dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kapelanów Armii Krajowej

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł32 m² 13 198,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie dla singla lub pary. Świetnie zagospodarowana, bardzo funkcjonalna przestrzeń! Osiedle usytuowane na bezpiecznym, zamkniętym terenie w urokliwym miejscu nad Jeziorkiem Balaton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

544 500 zł54 m² 9 990,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania 3 pokojowego na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej o powierzchni 54,5 m2, na które się składa: - salon z aneksem kuchennym, w kuchni okno, miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

293 400 zł42 m² 7 020,82 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka ul. Graniczna. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Willowa

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę na 1 piętrze w niskim bloku. Układ mieszkania funkcjonalny. Duży pokój, w którym znajdują się dwa okna, dlatego też aktualnie jest on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

83 000 zł37 m² 2 255,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w spokojnej części Podgórza. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na południe; widok na las. Standard wykończenia: ściany - gładzie; podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

281 400 zł34 m² 8 189,76 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ścisłe Centrum, ul. Więzienna / Nożownicza / Odrzańska - znakomita propozycja dla osób poszukujących ciekawych mieszkań w ok. Rynku. Oferujemy do sprzedaży wygodne mieszkanie 2 pokojowe (50 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zientary-Malewskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

227 000 zł35 m² 6 485,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 ,znajdujące się przy ul: zientary Malewskiej Osiedle Zatorze w bloku z 2016 r .Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

229 000 zł50 m² 4 543,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 50,40 m2, z balkonem, na VII piętrze w wieżowcu, zlokalizowanym na osiedlu Przylesie. Lokal rozkładowy, z osobnym wejściem do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł56 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Warszawa, mokotów - po remoncie, 56 m2, 3 pokoje w 3 piętrowej kamienicy W razie pytań:. Warszawa, mokotów - po remoncie w 2019 roku, 56 m2, 3 pokoje w 3 piętrowej kamienicy, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lompy

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł61 m² 8 154 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty tel. Trzypokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,20 m2 przy ul. Lompy największe atuty: * doskonała lokalizacja * wysokość pomieszczeń 280 cm * mieszkanie pięknie urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji spektakularny apartament na woli - doskonała komunikacja - blisko wszędzie - sklepy - restauracje - liczne punkty usługowe - widoki na panoramę warszawy - taras 40M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

325 700 zł47 m² 6 910,67 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

330 184 zł66 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Przybyszówka - ul. Dębicka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

271 040 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

284 550 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Lubicka Apartamenty | 37,94 m 2 | 1 pokój Serdecznie zapraszam do zakupu jednopokojowego mieszkania położonego na I piętrze w nowo powstającym bloku przy ul.Lubickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

145 000 zł53 m² 2 724,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,22 m2 składające się z 3 przechodnich pokoi. Na wejściu mały przedpokój zabudowany połączony z aneksem kuchennym. W kuchni meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł37 m² 10 901,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Woli przy stacji metra Księcia Janusza, 2 niezależne pokoje, 37 mkw. Tylko gotówka!główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

260 000 zł37 m² 7 103,83 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu doskonale zlokalizowane mieszkanie przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie Mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 usytuowane jest w na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chartowo

Poznań,wielkopolskie

329 648 zł41 m² 8 050,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z rynku pierwotnego O% prowizji dla klienta kupującego! Termin oddania lokalu wrzesień 2021 roku Malta słoneczne mieszkanie z ogródkiem. Zaletą mieszkania jest przestronny układ ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozietulskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

278 000 zł46 m² 6 043,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przedstawiamy zadbane mieszkanie na Bielawach. Lokal mieszkalny umiejscowiony jest w pięciopiętrowym bloku mieszkalnym oddanym do użytku w roku 1964. Międzyczasie budynek przeszedł remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

475 000 zł141 m² 3 367 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy oryginalne, dwupoziomowe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy - kapitalny remont dachu, klatki schodowej, elewacji zewnętrznej. W mieszkaniu naprawione i częściowo wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do obejrzenia Wirtualnego Spaceru przed faktyczną prezentacją: budynek: nieruchomość znajduje się na 3-piętrze 10-piętrowego Falowca. Budynek z lat 70-tych z nową cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Pruszcz Gdański,pomorskie

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 45 M2 W pruszczu gdańskim zapraszam przed właściwą prezentacją do wirtualnego spaceru: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

310 565 zł62 m² 5 040 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Osiedle murano! nowa inwestycja! Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w nowoczesnym budynku z windą. Oryginalny, przemyślany rozkład mieszkań, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

1 047 000 zł100 m² 10 470 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pok. Lokal mieszkalny, pow. 99 m2 - Idealny na biuro - Wysoki Standard Wykończenia! - Służewiec / Mokotów Biznesowy Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zaadoptowane na lokal biurowo-usługowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

217 700 zł34 m² 6 393,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34,04 m 2 , położone na osiedlu Ślichowice przy ul. Raciborskiego 17 Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

351 300 zł56 m² 6 237,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Paderewskiego Ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

393 000 zł60 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Promocja! 6550 zł/mkw. Ostatnie gotowe mieszkanie z ogródkiem. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca przestronne mieszkanie gotowe do zamieszkania: salon z aneksem kuchennym 20 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł63 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł47 m² 4 208,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego położonego na 3-cim piętrze w zadbanej kamienicy w samym centrum Jeleniej Góry. Lokal przeszedł gruntowny remont i był wynajmowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

599 800 zł63 m² 9 504 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Super cena! gotowe oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon najbardziej prestiżowa inwestycja na starym mieście! Narożny 3 pokojowy apartament o powierzchni 63,11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ćwiklińskiej

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł59 m² 7 748,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie na drugim piętrze, w bloku z 2014r. Osiedle zamknięte, monitorowane. 2 pokojowe (z mozliwością wydzielenia trzeciego pokoju),jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł66 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. 65,55 m2 w wieżowcu na 9 piętrze. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2016 roku.Wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł33 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 33 m2 na Starym Zdroju. Mieszkanie usytuowane jest na parterze, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

430 270 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji Agent prowadzący: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jesienna

Gliwice,śląskie

409 000 zł75 m² 5 453,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne i luksusowe mieszkanie czteropokojowe z balkonem o powierzchni 75m2 usytuowane na ostatnim piętrze w bloku czteropiętrowym w Sośnicy na ul. Jesiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł93 m² 5 382,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 2 poziomowe mieszkanie na Bezrzeczu w bardzo dobrym standardzie usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię użytkową 92,7 m2 (całkowita 130 m2) składa się: i poziom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

339 000 zł73 m² 4 618,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Złote Łany w zielonej okolicy. W pobliżu znajduję się przedszkole, szkoła, plac zabaw, sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

220 000 zł26 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania usytuowanego na parterze w bloku. Lokal o powierzchni 26m2 składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * łazienki z wc * tarasu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowików

Piekary Śląskie,śląskie

206 668 zł47 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamknij oczy i pomyśl o wyciszeniu na łonie natury i napływającej pozytywnej energii - Osiedle na Lipce to miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, komfort.