dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł46 m² 5 978 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kielce os Świętokrzyskie Jeziorańskiego 2 pokoje 46m Mieszkanie z balkonem o powierzchni 46 m położone na parterze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie dwustronne składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

357 445 zł53 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Inwestycja " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na parterze z przynależnym ogródkiem o powierzchni 32,19m2 Film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

278 990 zł48 m² 5 764,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,4 m2 w Białymstoku, na os. Dziesięciny. Mieszkanie mieści się na 3 (z 4) piętrze w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Smulikowskiego

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł28 m² 19 978,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję apartamenty w prestiżowej lokalizacji Powiśla, w bliskiej odległości Bulwarów Wiślanych, centrum Nauki Kopernik oraz nowo otwartej Elektrowni Powiśle. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budy

Warszawa,mazowieckie

937 000 zł94 m² 9 978,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku z 2003 roku na ogrodzonym, zamkniętym terenie z monitoringiem. Przy furtce wideofon. Przed budynkiem znajduje się duży parking. Wjazd tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liczydło

Warszawa,mazowieckie

507 461 zł57 m² 8 960,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania eleganckie 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły o podwyższonym standardzie położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darłowska

Warszawa,mazowieckie

391 000 zł46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W skrócie. ul. Darłowska 7 - dwa niezależne pokoje i osobna kuchnia do własnej aranżacji! Wygodne 46-cio metrowe mieszkanie ze sporym balkonem otoczone zielenią. Lokalizacja Darłowska 7 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł67 m² 9 087 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Apartament o powierzchni 67,02m2 usytuowany na 5 piętrze w nowoczesnym i komfortowym apartamentowcu Pixel House! Mieszkanie składa się z: - 3 niezależnych pokoi 16,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

289 500 zł45 m² 6 433 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Teofilowie. Mieszkanie rozkładowe po kapitalnym remoncie. Dwa duże, ustawne pokoje. Nowocześnie zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sierpowa

Szczecin,zachodniopomorskie

454 000 zł55 m² 8 254,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ekskluzywne, idealne mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż.Nieruchomość o powierzchni 55 m2 , usytuowane na 2 piętrze trzypiętrowego budynku z cegły z roku 2005 na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Zielona Góra,lubuskie

138 000 zł42 m² 3 293,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe W centrum miasta Do sprzedania 2 pokojowy lokal mieszkalny położony jest przy ulicy Lipowej. Nieruchomość wg. księgi wieczystej jest przeznaczona jako lokal użytkowy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

362 428 zł72 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Osiedle składać się będzie z 17 segmentów dwu-lokalowych. Mieszkania na parterze posiadają dodatkowo taras 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

295 000 zł53 m² 5 608 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie osiedle Baranówka okolice ul.Obrońców Poczty Gdańskiej OPIS NIERUCHOMOŚCI: - powierzchnia mieszkania 52,6m2 - piętro 4/4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

307 857 zł53 m² 5 808 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3-pokoje iiip. Jar! mieszkanie 3-pokoje jar! miejsca postojowe i appartme W budynku! mieszkanie do wprowadzenia! sprzedaż nowego mieszkania, usytuowanego W budynku 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

790 000 zł85 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

W pełni wyposażone mieszkanie z trzema miejscami garażowymi oraz pomieszczeniem gospodarczym w centrum miasta na osiedlu działki leśne w Gdyni. Powierzchnia mieszkania wynosi 85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

475 000 zł44 m² 10 746,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Dąbie ulica Aleja Pokoju. Bliskość komunikacji miejskiej, spora ilość zieleni to niektóre z atutów tej lokalizacji. Budynek: czteropiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

384 384 zł49 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośredni zakup od dewelopera Bez żadnych prowizji i podatku pcc Odbiór pod koniec 2020 roku Duży ogród Przedstawiam mieszkanie w rewelacyjnej okolicy. Lokal świetnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

299 000 zł34 m² 8 684,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowa inwestycja o nowoczesnym, europejskim charakterze. Ponadczasową elegancję połączoną z oryginalnym designem, podkreśla harmonijna zabudowa prostych brył. Przyjazną estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł25 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Agencje nie kontaktować się proszę! Ewentualnie zapraszam do współpracy pod koniec sierpnia 2020. Dzień dobry, mam przyjemność zarekomendować interesujące mieszkanie w sprawdzonej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł33 m² 8 865,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro Sprzedaży Doradzamy nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym połączeniem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 941 zł53 m² 7 013,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! Kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Prowizje dla biura pokrywa sprzedający czyli deweloper! toruń, jar, 52.8m2, 3 POKOJE, I piętro, Balkon, 2020 ROK Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m 2 z balkonem na osiedlu Górka Narodowa, dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie deweloperskim (zdjęcia poglądowe), gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: na sprzedaż bardzo ładne, przestronne mieszkanie w Boguszowie, usytuowane na trzecim piętrze w kamiennicy. Na powierzchnię 40m 2 składa się pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

103 000 zł39 m² 2 641,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy na Białym Kamieniu. Lokal o całkowitej powierzchni ok 39m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł89 m² 8 763 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Opiekun Oferty tel. Największe atuty: * doskonała lokalizacja * blisko terenów spacerowych * blisko Parku Tołpy, parku Staszica i Parku Słowiańskiego * duże przestronne mieszkanie * osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spokojna

Baranowo,wielkopolskie

597 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w nowo powstałym apartamentowcu w Baranowie. Nieruchomość charakteryzuje się pięknym położeniem blisko jeziora w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hamernia

Kraków,małopolskie

632 232 zł76 m² 8 342,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja w której znajduje się mieszkanie to nowe kameralne osiedle na mapie Krakowa położne w atrakcyjnej lokalizacji - na pograniczu Woli Justowskiej i Bronowic. Inwestycja realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł65 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Okazja - możliwość zrobienia 4 pokoi I dwóch łazienek - dla inwestora - 2 balkony Do sprzedania rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Kozanowie w okazyjnej cenie - 5932 zł/mkw. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

494 550 zł56 m² 8 889,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze w inwestycji deweloperskiej, która uzyskała pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł62 m² 11 048,40 zł/m²

 

Piętro:8/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjny apartament 62m2 +8m2 balkonu blisko metra nowoczesna bryła Nowoczesne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie 62m2 położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Woli w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

280 000 zł27 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka w świetnej lokalizacji Gdańska - Siedlce Opis mieszkania: kawalerka o powierzchni 27 m2 składająca się z pokoju z wydzieloną wnęką do spania, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 54m2 - 3 pokoje - 369000 zł Przytulne trzypokojowe mieszkanie 54m2 położone w cichym, spokojnym zakątku Białołęki. Kameralna zabudowa (3 piętra), bliskość przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł61 m² 5 300,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży przestronne mieszkanie z tarasem na Zabobrzu o powierzchni mieszkalnej 59,13m2. Rozkład: - duży salon - sypialnia - kuchnia z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł49 m² 8 511,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: kupujący nie płaci podatku pcc oferta prosto od dewelopera mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach wizualizacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł81 m² 5 493,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w kamienicy. Na powierzchni ok 81m2 znajdują się: 2 sypialnie, salon, ok 12m2 kuchnia i ok 5m2 łazienka z wc. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ostrów Szlachecki

Ostrów Szlachecki,małopolskie

99 000 zł36 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie składające się z pokoju , kuchni , łazienki i przedpokoju wraz z przynależną piwnicą o łącznej powierzchni użytkowej 36,30. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł73 m² 8 171,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

25860. Polecam piękne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Winnica. Wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, dużej łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: wrocław>fabryczna>kozanów Bliskość komunikacyjna, autobus, tramwaj pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta. Sklepy, poczta, banki, przychodnia, żłobek, przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne dwa pokoje z balkonem w Centrum o powierzchni 37m2. Lokal składa się z aneksu kuchennego połączonego z salonem z wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł64 m² 10 140,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Zapraszam na prezentację wspaniałego mieszkania 3 pokojowe o powierzchni około 64 m2 położonego w kameralnej, przedwojennej kamienicy (tylko dwa lokale w klatce). Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Lubicka | Na Skarpie | 3 pokoje Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania położonego na drugim piętrze wieżowca przy ul. Lubickiej. Mieszkanie znajduje się na II.