dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

617 555 zł43 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oficerska

Krosno,podkarpackie

265 000 zł49 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Krośnie na osiedlu ks. B. Markiewicza przy ulicy Oficerskiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku co zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

446 121 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł35 m² 12 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

749 000 zł98 m² 7 673,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i Energooszczędne 2 apartamenty 2-pokojowe z dużym balkonem Czechowice- dziedzice Centrum Mieszkania znajdują się na 6 piętrze w nowym bloku z dwoma windami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Medalowa

Grójec,mazowieckie

449 000 zł43 m² 10 515 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

- - - sprzedane 31/03/2026 - - - Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,70 m2 przy ulicy Medalowej w Grójcu. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i balkonem, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 350,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości team4home przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

499 000 zł45 m² 11 042,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 45.19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

429 000 zł61 m² 6 979,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie w zielonej dzielnicy Lublina , na Dziesiątej. Usytuowane jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku i ma powierzchnię 61,5 mkw. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rudzka

Łódź,łódzkie

240 825 zł25 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz komfortowego mieszkania w otoczeniu zieleni, z szybkim dojazdem do centrum miasta? Ten wyjątkowy apartament o powierzchni 25,48 m to idealne miejsce dla singla, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stróżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł48 m² 11 406,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piątkowo, ul. Stróżyńskiego. Rezerwacja! Mieszkanie w bloku wybudowanym w 2010 r, 2 pokoje. Zalety mieszkania: miejsce postojowe w hali garażowej klimatyzacja w mieszkaniu zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodzieja

Katowice,śląskie

325 000 zł61 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność. Tylko w Realton! Katowice - Murcki Przedstawiam Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta

Białystok,podlaskie

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne, jasne i przestrzenne mieszkanie o powierzchni 49,8 m, położone przy ul. Piasta w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, łączącej bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Zawierciu przy ul. Leśnej o powierzchni 38 m , położone na 3 piętrze w dzielnicy Żabki. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zabrze,śląskie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duża kawalerka 39 m | Zabrze Helenka | 249 000 zł Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 39 m , położona na 1. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

725 000 zł85 m² 8 575,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 84,54 m , położonego w bardzo dobrej lokalizacji w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Skawina,małopolskie

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Skawina - ul. Lipowa Sprzedamy słoneczne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 44,22 m2, położone na 4piętrze w 4piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

852 000 zł84 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie przy Filharmonii z ogrodem Dostępny zielony ogród tylko dla mieszkańców tej kamienicy. Miejsce parkingowe na zamkniętym terenie Remont zakończony w grudniu 2024r. Zachowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

330 000 zł20 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka z antresolą, zlokalizowana w kamienicy przy ul. Pomorskiej w Łodzi. Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sowińskiego

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł32 m² 12 368 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

NA sprzedaż- klimatyczne mieszkanie z antresolami. Na sprzedaż świetne, designerskie mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie, ulica Sowińskiego. To mieszkanie dla osób ceniących funkcjonalność ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świderska

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł66 m² 11 721,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone na 1. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2002 roku, na zamkniętym i zadbanym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł68 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone na 1-szym piętrze nowoczesnego 3-piętrowego budynku z 2011 roku, zbudowanego z cegły silikatowej (doskonała izolacja akustyczna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

515 000 zł54 m² 9 529,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja! gotowy dochód od zaraz! Stabilne 9% roi. Gotowiec inwestycyjny lub komfortowe mieszkanie. Mam do zaprezentowania mieszkanie, które daje wybór. Jest stworzone dla rodziny albo pod inwestycję , to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowiańska

Łódź,łódzkie

178 000 zł20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 20 m z antresolą w centrum Łodzi Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20 m, położona na 1. piętrze w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biernackiego

Lublin,lubelskie

359 000 zł30 m² 12 014,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,88 m2 na ul. Biernackiego w Lublinie. 2 piętro w niskim bloku bez windy z 2010 roku. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój - 15,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

630 000 zł71 m² 8 873,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej kamienicy przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Łodzi Piotrkowskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

389 900 zł65 m² 5 998,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

905 000 zł50 m² 18 209,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta na zasadach wyłączności Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z całodobową ochroną z 2013 roku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrodzenia

Toruń,kujawsko-pomorskie

695 000 zł133 m² 5 238,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1957

Lokal mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym z możliwą adaptacją, przestrzenny loft ze znakomitym widokiem , położone w bezpośrednim pobliżu starego miasta, niskie opłaty czynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Kopernik. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze wysokiego budynku przy ul. Popławskiego na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 53 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł33 m² 10 878,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie idealne pod inwestycję - 2 pokoje, świetna lokalizacja przy umk. W naszej ofercie na sprzedaż funkcjonalne w pełni wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

299 999 zł81 m² 3 683,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***** Duże mieszkanie - 4 pokojowe w samym centrum miasta! 81.44 m2***** Bytom ul. Piłsudskiego 73 ( zjazd od strony Witczaka ). Miejsca parkingowe dla mieszkańców zostały zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

369 000 zł49 m² 7 577 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne i ciepłe 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal usytuowany jest na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł37 m² 17 682,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36,76 m , położone w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

811 347 zł96 m² 8 432,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Zielona Góra,lubuskie

735 000 zł71 m² 10 356,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,83 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku przy ul. Suwalskiej na osiedlu Mazurskim.