dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chrobry

Głogów,dolnośląskie

219 999 zł48 m² 4 602,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, chrobry, mieszkanie, 3 pok, 47,80m2, III piętro, sprzedaż 210 000 zł Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, w centrum Głogowa? Ta oferta Cie zainteresuje M ieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł41 m² 9 221,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: lokal o powierzchni 41,1m2, w skład którego wchodzi słoneczny, duży pokój z wyjściem na balkon, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój z miejscem na dużą szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

593 551 zł79 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Gotowe na już 4 pokoje Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Liczba pokoi: 2 cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjna oferta! Gotowe i wygodne mieszkanie, rewelacyjnie położone! Piękne mieszkanie na własność dla rodziny, świetna inwestycja pod wynajem! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł88 m² 13 507,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Anna Ząbek T: komfortowe, nowoczesne, zaprojektowane przez architekta z dużym, 37 mkw tarasem z widokiem na rzekę! Przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

380 424 zł58 m² 6 592 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie trzy pokojowe z dwiema dużymi sypialniami. W skład mieszkania wchodzi: pokój dz.+aneks kuchenny 19,53 m2 Sypialnia 12,70 m2 Sypialna II 10,01 m2 Hol 9,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł34 m² 8 376,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Toruń, podgórz, 34.50m2, 2 POKOJE, II piętro, Stan Deweloperski, Widna, Miejsce Postojowe Kupujący zwolniony z zapłaty 2% podatku PCC! Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł48 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Sprzedam, bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie, położone zaledwie 300 metrów od budowanej stacji metra przy Ratuszu-Targówek. Pokoje nie przechodnie, oddzielna kuchnia. Do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł80 m² 6 238 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mam na sprzedaż 4 pokojowe ustawne mieszkanie, z trzystronną wystawą okien, położone na 5 piętrze w budynku z 1992 roku. Do końca lutego było wynajmowane na pokoje. Prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Kąty Rybackie,pomorskie

341 928 zł32 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży doskonale zlokalizowane mieszkanie w Kątach Rybackich. Lokal o powierzchni 31,66 m2 składa się z : - pokoju z aneksem kuchnennym 18,02 - sypialni 6,87 - łazienki 3,52 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 000 zł115 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Takie oferty zdarzają się niezwykle rzadko: przestronne, wygodne i jasne mieszkanie w apartamentowcu z 2010 roku w cichym miejscu. Lokalizacja zapewniająca bliskość centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Manganowa

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł56 m² 8 982,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękne, przestronne mieszkanie znajdujące się na parterze o powierzchni 55.55 m2 w pełnym rozkładzie. Wyposażone w taras 15m2 i balkon ok 5m2, położone na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

334 000 zł44 m² 7 606,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,91m2 w Białymstoku, na os. Nowe Miasto. Lokal mieści się na 6 piętrze w 8-piętrowym bloku, z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w Górnym Sobięcinie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w 2 piętrowej zadbanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

309 000 zł49 m² 6 352,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29433. Sprzedam piękne mieszkanie 2 - pokojowe w idealnej lokalizacji - szosa okrężna! Na sprzedaż przytulne mieszkanie usytuowane w bloku z cegły wybudowanym w 2004 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na pięknym, monitorowanym osiedlu. Idealne mieszkanie dla rodziny. Mieszkanie trzypokojowe, w pełni rozkładowe, usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 32 mkw. Mieszkanie mieści się w centrum miasta w nowszym budownictwie. Teren wokół bloku monitorowany i ogrodzony z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł47 m² 9 553 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania ładne, dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem. 47m2, księga Wieczysta. 6 piętro (ostatnie) w 6-piętrowym bloku. Mieszkania składa się z salonu z aneksem, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

753 735 zł65 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Termin realizacji IV kwartał 2021 W swojej ofercie posiadam również mieszkania w tej lokalizacji o innej powierzchni. Zadzwoń i zapytaj mnie o inne mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

275 000 zł32 m² 8 490,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: złocień, agatowa, domagały kawalerka Z balkonem I własnym miejscem postojowym W garażu podziemnym W cenie! Prezentuję do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł63 m² 7 177,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie we Wrocławiu - Fabryczna, w dzielnicy Muchobór Wielki, przy ul. Hłaski, o pow. 62,7 m , 3 pokojowe, na drugim piętrze budynku z 2006 roku, bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janockiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

469 900 zł62 m² 7 579,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Witam Mam do zaoferowania mieszkanie w nowym budownictwie na parterze! Przy ulicy Janockiego w Gorzowie! W mieszkaniu znajduje się : Salon z aneksem Sypialnia Pokój dziecięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł70 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam serdecznie, prestiżowy Apartament na Rynku we Wrocławiu! Doskonały wybór dla osób ceniących przede wszystkim lokalizację, prestiż oraz wysoki standard życia. Zlokalizowany na głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne, przytulne mieszkanie 2 pokojowe we Wrzeszczu w czteropiętrowym budynku, na 4 piętrze. Składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi (salonu o powierzchni ok. 21m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

259 000 zł49 m² 5 268,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej części Piły. Powierzchnia użytkowa mieszkania 47.19 m 2 : Pokój dzienny o powierzchni 14,5 m 2 z wyjściem na balkon Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arctowskiego

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł52 m² 8 629,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie umiejscowione na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1980 roku,położone na gdańskiej Morenie przy ulicy Arctowskiego. Nieruchomość w 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

- mieszkanie do wydania październik 2020r.- Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie na Pogodnie. Doskonała lokalizacja w przepięknej ulicy starego Pogodna. Położenie gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

372 980 zł55 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Przedsprzedaż w promocyjnej cenie w nowej inwestycji " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne, jasne, zadbane mieszkanie na 3p. w niskim bloku na ul.Ogińskiego na Osiedlu Górczyn. Na powierzchni 50m2 znajdują się: 2 pokoje, osobna przestronna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

714 400 zł75 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Termin realizacji II kwartał 2021 W swojej ofercie posiadam również mieszkania w tej lokalizacji o innej powierzchni. Zadzwoń i zapytaj mnie o inne mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane na przy ulicy Osmeckiego. Mieszkanie umeblowane z balkonem na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

205 000 zł38 m² 5 452,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana do 01.09.2020r Przedmiotem sprzedaży jest ładne, jasne i zadbane mieszkanie na I p. w niskim bloku na ul.Wróblewskiego na Osiedlu Górczyn. Na powierzchni 37,60m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70/80. Jest dwustronne - widok z kuchni na północny wschód zaś z salonu na południowy zachód. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wąska

Zielona Góra,lubuskie

409 000 zł64 m² 6 390,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja.Sprzedam mieszkanie z własnym ogródkiem.Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w budynku z windą o nazwie *Villa Focus* przy ul. Wąskiej w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł43 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie położone w kamienicy bardzo blisko centrum, jednak w spokojnej i cichej ulicy Dolnego Wrzeszcza. Usytuowanie okien: południowe/zachodnie Wyjątkowy rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembowskiej

Milanówek,mazowieckie

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły. 37 m2 - bardzo dobra lokalizacja - mieszkanie po generalnym remoncie - dla pary, dla Inwestora na wynajem, prześliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Wielka Wieś,małopolskie

349 000 zł84 m² 4 166,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kupujący zwolniony z podatku pcc 2 %. Annderson Biuro sprzedaży inwestycji developerskich oferuje do sprzedaży : Piętro domu ze strychem, ogródkiem oraz miejscami postojowymi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

125 000 zł50 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,30 m2 w skład którego wchodzą - 2 pokoje - łazienka z wc - aneks kuchenny - przedpokój - piwnica Budynkiem zarządza wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

386 130 zł37 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł56 m² 10 982 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne, zadbane, przestrzenne mieszkanie o powierzchni 56m2 (+balkon 6m2) w nowym bloku z 2016 roku. Nieruchomość w pełni umeblowana i urządzona. Można wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

454 236 zł71 m² 6 386 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest narożne mieszkanie czteropokojowe z dużym salonem i dwiema łazienkami. W skład mieszkania wchodzi: pokój dz.+aneks kuchenny 24,67 m2 Sypialnia 12,05 m2.