dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

417 895 zł53 m² 7 853,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Łódź,łódzkie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opis Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość w pełni rozkładowa z ekspozycją okien na wschód i zachód składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arachidowa

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł66 m² 9 624,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację stabłowice / spokojna okolica / bardzo ładne Mieszkanie w nowym budownictwie na Stabłowicach o powierzchni 66,50 m.kw. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukaszewicza

Poznań,wielkopolskie

265 900 zł32 m² 8 441,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kupujący przy transakcji zakupu niniejszej nieruchomości nie ponosi kosztów pośrednictwa biura Advestor Premium House. Zieleń i spokój w środku miasta? To możliwe! Zapraszam Cię do nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złotniki

Wrocław,dolnośląskie

424 000 zł71 m² 5 998 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty tel. Najbardziej komfortowa inwestycja W fabrycznej! *******we speak English******* Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Ładne zadbane mieszkanie. Dwa pokoje o powierzchni 30m2 na os. Książąt Pomorskich. W pokojach na podłogach panele w przedpokoju terakota ,na ścianach tapeta. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeżeli szukasz mieszkania do własnej aranżacji, z potencjałem, w dobrej cenie to idealnie trafiłeś. Lokalizacja: warszawa, ursus, ul. 1 maja Metraż: 50m2 Ilość pokoi: 3 Piętro 6 z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane na Bemowie. Mieszkanie znajduję się blisko Hali Wola oraz 3 przystanki nowo powstałej stacji metra Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

517 385 zł51 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Niepowtarzalne osiedle, łączące przemysłową historię Wrocławia z nowoczesnym designem.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł56 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ołtaszyn / konna ok. / wysoki standard Mieszkanie w spokojnej okolicy na Krzykach, powierzchnia mieszkania to 56 m2. Mieszkanie jest dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

333 976 zł61 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Kwiatkowskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czapury

Czapury,wielkopolskie

334 000 zł54 m² 6 185,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna tylko w adom Nieruchomości. Mieszkanie z ogrodem i tarasem, w niskiej zabudowie, w cichej, spokojnej i zielonej okolicy za miastem, ale równocześnie oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie. Nieruchomość składa się z: * przestronnego salonu połączonego z kuchnią (27 mkw) z wyjściem na duży balkon * 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

665 427 zł52 m² 12 801,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w inwestycji położonej w Śródmieściu, gdzie w najbliżej okolicy znajduje się Stare Miasto, historyczny Muranów, wspaniałe tereny rekreacyjne i spacerowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

342 767 zł62 m² 5 558,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Miła. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

733 000 zł65 m² 11 276,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pod opisem link do spaceru 3D! Biuro Nieruchomości Royal City ma przyjemność zaprezentować poniższy apartament na sprzedaż. Apartmaent: wykończony materiałami wysokiej jakości. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

249 854 zł43 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

332 500 zł40 m² 8 360,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka - ul. Kwiatkowskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

599 205 zł78 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokojowe mieszkanie Z orodem O powierzchni 391 M2 W nowoczesnej inwestycji bez prowizji! bez podatku pcc! Opiekun Oferty Rafał Pich telefon Zapraszamy na prezentacje mieszkań gotowych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Augustowska

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł66 m² 6 742 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam wygodne mieszkanie 3 pokojowe położone w pięknej zielonej części Wrocławia- maślice. Mieszkanie idealne dla osób ceniących spokój, przyrodę i przyjazne sąsiedztwo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

249 000 zł31 m² 8 105,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

289 282 zł55 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Glinki

Gdańsk,pomorskie

255 000 zł20 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przed faktyczną prezentacją zapraszam do wirtualnego spaceru po mieszkaniu: ustawna kawalerka na 1 pietrze eleganckiego bloku. Lokalizacja idealna. 2 km do ug/ obc. Bardzo niskie opłaty i wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł89 m² 8 340,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atuty: przestronne i słoneczne mieszkanie, w wysokim standardzie z dużym tarasem w świetnej lokalizacji! Dwa miejsca postojowe! mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 86,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

313 830 zł40 m² 7 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 39,60 m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kup I zarabiaj! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na bielanach. Nieruchomość o powierzchni 45 m2. Składa się z trzech osobnych pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł63 m² 5 150,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Kolbego Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze, boku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

269 618 zł47 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł61 m² 6 407,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na Pogodnie. Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim bloku. Na powierzchnię całkowitą 60,71 m2 składają się: pokój - 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie o pow. 43m2 w pobliżu Lasku Marcelińskiego. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze, niskiego bloku przy ul.Bułgarskiej. Na w/w metraż składają się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

899 900 zł72 m² 12 477,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za ofertę: +48 730.912.312. Elegancki 3 pokojowy apartament 72,15m2 położony w prestiżowym osiedlu nowoczesnych apartamentowców Capital Art Apartments z 2014 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł55 m² 14 181,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wykończony Apartament Tańszy od dewelopera Obecna cena takiego Apartamentu w Inwestycji Doraco Jaśkowa Dolina 73c w stanie deweloperskim to 758tyś zł Piękny, rozkładowy dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

288 069 zł44 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł50 m² 7 858,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: kontakt:umów się na bezpłatną prezentację 2 0 0 5 - G a j - u r z ą d z o n e 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na ul. Wandy Rutkiewicz. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Możliwość spotkania Z ekspertami ds. Nieruchomości oraz finansowymi online! #zostańwdomu! 0% prowizji 0% podatku pcc! tylko do 30 kwietnia promocyjne ceny mieszkań W aż trzech lokalizacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

360 332 zł53 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Proponujemy 3 - pokojowy lokal mieszkalny nr M27 o powierzchni 52,99 m2 znajdujący się na III piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego z funkcją usługową zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł63 m² 5 361,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Zalesie - ul. Wieniawskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

245 385 zł37 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podlasie

Piła,wielkopolskie

239 000 zł51 m² 4 723,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na parterze piła podlasie. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60 m2 w bloku. Mieszkanie usytuowane jest na parterze, posiada balkon - loggia i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

375 550 zł52 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 51,80 m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,85 m2 położone na bardzo pożądanej dzielnicy Wrocławia - Gądów Mały. Lokalizacja oferuje pełne zaplecze infrastruktury handlowo-.