dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

547 000 zł79 m² 6 924,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera (na zdjęciach wizualizacje) - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł51 m² 6 843 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Drogi kliencie, w trosce o zapewnienie Ci odpowiedniej jakości obsługi, wykonujemy prezentacje nieruchomości zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa. Zamieszkaj nad morzem w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania nowe mieszkanie, położone przy ulicy Warszawskiej w Rzeszowie, położone w nowo-wybudowanym bloku. Mieszkanie bardzo komfortowe, 3 niezależne pokoje + salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sikornik

Gliwice,śląskie

349 900 zł92 m² 3 815,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Dwupoziomowe mieszkanie pięciopokojowe W ptasiej dzielnicy. Doskonała lokalizacja. Polecam serdecznie nietypową ofertę. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł52 m² 7 481 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

348 000 zł48 m² 7 175,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na 2. piętrze w bloku z lat 70. położonym w centrum Pruszkowa przy ulicy Kopernika. Do skm pieszo 10 minut, do wkd 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

189 285 zł41 m² 4 562,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja! Wynagrodzenie pokrywa sprzedający! Budynki będą zlokalizowane na osiedlu Słocina, przy ulicy Wieniawskiego. W pierwszym etapie dwa budynki wielorodzinne, każdy po 18 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł61 m² 6 998,37 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację gądów mały / szybowcowa ok. / blisko tramwaj Trzypokojowe,rozkładowe mieszkanie na Gądowie Małym o powierzchni 61,30 m.kw. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

341 000 zł46 m² 7 413 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

558 000 zł51 m² 10 941 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

165 000 zł33 m² 4 946,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania kawalerkę w Jeleniej Górze - Cieplice. Mieszkanie o powierzchni 33.36 mkw w skład którego wchodzi: pokój, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

367 840 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe 2 pokoje I Praga I 368 000 zł Oferuję do sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,44 m2 w inwestycji na Pradze. Lokal mieści się na 3 piętrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł51 m² 3 039,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie na wałbrzyskim Podzamczu.Dwa pokoje,przedpokój z miejscem na dużą szafę lub garderobę, duża łazienka. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Winda: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piastów

Piastów,mazowieckie

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Urocze mieszkanie w stanie bardzo dobrym od razu do zamieszkania w centrum Piastowa. Mieszkanie jest trzypokojowe - pierwotnie dwupokojowe (jeden pokój przedzielony ścianką działową) całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

652 000 zł68 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa w apratemntowcu o podwyższonym standardzie. Odbior w tym roku! Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

2 055 400 zł132 m² 15 571,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa przestronny apartament 132m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich Okolice Łazienek Królewskich to miejsce niezwykłe, gdzie odnajdziemy ciszę, spokój i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

558 000 zł62 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne, gotowe do odbioru, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 na warszawskim Bemowie. Nowoczesna inwestycja wybudowana w zgodzie z naturą. Wysoki standard budynku, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

684 000 zł86 m² 7 995,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do odbioru, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz loggia, o powierzchni 85 m2 na warszawskim Bemowie. Możliwość wydzielenia 4 pokoju Nowoczesna inwestycja wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

237 297 zł53 m² 4 464,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

252 000 zł34 m² 7 398,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Śliczne mieszkanie do wejścia - w nowym budownictwie w spokojnej i pięknie urządzonej części miasta! Zadbane tereny zielone, klatki schodowe z windami i place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majakowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

289 000 zł49 m² 5 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na drugim piętrze o powierzchni użytkowej ok. 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grażyny

Kraków,małopolskie

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków, prądnik Biały, ul. Grażyny - do sprzedaży widokowe, jasne i ciche mieszkanie 3-pokojowe z osobną jasną kuchnią, z łazienką i wc oraz przedpokojem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecznicza

Łódź,łódzkie

300 000 zł54 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość w pełni rozkładowa z ekspozycją okien na wschód i zachód składająca się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł37 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Budynek: mieszkanie mieszczące na parterze w trzypiętrowym bloku. Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 36,78 m2 z dużym balkonem składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

240 000 zł35 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Prezentuje Państwu mieszkanie dwu-pokojowe, znajdujące się przy ul.Piotra Skargi w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na parterze, w 4 piętrowym budynku wielorodzinnym. Powierzchnia: 34,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

246 000 zł35 m² 6 998,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie, w przystępnej cenie bezpośrednio od dewelopera. Budynek apartamentowy przystosowany również dla osób niepełnosprawnych, w elastycznej ofercie z garażem podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

192 900 zł45 m² 4 286,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Aktualne! mieszkanie na drugim piętrze o p owierzchni 45 m . Zamykany parking dla mieszkańców. Możliwość aranżacji wnętrza według własnych preferencji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

349 856 zł47 m² 7 427,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji. W sąsiedztwie ul. Kamieńskiego powstanie 5 nowoczesnych budynków ogrzewanych ciepłem miejskim. Mieszkańcy mogą liczyć na ponadstandardowe odległości między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

339 150 zł65 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu ul. Wieniawskiego Ostatnie wolne mieszkania - zakończenie budowy czerwiec 2020 Przedstawiamy interesującą inwestycję przy ul. Wieniawskiego. W cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

262 808 zł38 m² 6 916 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Białołęka Kąty Grodziskie Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Pod samą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

337 300 zł44 m² 7 665,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w idealnym stanie o pow. 44m2, zlokalizowane na osiedlu Tysiąclecia. Położone na parterze w niskim 4-piętrowym bloku. Dobrze nasłonecznione dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łużyckie

Zielona Góra,lubuskie

153 000 zł30 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na monte cassino Do sprzedania kawalerka położona na 3 piętrze wieżowca z windą, mieszczącego się przyulicy Monte Casino. Idealne położenie pod wynajem dla studentów uz. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł70 m² 6 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Drogi kliencie, w trosce o zapewnienie Ci odpowiedniej jakości obsługi, wykonujemy prezentacje nieruchomości zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa. Zamieszkaj w modnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł38 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 11 piętrze w w wysokim bloku na Bielanach. Mieszkanie odświeżone tj. malowanie i wymiana umywalki i wc w łazience oraz instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tenisowa

Gdańsk,pomorskie

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Więcej foto 360 całego mieszkania I ogrodu: do sprzedania: mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem ( wystawa południowa ) o powierzchni całkowitej 48 m2 znajdujące się na parterze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

158 000 zł37 m² 4 258,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Cena 158000 zapraszam Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe z dużym balkonem znajdujące się na 9 piętrze w wieżowcu. Cicha spokojna okolica, wokół dużo zieleni a z balkonu piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

399 000 zł92 m² 4 336,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Promocja na dwa ostatnie segmenty w komfortowej willi. Co wyróżnia naszą inwestycję? Niepowtarzalny design Taras 30 mkw. z widokiem na las Wysoki standard developerski Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację gądów mały / legnicka ok. / blisko tramwaj Oferta wstrzymana! Trzypokojowe mieszkanie na Gądowie Małym o powierzchni 47 m.kw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł47 m² 4 193 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze niskiego bloku na Starym Mieście w Stargardzie. Lokal o powierzchni użytkowej 47,46 m2 składający się z: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij