dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

615 000 zł58 m² 10 673,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atuty nieruchomości: 3 pokoje parter wygodny dostęp bez barier balkon z roletami zewnętrznymi komórka lokatorska zaraz obok mieszkania wyznaczone, własnościowe miejsce parkingowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

539 000 zł64 m² 8 400,87 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W top lokalizacji! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone przy awf-ie w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 1 piętrze bloku z 2 windami. Składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

875 500 zł88 m² 9 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkania w nowoczesnej inwestycji w Katowicach, w zielonym otoczeniu i z bardzo dobrym dostępem do centrum miasta. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 189 000 zł93 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament butikowy 91 m | Stare Miasto | Taras z widokiem na rzekę | Wykończenie na poziomie penthouse | Najbardziej luksusowy w Elblągu Przedstawiam wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

460 200 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

410 000 zł72 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1872

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje na sprzedaż pięknie wyremontowane trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się w Jeleniej Górze przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Reda,pomorskie

298 000 zł34 m² 8 790,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie - Kawalerka - 1 pokój, 33,9 m2, balkon, reda, ul. Szkolna Lokal mieszkalny położony jest w Redzie przy ulicy szkolnej 6 na drugiej kondygnacji budynku pierwsze piętro. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

395 000 zł50 m² 7 884,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem, usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego w Karpaczu. Nieruchomość o powierzchni 50,1m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł50 m² 16 237,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

599 000 zł49 m² 12 157,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatni parter z ogrodem na południe przy ulicy Spacerowej Szukasz niezależności i własnego kawałka zieleni w Krakowie? To oferta właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chlebnicka

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie w sercu Głównego Miasta - Gdańsk, ul. Chlebnicka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Chlebnickiej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Piekary Śląskie,śląskie

319 900 zł49 m² 6 478,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam - bardzo ciekawe mieszkanie w ładnym bloku i w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku przy ulicy Ogrodowej w Piekarach Śląskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

590 000 zł40 m² 14 571,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uroczy, przyjemny, w pełni wykończony apartament na prestiżowym osiedlu Drewnowska 77! Nieruchomość znajduje się na atrakcyjnym, zamkniętym terenie vis a vis Manufaktury. Zarówno budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

790 000 zł63 m² 12 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,99 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

1 024 000 zł48 m² 21 200,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dwupokojowe mieszkanie - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lębork

Lębork,pomorskie

2 498 000 zł355 m² 7 030,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2002

Twój pośrednik, twój sąsôd! Na sprzedaż oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położoną w atrakcyjnej części Lęborka. Zachęcam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

831 153 zł48 m² 17 461,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie znajduje się w sercu Zabłocia - najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To propozycja dla osób ceniących miejski styl życia, design i bliskość Bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Krzeszowice,małopolskie

619 000 zł94 m² 6 585,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie typu loft w samym sercu Krzeszowic. Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, przestrzenią i niepowtarzalnym klimatem, ta oferta zasługuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

600 447 zł57 m² 10 455,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Oszczędzasz kupując bezpośrednio u dewelopera - 0% prowizji i 0% podatku pcc Po pracy nie musisz jechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasionka,podkarpackie

589 000 zł110 m² 5 339,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 110,30 m z balkonem oraz strychem do własnej aranżacji (ok. 40 m , wys. ponad 2,2 m), położone w Jasionce pod Rzeszowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

591 000 zł42 m² 14 241 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku. Cicha, zielona, spokojna okolica. Blisko sklepy, przystanki autobusowe, tramwajowe, stacja metra 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł31 m² 19 298,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego z aneksem kuchennym i balkonem. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego budynku, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Warszawa,mazowieckie

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe- usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Szegedyńskiej. W budynku wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

831 153 zł48 m² 17 461,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m z dwoma loggiami, położone na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji Nowe Zabłocie przy ul. Pana Tadeusza 7 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

667 000 zł61 m² 10 863,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie z dużym ogrodem, zlokalizowane w kameralnym budynku dwulokalowym w Markach pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - najlepsze oferty prosto od dewelopera! Bez pcc, bez ukrytych kosztów Bezpieczna transakcja - pewna inwestycja Możliwość wykończenia pod klucz - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 11 007,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje z charakterem | Nowy Dwór Wrocław | 63,5 m Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie porządku, przestrzeni i spokoju. To jest jedno z nich. Na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Chorzów,śląskie

214 999 zł35 m² 6 073,42 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne mieszkanie położone na 3. piętrze w bloku z windą, o powierzchni 35,40 mkw. Lokal stanowi dobrą propozycję dla osoby szukającej niedużego mieszkania w świetnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł47 m² 11 448 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w solidnym budownictwie z klimatem? Ta oferta to idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i inwestora pod wynajem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Łódź,łódzkie

543 196 zł63 m² 8 685,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Unikat W inwestycji | przedostatnie piętro | taras 9 m | garderoba | zieleń I przestrzeń | odbierz klucze Ostatnie takie mieszkanie w całej inwestycji To nie jest kolejne 3 pokoje. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

350 000 zł57 m² 6 161,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m , położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się tuż przy zjeździe z trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

619 900 zł54 m² 11 503,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 53,89 m | 3 piętro | ustawny układ | winda | balkon Obejrzyj to mieszkanie na spotkaniu - Możemy wejść na budowę - wkrótce odbiór! Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Polska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł27 m² 24 074,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie, położona na spokojnym, nowym osiedlu Mokopolis na warszawskim Mokotowie. To idealna propozycja zarówno dla osoby prywatnej, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

602 975 zł35 m² 17 252,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny także wieczorem lub w weekend. Mniej kosztów na start - 0% prowizji i 0% pcc przy zakupie od dewelopera. Inwestycja ta jest położona w ścisłym centrum Wrocławia. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

689 999 zł57 m² 12 067,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Podstawowe informacje: narożne mieszkanie 3-pokojowe, w nowym budownictwie z loggią. Opiekun oferty: sdp Nieruchomości Opis nieruchomości: trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł32 m² 17 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Mieszkanie wymaga remontu, co daje nowemu właścicielowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

333 000 zł51 m² 6 489,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

#rezerwacja# Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej (koło Akademii Bialskiej) Nieruchomość o powierzchni 51.31m2, znajduje się na parterze, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

259 000 zł44 m² 5 845,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 3-pokojowe, środkowe mieszkanie, położone na wysokim parterze budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ząbki,mazowieckie

385 000 zł30 m² 12 799,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

30,8 m? Ząbki idealne na start lub inwestycję oferta dostępna tylko U nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 1-pokojowego o powierzchni 30,8 m2 , położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ruczaj

Dopiewiec,wielkopolskie

749 000 zł75 m² 10 012 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Szukasz miejsca,.