dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Gdynia,pomorskie

245 000 zł34 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdynia witomino!, ulica rolnicza, 2 pokoje, 2 piętro, media Z miasta. Polecamy Państwu mieszkanie w Gdyni przy ulicy Rolniczej, 2 piętro, piwnica, budynek 4 piętrowy. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

469 260 zł87 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

438 417 zł63 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Wilkowyja - ul. Warneńczyka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gaj

Wrocław,dolnośląskie

522 020 zł61 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 60,70 m2 znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

339 800 zł53 m² 6 401,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Paderewskiego Ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

333 463 zł59 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Miła. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł45 m² 7 907,49 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania dla rodziny, w bloku na Witolinie- praga Południe w atrakcyjnej cenie za gotówkę, ta oferta jest dla Ciebie. Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł56 m² 9 802,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje na Bielanach. W dobrej lokalizacji 10 min spacerkiem do stacji metro Wawrzyszew. W okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze. W budynku jest winda. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł64 m² 8 890,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja: mieszkanie mieści się na Zaspie, jednej z najatrakcyjniejszych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. - w bliskiej odległości od budynku znajduje przystanek skm- zaspa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł38 m² 11 723,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Saska Kępa | Ul. Saska | 2 Pokoje| 38m2 | Ciche Oferuję do sprzedaży słoneczne mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Opis mieszkania: okna wychodzą na zachód, z widokiem na korony drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

315 044 zł56 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 500 zł48 m² 4 156,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie świeżo po remoncie w centrum miasta rezerwacja Na metraż 48m2 składa się :kuchnia z salonem,sypialnia oraz bardzo przestronny duży pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

219 000 zł46 m² 4 761 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedajemy mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Bolesławcu. Rozkładowe, ze słonecznym balkonem. Położone w bloku na czwartym piętrze. Ogrzewanie miejskie. Skład mieszkania: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

72 m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Poszukujesz swoich wymarzonych czterech kątów w serce miasta? już dostępne W ofercie! Mieszkania na prestiżowym Osiedlu Paryskim! Teren ogrodzony i monitorowany. W pełni przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł52 m² 6 724,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach - ul. Piątkowska. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

298 600 zł45 m² 6 699,57 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł51 m² 3 290,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużymi możliwościami w bloku w bardzo dobrej lokalizacji Piaskowej Góry Mieszkanie znajduje się na II parterze w 4 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł52 m² 10 192,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Powierzchnia w kw - 59,58m2 -> Mieszkanie 52m2 + 7,5m2 piwnicy, prawo wlasnosci, kw czysta. 2 pokoje, obie strony budynku 16,5m2 + 13,5m2 + duza kuchnia z oknem 12m2 + duzy przedpokoj 7m2 + lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

205 784 zł35 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

329 829 zł47 m² 7 046,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

514 880 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: telefon Nr licencji pfrn 22583 dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc i prowizji. Odbiór W czerwcu. Idealne dla rodziny lub pod wynajem - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

334 800 zł58 m² 5 731,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 58,41 m2 z dużym ogródkiem i tarasem w Rzeszowie niedaleko ul. Krakowskiej. Inwestycja składa się z 11 szeregów/34 budynków/68 apartamentów. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

494 000 zł59 m² 8 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację nyska ok. / cicha I spokojna okolica / inwestycja Mieszkanie trzypokojowe z dużym ogrodem, powierzchnia mieszkania to ok. 59 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

433 400 zł75 m² 5 800,32 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panieńska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł58 m² 15 378 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja old nova to niewielka liczba mieszkań (76 w jednym 4-piętrowym budynku) zapewnia kameralność i przyjazną atmosferę. Lokalizacja: doskonała lokalizacja pozwala nam zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Projektant

Rzeszów,podkarpackie

375 000 zł72 m² 5 208 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie w Rzeszowie os. Projektant opis mieszkania - powierzchnia mieszkania ok.72 m2 - piętro 4/4 - dwupoziomowe - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł73 m² 11 643,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam serdecznie! Na sprzedaż, elegancki, przestronny apartament w Inwestycji Amsterdam na Kępie Mieszczańskiej. Apartament składa się z przedpokoju, przestronnego holu, prowadzącego do :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł48 m² 8 404,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2-pokojowe mieszkanie przy placu Kościuszki, ul. Łąkowa W bezpośrednim sąsiedztwie ch renomna. Mieszkanie W pełni rozkładowe (osobna kuchnia) - świetne pod inwestycje lub do zamieszkania. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

372 400 zł42 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe 2 pokoje przy Placu Pereca - świetnie skomunikowane z centrum Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

379 241 zł60 m² 6 345,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe poznań naramowice 59,77 m2 Mieszkanie składa się z trzech sypialni, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Zlokalizowane na pierwszym piętrze. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł133 m² 2 435,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży bardzo ciekawą nieruchomość mieszkanie wraz z lokalem w ścisłym centrum Jeleniej Góry! Mieszkanie mieści się na parterze stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

237 206 zł39 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Kwiatkowskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gutta

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł61 m² 8 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą. Blok ocieplony, zadbany, czysty. Lokal o funkcjonalnym rozkładzie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

225 000 zł85 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Świebodzicach zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie Książańskiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia całkowita mieszkania 85m 2 : trzy pokoje przechodnie 22m 2 , 15m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

135 000 zł90 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w Boguszowie-Gorcach (kuźnice). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy. Wnętrze do odświeżenia. Ogrzewanie centralne węglowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł35 m² 11 139,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na wstępie uprzejmie informuję, że Kupujący w ramach tej transakcji nie płaci nawet złotówki prowizji dla agencji! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z okazyjną ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

360 500 zł60 m² 6 014,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kowale

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46m2, 2 pokoje, położone na pierwszym piętrze w dzielnicy Gdańsk-Kowale. W skład mieszkania wchodzi przestronny pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chropaczów

Świętochłowice,śląskie

249 000 zł64 m² 3 890,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2 w skład którego wchodzą: - 3 ustawne pokoje - oddzielna kuchnia z oknem - łazienka z wc - przedpokój Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł76 m² 6 829 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,9 m2 znajdujące się na Zielonej Białołęce na osiedlu Derby III przy ul. Skarbka z Gór. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł64 m² 9 929 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Videoprezentacja - obejrzyj nieruchomość bez wychodzenia Z domu! Opiekun oferty: telefon 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,46m2 znajduje.