dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł66 m² 8 980,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

! mieszkanie w idealnej lokalizacji! Blisko centrum handlowego Galeria Mokotów, bezpośrednio przy centrum biznesowym. Dzięki licznym liniom autobusowym oraz tramwajowym dogodne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł49 m² 10 816,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie 240m od ulicy Długiej. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Gdańska, na cichej ulicy, na drugim pietrze w bloku 4 piętrowym. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

509 222 zł65 m² 7 797 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Trzy pokoje na krzykach Z dwoma tarasami W nowej inwestycji Opiekun oferty: magdalena Borońska telefon Mieszkanie o powierzchni 65,31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29460. Polecam mieszkanie w pobliżu toruńskiej Starówki, dwupokojowe z ładnym widokiem z okien. Oferta idealnie nadaje się pod wynajem jak również do zamieszkania. Mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Młodzieżowa | 2 pokoje | 38 m2 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania położonego na 10 piętrze wieżowca przy ul. Młodzieżowej. Mieszkanie ma powierzchnię 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnochowska

Wieliczka,małopolskie

314 900 zł43 m² 7 395,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w Wieliczce. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w budynku. Znajduje się w pierwszej tego typu inwestycja realizowanej w Wieliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

515 850 zł52 m² 9 850,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy dwupokojowy apartament położony na pierwszym piętrze w siedmiopiętrowym, luksusowym apartamentowcu w Centrum Wrocławia!/bez prowizji! Mieszkanie o pow. 52,37 mkw w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

253 200 zł21 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie do generalnego remontu o pow. 21,1mkw, w budynku z cegły z lat 60. XXw. w doskonałej lokalizacji! Dz.Stare Miasto - Nowy Kleparz. Położone jest na Ip., składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadmorska

Lębork,pomorskie

170 000 zł43 m² 3 948,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! rezerwacja! Oferujemy do sprzedaży jasne mieszkanie zlokalizowane w cichej dzielnicy , blisko centrum przy ul. Nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł32 m² 7 453,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29555. Sprzedam mieszkanie 2 - pokojowe - mokre! do własnej aranżacji! Sprzedam mieszkanie w bloku z cegły mieszczące się na parterze. Mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Torunia (mokre),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zefirowa

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł54 m² 7 773,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. *** rozkładowe *** *** wysoki standard *** *** rewelacyjna lokalizacja *** Mieszkanie o powierzchni 53,9m2 Na mieszkanie składają się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

778 500 zł98 m² 7 943,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jahody, ruczaj, 4 pokoje, nowoczesne, apartament Oferujemy na sprzedaż wygodne i przestronne mieszkanie przy ulicy Jahody (ruczaj, na wprost Uniwerystetu Jagiellońskiego). Mieszkanie jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł38 m² 7 790,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania! 2-pokojowe 38 m2, balkon, skomunikowane nowe balkon ul. Kminkowa 299 000 zł Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie Z przyjemnością prezentuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

616 000 zł73 m² 8 403,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania piękne mieszkanie nieco ponad 73 m2 na zamkniętym osiedlu z ochroną, własny systwm alarmowy (solid Security) oraz rolety antywłamaniowe, drzwi i okna z pcv antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Gliwice,śląskie

363 400 zł79 m² 4 586,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży mieszkanie W gliwicach ok. Andersa, styczyńskiego. NA powierzchnię 79,23 m2 składają się 3 duże niezależne pokoje, w tym 1 Z oszkloną werandą, kuchnia Z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł60 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o łącznym metrażu niecałe 60 m2 (+piwnica) usytuowane na 3 piętrze w kamienicy z windą przy ul. Smoczej, 3. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł71 m² 9 480,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowiec inwestycyjny, zacznij zarabiać od jutra! Lokal składa się z dwóch dwuosobowych ( 38m2 i 31m2 ) mieszkań po kapitalnym remoncie. Zlokalizowany w samym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pułtuska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł70 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Royal City ma przyjemność przedstawić Państwu w pełni wykończone i umeblowane mieszkania składające się z trzech niezależnych od siebie apartamentów typu studio o metrażu od 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł47 m² 4 659,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe 47 m2 - Bydgoszcz Bocianowo, ul. Pomorska. Pełna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie znajduje się w bloku, na 4 piętrze. Stan mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

567 000 zł64 m² 8 859,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz dużego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji to świetnie trafiłeś! Mieszkanie idealne na inwestycje, a także dla rodziny z dziećmi. Metraż: 63,9m2 (pole powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zefirowa

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne dla młodych-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam- wyjątkowe-duże-przestronne-wyposażone-nowy budynek-winda-funkcjonalnie zaaranżowane-bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

239 000 zł15 m² 15 519,50 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

kawalerka wlasnosciowa 15,40 m2 na sprzedaz w Sopocie Gornym. Cena 239000zl. Mieszkanie jest po remoncie mi po likwidacji instalacji gazowej, nowa podloga w kuchni i pokoju,nowa zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

225 000 zł46 m² 4 912,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam przytulne i bardzo wygodne mieszkanie o pow. 48,5 m2 (4 piętro). Komfort mieszkania zapewnia wspaniały widok na zieleń, ponieważ okna z dużego pokoju wychodzą bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie z kuchnią w prześwicie do dużego pokoju. Do remontu. Nowe okna i drzwi wejściowe, przeciwwłamaniowe. Budynek po termoizolacji i wymianie pionów wod.-kan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

99 000 zł55 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy. Lokal o powierzchni całkowitej 54,7 m2, zaś użytkowej 32,7 m2 składa się z : salonu z aneksem kuchennym na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myczkowskiego

Brzeg,opolskie

268 000 zł55 m² 4 872,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie 55 m2 w kamienicy z 2010 roku. Mieszkanie położone na 1 piętrze, składa się z dwóch sypialni (12m2 oraz 7 m2), salonu z aneksem kuchennym (około 26 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł39 m² 9 616,85 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Witam, na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w okolicy ulicy Więckowskiego. Ma ono powierzchnię ok 39 mkw i składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamoyskiego

Zalasewo,wielkopolskie

375 000 zł63 m² 5 924,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezereacja przestronne mieszkanie *możliwość 3 pokoi* wolne od zaraz* zalasewo* rozchwytywana lokalizacja Zachęcam do obejrzenia wirtualnego spaceru 3D Polecam na sprzedaż komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

440 000 zł69 m² 6 347,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do wprowadzenia mieszkanie przy ul. Wiejskiej w Wołominie. Urządzone i wyposażone gustowne, a zarazem praktycznie. Mieszkanie usytuowana na 2 -gim piętrze 3 piętrowego bloku z 2003r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radości

Lublin,lubelskie

390 000 zł49 m² 7 942,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 49.10 m2, po remoncie generalnym, na Czubach, przy ul. Radości. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w spokojnej, pełnej zieleni okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

330 000 zł58 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 58 m2 w ścisłym centrum Częstochowy przy ulicy Kościuszki, tuż przy kinie Wolność. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze wieżowca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Nowe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rybnickiej, o powierzchni 45 m2 z balkonem. Zapoznaj się ze wirtualnym spacerem top 3 informacji O nieruchomości 1. Nowe, niezamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Warszawa,mazowieckie

1 570 000 zł64 m² 24 531,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament w inwestycji Menolly Nowe Powiśle znajdujący się w prestiżowej części Warszawy - Powiśle. Budynek jest ogrodzony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

274 600 zł38 m² 7 226,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator Centrum Nieruchomości poleca : Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 składające się z : - salonu z kuchnią - sypialni - łazienki z wc - przedpokoju Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł44 m² 12 582,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie w budynku o podwyższonym standardzie. Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej części Mokotowa. W pobliżu odnajdziemy pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Centrum C

Kraków,małopolskie

435 000 zł62 m² 7 072 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przytulne trzypokojowe mieszkanie, w układzie wschód-zachód. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje, nowe okna, podłogi, sprzęt agd. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Gdańsk,pomorskie

279 000 zł31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka z potencjałem 2 pokojowego mieszkania, zlokalizowana w zacisznej części Gdańsk-Suchanino. Świetna lokalizacja! Dobra inwestycja! Pewny wynajem! Wokoło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głęboka

Lublin,lubelskie

315 000 zł48 m² 6 505,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Głębokiej na granicy dzielnicy lsm/śródmieście. Mieszkanie usytuowanym na 1 piętrze w bloku z cegły, blok ogrodzony miejsca parkingowe.