dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Łomża,podlaskie

370 000 zł62 m² 5 996,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu 3-pokojowe, słoneczne, mieszkanie o powierzchni 61,70 m2. Lokal znajduje się w bloku przy ul. Sybiraków na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieślewskiego

Kraków,małopolskie

580 000 zł56 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Chcesz kupić nowe mieszkanie na Prądniku Czerwonym i otrzymać od razu klucze? Marzysz o miejscu w garażu i wygodnym dojeździe do pracy? Może potrzebujesz garderoby, na wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł36 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis: przedmiotem sprzedaży jest bardzo jasne i przestronne mieszkanie, które idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

260 000 zł44 m² 5 886,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie w Redzie przy ulicy Łąkowej. Doskonała lokalizacja ze względu na sąsiedztwo wszelkich lokali usługowych, szkoły, przedszkola, placu zabaw, przychodni, kościoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wasilków

Wasilków,podlaskie

270 000 zł48 m² 5 567,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,5 m2, położone na parterze. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon typu loggia, dwóch niezależnych sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

305 000 zł62 m² 4 913,81 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję komfortowe mieszkanie położone na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Lokal usytuowany na 5 piętrze w bloku z windą. Powierzchnia lokalu wynosi 62 m2. Na powierzchnie składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

282 456 zł39 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! Kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Prowizje dla biura pokrywa sprzedający czyli deweloper! toruń, jar, 39.23m2, 2 POKOJE, III piętro, Balkon, 2020 ROK Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

198 448 zł25 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Przedsprzedaż w promocyjnej cenie w nowej inwestycji " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie ma 25,12m2 położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osadnicza

Zielona Góra,lubuskie

290 000 zł69 m² 4 209 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa, niższa cena! Komfortowe, zadbane i przestronne mieszkanie, wykończone i urządzone z najwyższą starannością, usytuowany na najwyższej kondygnacji niskiego bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie o powierzchni 66 m2. Mieszkanie wraz z budynkiem robią duże wrażenie. Bezczynszowy! Mieszkanie z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa Nila

Warszawa,mazowieckie

384 000 zł39 m² 9 896,91 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy nową inwestycje na Pradze Południe. Mieszkanie dostępne od połowy 2021 roku, kiedy to inwestycja zostanie oddana do użytku. Na powierzchnię 38,8m składa ją się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

229 500 zł55 m² 4 150,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie 55,3m2 Śródmieście. Mieszkanie z balkonem okna od strony zachodniej , kuchnia z oknem od północy junkers , łazienka z wanną , piwnica. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj apartament w centrum prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Kup lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Plac Konesera

Warszawa,mazowieckie

2 210 000 zł111 m² 19 981,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sprzedam nowoczesny apartament typu soft loft położony na 5 najwyższym piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu na terenie Centrum Praskiego koneser na warszawskiej Pradze, świetnie skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

359 250 zł67 m² 5 342,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość - luksusowe mieszkania apartamentowe błękitne tarasy - tylko ok 200 m od szerokiej piaszczystej plaży! powierzchnia Z taresem 67,21M2 ( pow. Tarasu - 19,31M2, pow. Mieszkania - 47,90M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

194 291 zł40 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie w Pobiedziskach. sklepy i usługi w pobliżu szybki dojazd do Poznania - pkp 25 minut lub samochodem cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

282 456 zł39 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

mówimy po angielsku/ we speak english Rynek! Do sprzedania nieruchomość w samym Centrum Wrocławia, doskonałe położenie przy Rynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 70 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

148 000 zł48 m² 3 051,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 48.5m2. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, dużego przedpokoju,kuchni, łazienki z wc oraz balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Praszka

Praszka,opolskie

169 000 zł62 m² 2 725,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży jasne i rozkladowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji Praszce , położone jest na III piętrze zadbanego bloku. Mieszkanie o pow. 62,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Południe

Radom,mazowieckie

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Południe 1.Mieszkanie po generalnym remoncie, nowa instalację hydrauliczna, elektryczna.Duzy przedpokój z 3,5m szafa wnękową z lustrami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedania kawalerkę po remoncie w poszukiwanej lokalizacji Jeleniej Góry na osiedlu XX Lecia. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Białystok,podlaskie

325 000 zł62 m² 5 284,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość, położona na osiedlu Zielone Wzgórza. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta, zarówno dla tych którzy poruszają się autem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

389 800 zł85 m² 4 574,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy apartament znajdujący się przy ulicy Krakowskiej! Mieszkanie wyróżnia wysokiej jakości wykończenie i wyposażenie m.in. ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja - W cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł54 m² 3 027,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 54,5m2 na Podzamczu. Na nieruchomość składają się 2 duże pokoje, duża kuchnia w zabudowie , przedpokój , łazienka , wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowica

Dąbrowica,dolnośląskie

108 000 zł43 m² 2 511,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu bardzo ładną w pełni wyposażoną kawalerkę z ogródkiem, usytuowaną na parterze domu kilkurodzinnym, w Dąbrowicy nieopodal Jeleniej Góry. Na powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł54 m² 3 425,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz niestandardowego mieszkania ta oferta jest dla ciebie. Mieszkanie z wyposażeniem! Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowe oraz nowoczesne mieszkanie po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Myślibórz,zachodniopomorskie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z własnym c.o. I podłączony gaz ziemny do kuchni. Bardzo ciepłe i tanie w utrzymaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł35 m² 9 943 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja! Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała oferta cenowa oraz pewny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świątnicka

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację księże małe / inwestycja / nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie na Księżu Małym, idealne pod inwestycję. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tychy

Tychy,śląskie

375 872 zł73 m² 5 170,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu zlokalizowane w południowej części Tych. Do mieszkania przypisana jest komórka lokatorska o powierzchni 2,44 m 2. Pod budynkiem zaprojektowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł62 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 62,5 m2, w którym obecnie trwa remont.Starannie i rzetelnie pracę wykonuje Firma Muradin a zdjęcia mają charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

254 000 zł40 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Radzyminie na zamkniętym, strzeżonym os. Victoria w Radzyminie. W cenie mieszkania - miejsce parkingowe na osiedlu przypisane do mieszkania. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł51 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne 3-pokojowe mieszkanie na Przymorzu Mieszkanie składa się z: - 3 niezależnych poki - łazienki - kuchni Świetnie skomunikowana dzielnica Przymorze. Mieszkanie odświeżone 4 lata temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł73 m² 3 904,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 73 m2, ul. Gdańska w Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się w odnowionej kamienicy, na poddaszu (3 piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł94 m² 10 628 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Zapraszam Państwa na #mokotów - mieszkanie położone wśród parków! 2 minuty - #parkpromenada 4 minuty - #park #morskieoko 6 minut - #park #łazienkikrólewskie 15 minut - #rekreacja #warszawianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł74 m² 4 193,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycję ze względu na lokalizację. Lokal znajduje się w ścisłym centrum Szczecina. Usytuowane jest na 4 piętrze w kamienicy. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

345 000 zł56 m² 6 200,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe ok. 56 m2. parter, dobry standard Opole - śródmieście. Proponujemy przestronne, wyremontowane mieszkanie o pow. użytkowej 55,64 m2. usytuowanie na parterze w II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

46 000 zł33 m² 1 393,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Głuszycy. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w 1 piętrowej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antczaka

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł46 m² 9 326,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Antczaka Atuty nieruchomości: - przestronne - bardzo jasne - ustawne pomieszczenia - duża łazienka - balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Niezwykle przytulne po remoncie 1 pokojowe mieszkanie na Stegnach. Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona w sprzet agd (lodówko-zamrażarka, płyta grzewcza, okap), pokój.