dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Poznańska

Szczecin,zachodniopomorskie

335 000 zł46 m² 7 338,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa lokalizacja w Szczecinie to nowocześnie zaprojektowany budynek zlokalizowany w sercu starej części Warszewa. Teren inwestycji położony jest w trzeciej linii zabudowy od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł83 m² 6 028 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 82,78m2, 5 pokoi. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Kamienne Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

652 158 zł68 m² 9 576,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors Sp. z o.o - największy pośrednik finansowy w kraju oraz niezależne biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego oferuje Państwu inwestycje znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł25 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! super okazja! nowa inwestycja - mini apartamenty - od 190 000 zł najniższa cena W warszawie! Zamieszkaj lub zainwestuj w Mini Apartament w prężnie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

361 800 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 50m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł43 m² 8 060,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

! rezerwacja! *** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Rewelacyjne 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze - świeżo wykończone na wysoki standard!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

332 720 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 42m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł52 m² 7 481 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

341 000 zł46 m² 7 413 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży świetną nieruchomość w centrum Jeleniej Góry - blisko głównego deptaka, teatru Norwida, urzędu Miasta, punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

354 600 zł47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 47m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł93 m² 12 595,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w świetnej lokalizacji - początek miasteczka Wilanów, tuż przy starym Wilanowie. Osiedle la lumiere renomowanego europejskiego developera. Idealny widok z okien na nieosłoniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

282 312 zł39 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja osiedle prymasa Osiedle Prymasa to nowoczesny kompleks czterech budynków wielorodzinnych usytuowanych w sąsiedztwie niskiej zabudowy na osiedlu Baranówka w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

375 800 zł88 m² 4 288 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na przy strefie ekonomicznej Dworzysko. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł53 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Kraków,małopolskie

688 000 zł61 m² 11 279 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na Bronowicach przy ulicy Rydla. Blok z 2004 roku a mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze. W jego skład wchodzą 3 pokoje, przedpokój, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Zębowo,wielkopolskie

99 000 zł94 m² 1 058 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku (nauczycielskim) w Zębowie przy ulicy Lipowej. Mieszkanie składa się z: dwóch słonecznych pokoi o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł53 m² 9 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na wrocławskim Gaju. Składa się ono z trzech pokoi (dwóch mniejszych i salonu połączonego z aneksem kuchennym) oraz łazienki. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

374 660 zł68 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staroniwa ul. Wywrockiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 395 000 zł102 m² 13 703 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Bez prowizji od nabywcy. Przestronny, przytulny i funkcjonalny apartament w modnej inwestycji "zielony Żoliborz". Zalety: - klimatyzacja - dwa tarasy: 17,43m2, 7,71m2 - wysokość pomieszczeń: 3m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł41 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł39 m² 8 179 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

293 500 zł29 m² 10 121 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż komfortowe 29m na Zalesiu opis nieruchomości: - powierzchnia: 29m - piętro: 2/3 - 2 pokoje - cena: 293 500 zł - blok z windą - ciepła woda i ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

558 000 zł51 m² 10 941 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł49 m² 11 531 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

326 452 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 40m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Jagiełły

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł69 m² 6 069,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja - Piątkowo, os. Jagiełły - super lokalizacja, bardo dobre położenie w środku osiedla. Polecam do sprzedaży mieszkanie położone w niskim bloku z cegły wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż śliczne mieszkanie po kapitalnym remoncie w znakomitej lokalizacji. Zielone Pogodno, w pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoła. Szybki dojazd do centrum miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

407 472 zł52 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie trzypokojowe 52m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krajobrazowa

Rzeszów,podkarpackie

341 580 zł57 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,93 m2 ul. Krajobrazowa Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku. Blok z windą z 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

711 455 zł77 m² 9 256,51 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-Zakup bez prowizji! -bezpośrednio od dewelopera! Inwestycje którą prezentujmy charakteryzuje się: -Świetną komunikacją. Zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

108 000 zł17 m² 6 352,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne mieszkanko, po remoncie z aneksem kuchennym usytuowane na V piętrze w wieżowcu. Parking zamknięty ( pilot ). Niski czynsz 200 zł/m-c. Aneks kuchenny zabudowany. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

353 000 zł50 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

394 470 zł73 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słoneczny Stok - ul. Żmigrodzka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

389 108 zł54 m² 7 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe 53,67 m2 z dwoma balkonami około 6 m2 każdy Lokal składa się z dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki oraz salonu z aneksem kuchennym Bardzo jasne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 metrów w niskiej zabudowie. Lokal mieszkalny posiada: -2 samodzielne pokoje, -jasna oddzielna kuchnia z oknem, -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł97 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

24 piętro z widokiem na centrum Warszawy! bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

420 000 zł56 m² 7 498,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie Opole Czarnowąsy - powierzchnia użytkowa 56,01 m2, 3 pokoje z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka, balkon na parterze nowego budynku. Piwnica i ogródek. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł45 m² 12 378 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.