dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Ruczaj

Kraków,małopolskie

730 000 zł89 m² 8 229,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo słoneczny dwupoziomowy apartament na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Krakowie, w dzielnicy Ruczaj. Poziom pierwszy to przestronny salon dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w nowym kompleksie apartamentowców ul. Jurowiecka 21 Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Idealne dla pary, singla, dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie dla osoby marzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

336 504 zł60 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Słocińska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

190 000 zł25 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! super okazja! nowa inwestycja - mini apartamenty - od 190 000 zł najniższa cena W warszawie! Zamieszkaj lub zainwestuj w Mini Apartament w prężnie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratumiły

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł79 m² 6 704,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 78.90 m2, rozkładowe na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły w Poznaniu przy ul. Bratumiła. Salon z wyjściem na balkon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarowa

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł45 m² 5 346,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana!sprzedam mieszkanie 2 pokojowe położone w Poznaniu na Dębcu w budynku z lat 60-tych z cegły. Mieszkanie położone jest na I piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w centrum Pruszkowa, o powierzchni 77 m2, wysoki parter w IV piętrowym budynku z 1993 roku, z cegły. Instalacja nowa, okna drewniane. Podłogi: mozaika dębowa Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na wysokim parterze budynku dwurodzinnego. Nieruchomość nadaje się do kapitalnego remontu 1. Pokój, 2. Pokój, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł49 m² 2 851,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie na Nowym Mieście. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,10 m 2 w Wałbrzychu na Nowym Mieście.Znajduje się na parterze budynku. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

678 610 zł66 m² 10 282 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors Sp. z o.o - jako największy pośrednik finansowy w kraju oraz niezależne biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego oferuje Państwu inwestycje znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł41 m² 8 009,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Rossiniego. Mieszkanie usytuowane jest w 2 piętrowym budynku na 2 piętrze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł74 m² 7 094,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu piękne 4 pokojowe mieszkanie na Łostowicach! Cicha i spokojna okolica idealna dla rodzin oraz jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzą: - 3 oddzielne pokoje - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Piękny Apartament pod najlepszym Adresem na Żoliborzu! Inwestycja developera Robyg Development to klasa sama w sobie, była to inwestycja pokazowa więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz przytulnego, gustownie urządzonego mieszkania? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Chcesz ulokować kapitał w nieruchomości? To ogłoszenie również powinno Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

159 000 zł47 m² 3 354,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni użytkowej 47,4 m2 usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie w pełni rozkładowe , składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Skalmierzyce

Skalmierzyce,wielkopolskie

159 000 zł75 m² 2 120 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji o powierzchni 75m2 usytuowane w Nowych Skalmierzycach w kamienicy z cegły z lat 50tych. Pierwotnie było to jedno mieszkanie które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Gdańsk,pomorskie

457 170 zł37 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Drogi kliencie, w trosce o zapewnienie Ci odpowiedniej jakości obsługi, wykonujemy prezentacje nieruchomości zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa. Odkryj miejsca z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

377 000 zł54 m² 6 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na zielonym Gaju, świetnie skomunikowanym z Centrum. Mieszkanie rozkładowe, z dużym balkonem. W budynku po remoncie. *** pełny rozkład *** *** balkon ponad 5 metrów *** ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Kielce,świętokrzyskie

215 000 zł37 m² 5 811 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 37 m2 ul Miła Lokal czysty, zadbany w bloku z 2011 roku. Ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym, niskie opłaty, wspólnota. Mieszkanie składa się z salonu oraz półotwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Puscha

Kielce,świętokrzyskie

185 000 zł27 m² 6 852 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie kawalerka 27m2 ul. Puscha, oś. Ślichowice, w którego skład wchodzi salon z aneksem kuchennym i balkonem, oraz łazienka z wc. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

389 153 zł49 m² 7 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Poczuj klimat portowego miasta jakim jest Gdynia Zamieszkaj w nadmorskiej i portowej dzielnicy Gdyni, w sąsiedztwie lasu, z bogatą infrastrukturą i łatwym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Młodych

Białystok,podlaskie

365 242 zł43 m² 8 494 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie idealne, bez kompromisów! - dla pary, rodziny, aktywnego singla czy studiującego dziecka. Świetnie położne - blisko centrum, zaprojektowane w "nowojorskim", loftowym stylu, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł55 m² 10 545 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pabianice

Pabianice,łódzkie

299 000 zł62 m² 4 861,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 61m2 mieszkanie na Bugaju w Pabianicach po gruntowanym remoncie w 2019 roku. Piękna, zielona i spokojna okolica. Pełne wyposażenie nowych mebli kuchennych wraz z agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnogórska

Częstochowa,śląskie

249 900 zł51 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1. piętrze w ocieplonym 3-piętrowym bloku z cegły, położonym w centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Sopot,pomorskie

437 700 zł52 m² 8 417,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Prezentujemy Państwu urokliwe mieszkanie na poddaszu z widokiem na morze! Położone w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Sopotu! Mieszkanie przeszło generalny remont. Metraż po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

322 050 zł60 m² 5 399 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Przybyszówka - ul. Dębicka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworzysko

Rzeszów,podkarpackie

334 800 zł58 m² 5 731,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie, w pobliżu strefy ekonomicznej Dworzysko. Opis mieszkania: - powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Olkusz

Olkusz,małopolskie

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przestronne, estetyczne mieszkanie 36 m3 w centrum Olkusza. Własnościowe z kw. Duży pokój duża, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną i prysznicem. Co, niski czynsz (300)+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

239 000 zł35 m² 6 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż dużą, jasną kawalerkę z balkonem, która ma olbrzymi potencjał. Dzięku układowi z łatwością można ją przerpbić na pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

355 000 zł35 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka w centrum Wrzeszcza. Mieszkanie po generalnym remoncie, na sprzedaż z całym wyposażeniem - gotowe do zamieszkania. Podczas remontu wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł61 m² 4 395,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu trzypokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na wysokim parterze w kamienicy w Śródmieściu. Wyjątkowa nieruchomość - okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

276 644 zł29 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament typu studio koniec budowy II kw 2020 bezpośredni zakup od biura sprzedaży loft Oferujemy do sprzedania elegancki apartament typu studio o powierzchni użytkowej 28,52m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

650 000 zł107 m² 6 052,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe, piękne 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście w Elblągu! Nieruchomość o pow. 107,4 m2, usytuowana na drugim piętrze kamienicy, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

438 900 zł38 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchnik 38m. Zlokalizowane na parterze na Żoliborzu przy ul. Gen. Zajączka. Budynek z cegły, wybudowany w 1964 r. Mieszkanie jest świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Agencje zapraszam tylko Z konkretnym klientem, proszę doliczyć do ceny swoją prowizję. Nie wyrażam zgody na publikację ani promowanie ogłoszenie w Internecie (zgadzam się wyłącznie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyrkoniowa

Lublin,lubelskie

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam nowe urządzone mieszkanie 2 pokoje 40m z ogródkiem 42m z piwnicą. Blok z końca 2019 roku 3 piętrowy, dwa mieszkania na poziomie. Okna salonu, kuchni oraz ogródek usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

888 147 zł107 m² 8 322,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w miejscu, gdzie równie blisko masz do pracy, nad rzekę, do restauracji. Wybierz lokalizację w sąsiedztwie Parku Zdrojowego, zakrzówka oraz Ronda Matecznego. Zapoznaj się.