowa

Smolec,dolnośląskie

379 000 zł66 m² 5 742,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 66 m2 trzy pokoje na nowym osiedlu na Smolcu. Pierwszy poziom to salon 17 m2 z balkonem 10 m2 oraz aneksem kuchennym 5 m2. Kuchnia umeblowana z urządzeniami agd. Sypialnia 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w urokliwej, pięknej kamienicy w samym sercu Warszawy. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Niezwykły potencjał aranżacyjny, możliwość otwarcia kuchni na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

429 999 zł37 m² 11 729,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w Krakowie, w ścisłym centrum, aleje 29 Listopada. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sikornik

Gliwice,śląskie

262 395 zł42 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem w czteropiętrowym budynku, w najczystszej części Gliwic na Osiedlu Nowy Sikornik. Bardzo funkcjonalny układ, wysokiej jakości materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

512 000 zł56 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

322 873 zł41 m² 7 952,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy mieszkanie w nowej inwestycji w południowej części Wrocławia. Stan deweloperski.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł69 m² 6 980,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, inwestycyjne mieszkanie, podzielone na dwie niezależne kawalerkigłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

431 970 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 50,82 m2.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Paderewskiego

Katowice,śląskie

499 000 zł65 m² 7 642 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj już dziś przy samej dolinie trzech stawów! tylko U nas ostatnie I jedyne mieszkania Z widokiem na stawy! Nowa inwestycja! Ostatnia możliwa do zabudowy działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

466 500 zł63 m² 7 393 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj na nowym o szeroko rozbudowanej infrastrukturze wewnętrznej kameralnym osiedlu zdrove stylovee! Zamieszkaj w najlepszym mieście pod względem warunków życia na Śląsku! Niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: niedaleko budynku znajduje się przystanek autobusowy (150m) i tramwajowy (500m), do skm około 15 min. Z tego miejsca łatwo dotrzeć do innych części Gdańska i Trójmiasta, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

333 355 zł33 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe słoneczne mieszkanie we Wrocławiu Nadodrze. Podwyższony standardgłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony światanieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

306 504 zł38 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na ul. Buforowej.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

415 787 zł49 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam kompaktowe, dobrze rozplanowane mieszkanie w nowej inwestycji Klecina, ul. Dożynkowa.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł62 m² 7 799,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wspaniałe mieszkanie na 10 piętrze! Jedyne w tej okolicy!główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeńnieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

333 355 zł33 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe słoneczne mieszkanie we Wrocławiu Nadodrze. Kameralny budynek inspirowany XIX zabudową.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Paderewskiego

Katowice,śląskie

333 000 zł43 m² 7 762 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 241 700 zł107 m² 11 649 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

5 pokoi W apartamentowcu W centrum. Blisko odry. Opiekun Oferty Magdalena Motak tel. Opisy mieszkań: przestronne pomieszczenia, ciekawe układy mieszkań dają maksymalną wygodę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

244 000 zł34 m² 7 176 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszarowa

Oleśnica,dolnośląskie

750 000 zł96 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4 pokojowy apartament wykończony pod okiem projektanta wnętrz z najwyższej jakości materiałówgłówne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń bliskość terenów zielonych bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

370 266 zł37 m² 9 990,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralny budynek 6 piętrowy inspirowany okoliczną XIX zabudową. Podwyższony standard.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

466 500 zł63 m² 7 393 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

287 300 zł35 m² 8 313,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To jest miejsce w którym również ty możesz zamieszkać!główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne, w pełni wykończone mieszkanie na Klecinie przy samym parku!główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal ogródek wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kórnicka

Zalasewo,wielkopolskie

396 780 zł78 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Zalasewie koło Swarzędza, bezpośrednio przy ul. Kórnickiej. To wymarzona lokalizacja dla rodzin z dziećmi, a także osób ceniących wygodny dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł40 m² 10 929,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,80 m2 w pobliżu ulicy Gajowickiej.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bortnowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł70 m² 4 702,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Opis mieszkania: przedstawiam Państwu wspaniałe mieszkanie w Fordonie o powierzchni 70,17m2. Mieszkanie mieści się w bloku z cegły. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Do Studzienki

Gdańsk,pomorskie

728 000 zł52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: budynek położony w idealnym miejscu - w pobliżu Politechniki Gdańskiej, przy ul. Do Studzienki, co gwarantuje doskonałą komunikację z całym Trójmiastem, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

339 000 zł68 m² 4 981,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie bezczynszowe, z miejscem garażowym w budynku, na os. Ustronie IV. Lokal o powierzchni 68,05 m2, z balkonem, na II piętrze w bloku z 2009r. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Poznań,wielkopolskie

120 000 €72 m² 1 666,67 €/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- rezerwacja - Polecamy na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z widokiem na Plac Asnyka. Mieszkanie o powierzchni 72 mkw, składa się z 3 pokoi, niezależnej kuchni, dodatkowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij