dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 164 000 zł80 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa apartament 80m2 w wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy. Szybki termin odbioru Okolice Łazienek Królewskich to miejsce niezwykłe, gdzie odnajdziemy ciszę, spokój i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

297 000 zł61 m² 4 837,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa cena na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe powierzchnia 61,4 m2 3 piętro (winda) przestronne i słoneczne stan techniczny bardzo dobry bez prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na ul. Szarych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

319 000 zł53 m² 6 022 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, w pełni rozkładowe, mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. 11 Listopada. W mieszkaniu wymieniona (wraz z ościeżnicami) stolarka drzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oliwkowa

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł47 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Piękne słoneczne mieszkanie z balkonem 12m2 Usytuowane na 4piętrze mieszkanie o powierzchni 47m2 czeka na Ciebie! Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jeśli szukasz rozkładowego mieszkania w znakomitej lokalizacji na Ursynowie tuż obok Metra to idealnie trafiłeś/aś. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na siódmym z dziesięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dunajecka

Warszawa,mazowieckie

448 000 zł40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Świetna oferta dla osób szukających własnego M , doskonała również inwestycyjnie. W spokojnej , zielonej okolicy Starej Ochoty , przy ulicy Dunajeckiej, na ostatnim piętrze 8- piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Nowy Sącz,małopolskie

247 000 zł37 m² 6 676 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja Wysoki Standard! Mieszkanie o powierzchni 37m2 zlokalizowane na I piętrze w IV piętrowym bloku (blisko Centrum) Mieszkanie jest po generalnym remoncie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

154 900 zł61 m² 2 539,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: mieszkanie w dobrym stanie, do ewentualnego lekkiego odświeżenia, położone w bardzo cichej i spokojnej okolicy na Podgórzu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

339 800 zł58 m² 5 858,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro rzeszowskich nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję na rzeszowskim rynku mieszkaniowym, która powstaje w zachodniej części miasta przy ul. Krakowskiej. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegielniana

Pruszków,mazowieckie

370 000 zł75 m² 4 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W związku Z obecnie panującą pandemią koronawirusa zapewniamy kupującym bezpieczny przebieg prezentacji oraz całego procesu transakcji Na sprzedaż bardzo zadbane 3 pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł56 m² 8 630,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- urokliwe, ładne, 2014 R., ROZKŁADOWE, Z OKNAMI NA 2 STRONY ŚWIATA, MONITORING, BALKON, TRAMWAJ, PARKI - NA KLECINIE. Dwupokojowe, urokliwe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania z rynku pierwotnego? Myślisz o lokacie kapitału i inwestycji w miejscu, które sprawdzi się doskonale? Zależy Tobie na doskonałym dojeździe w każdy punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Otwock,mazowieckie

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta dla osób poszukujących mieszkania w dobrym stanie. Mieszkanie 3-pokojowe z widną kuchnią, przestronnym przedpokojem, łazienką z wanną, osobnym wc i dużym balkonem. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł68 m² 5 325,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,6 m2 usytuowane jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gruntowa

Białystok,podlaskie

276 000 zł55 m² 5 045,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Proponujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, dostępne tylko w biurze moryls. Mieszkanie umiejscowione jest w bloku z cegły z 1993r. przy ul.Gruntowej. Lokalizacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

339 800 zł58 m² 5 817,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję, która powstaje przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. W sprzedaży dostępne są 3 pokojowe mieszkania na parterze z dużymi ogródkami lub 4/5 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Kolno,podlaskie

83 500 zł28 m² 2 982,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bezpośrednio mamy świetną kawalerkę ok 28m2 w najlepszej lokalizacji Kolna- ścisłe centrum a jednocześnie budynek osłonięty od głównej drogi, więc hałas nigdy nie dokucza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

274 660 zł44 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy nową inwestycje, która z pewnością spełni oczekiwania każdej osoby. 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem znajdujące się blisko centrum miasta! Mieszkanie zapewnieni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żubardzka

Łódź,łódzkie

249 500 zł46 m² 5 424 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzisiaj zaprezentuję naszą najnowszą ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na ul. Żubardzkiej. Mieszkanie w pełni rozkładowe, okna na dwie strony, parter. Oferta idealna zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Duża

Marki,mazowieckie

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie typu studio (z możliwością dobudowania ściany i przebudowie w 2 pokoje), o powierzchni 42 m2, znajdujące się na 3 piętrze bloku 3 piętrowego przy ulicy Dużej na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł93 m² 12 366 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

199 000 zł37 m² 5 335,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i słoneczne, mieszkanie o powierzchni 37,7 m 2 położone na pierwszym piętrze domu 6 rodzinnego blisko centrum Nowogardu. Na oglądanie proszę umawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

478 477 zł64 m² 7 430 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. 3 pokoje - okolice kamieńskiego! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 64,4m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zastalowskie

Zielona Góra,lubuskie

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta zablokowana w trakcie realizacji. Świetna oferta! - 3 pokojowe, mieszkanie na os. Zastalowskie Mieszkanie o powierzchni 58 m2 położone jest na drugim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul. Małopolskiej. Lokalizacja: budynek położony jest na osiedlu Pobitno w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł34 m² 10 211 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w samym centrum Wrocławia! Świeżo po remoncie! *klucze w biurze* Opiekun Oferty tel. Duża, przestronna kawalerka mieszkanie o pow.34,18m2 m2 w ścisłym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł67 m² 9 701,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na kameralnym osiedlu. Parametry nieruchomości Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3. piętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Gliwice

Gliwice,śląskie

113 500 zł24 m² 4 693,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie nieduże mieszkanie położone na parterze budynku, w ocieplonej oficynie. Osobne wejście. Rejon politechniki, okolica ulicy jagiellońskiej, zabrskiej. Idealne pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

336 852 zł50 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

347 000 zł53 m² 6 510,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokojowe Hallera budynek z 2015 roku! Przedstawiamy ustawne, dwustronne mieszkanie usytuowane na Pierwszym Piętrze w bloku mieszkalnym z 2015 roku na osiedlu zamkniętym przy ul Hallera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworska

Kraków,małopolskie

480 000 zł32 m² 14 920,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Świetna lokalizacja, nowe budownictwo, wysoki standard, do wejścia, gotowiec inwestycyjny. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ulicy Dworskiej, nieopodal ul.: Monte Cassino, Marii Konopnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

45 000 zł42 m² 1 061,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Zakup tylko z Naszym biurem! Mieszkanie do remontu na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł89 m² 3 370,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Basztowej, na wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Na powierzchnię 88,70 m 2 składają się trzy ustawne pokoje, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kwidzyńska

Wrocław,dolnośląskie

704 000 zł85 m² 8 326 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. 0% podatku pcc dla kupującego Opiekun oferty: telefon Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 84,5m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

289 000 zł31 m² 9 262,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej! Mieszkanie w super lokalizacji na Starym Rynku! Szukasz mieszkania w Toruniu? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sporna

Białystok,podlaskie

410 000 zł59 m² 6 939,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Posiadam na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum Białegostoku na osiedlu Bojary. Mieszkanie znajduje się w kamienicy i liczy sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleje Prof. Sylwestra Kaliskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł51 m² 6 110,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta wyłącznie w Nieruchomości oferta wstrzymana do 18 września 2020 roku - umowa przedwstępna. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 , w Fordonie (osiedle Akademickie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husa

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł76 m² 7 329,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie z bardzo dużym potencjałem aranżacyjnym w Gdańsku Oliwie, które wymaga remontu. Idealnie miejsce do zamieszkania dla rodziny jak i pod inwestycję.Szybkie wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w Pruszkowie. Nieruchomość mierzy 49 m2, do mieszkania przynalezy ogrodek 50 m2, 2 miejsca garazowe i piwnica (około 4 m2). Spokojne osiedle w Pruszkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgoda

Brwinów,mazowieckie

307 000 zł47 m² 6 545,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Brwinowa os. Księżopole (cisza i spokój). Sypialnia, salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka i piwnica. Mieszkanie na parterze, okna.