dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł20 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chorzów II

Chorzów,śląskie

289 990 zł77 m² 3 780,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,7m2 w skład którego wchodzą: - 4 ustawne pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój - wc Do mieszkania przynależy balkon. Zielone, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

420 066 zł52 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja, sprzedaż bez podatku pcc. Odbiory od września tego roku. Lokalizacja: gazowa 1-2 to kameralny kompleks mieszkalny , na który składają się dwa 4-kondygnacyjne budynki z podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

385 482 zł47 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

405 615 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uniwersytecka

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł67 m² 10 496 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: tel. Przytulny dwupokojowy apartament o powierzchni 66,69m2 znajduje się na pierwszym piętrze w świeżo odremontowanej zabytkowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

161 900 zł32 m² 4 993,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! rezerwacja! Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanko znajdujące się w centrum Lęborka przy ul. Łokietka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatraczna

Słupsk,pomorskie

269 000 zł61 m² 4 409,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Zatorzu 3 pokojowe z balkonem typu Loggia na parterze w budynku czteropiętrowym, o powierzchni 61 m2. Lokal o bardzo ładnym rozkładzie. Wejście z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł63 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 63,1 oś Na Stoku w skład którego wchodzą 3 pokoje ( 18 m2, 14m2 10m2) duża widną kuchnia z zabudową, przedpokój, łazienka osobne wc, balkon typu loggia przynależy piwnica 7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

222 000 zł61 m² 3 639,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Osiedle Leśne. Mieszkanie trzypokojowe w bloku z cegły, usytuowane na wysokim parterze. W mieszkaniu okna pcv, na podłodze parkiet w dobrym stanie, na ścianach tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

431 442 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pólnicy

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

4 pokojowe Mieszkanko Spółdzielczo własnościowe Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Jasień. Osiedle posiada pełną infrastrukturę handlowo-usługowa (sklepy spożywcze, drogerie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wałbrzych,dolnośląskie

138 000 zł42 m² 3 283,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja, blisko markety, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej. Blok ocieplony, zadbana klatka schodowa, dodatkowym atutem jest brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł55 m² 7 650,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Fantastyczne osiedle - pełne udogodnień - od miejsc postojowych i placów zabaw, aż po siłownię i klub spotkań tylko dla mieszkańców. A na nim 3-pokojowe, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

403 410 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

229 000 zł42 m² 5 478,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie (41,81 m2) z ogródkiem w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (21,27 m2) z wyjściem na ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

567 666 zł62 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w inwestycji deweloperskiej, która uzyskała pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

285 893 zł28 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferuję kawalerkę na 2 piętrze nowej inwestycji koło zabytkowej zajezdni.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bojary

Białystok,podlaskie

399 000 zł62 m² 6 447,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu mieszkanie w trzykondygnacyjnym apartamentowcu, zlokalizowany na osiedlu Bojary. Na inwestycje składają się dwa budynki tworzące architektoniczną osłonę od miejskiego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Żary,lubuskie

249 000 zł72 m² 3 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Witam sprzedam mieszkanie dwabpkoje osobno łazienka toaleta i kuchnia balkon mieszkanie po generalnym remoncie z wieloma możliwościami ,cena do małej negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł84 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w centrum stolicy,ul. Twarda. Lokal usytuowany na 6 z 8 pieter w budynku z lat 90. Blok zadbany, czysty, bezpieczny. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zarudawie

Kraków,małopolskie

959 000 zł110 m² 8 718,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji i podatku pcc. Do sprzedaży dwupoziomowy apartament o pow. 110 m2 na nowym kameralnym osiedlu w okolicy ul.Zarudawie. Mieszkanie w stanie deweloperskim, zdjęcia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

402 104 zł59 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Piękny Budynek z 2005 roku w Jelitkowie! 2 Pokoje! Duży Balkon! Komórka lokatorska w cenie! Prezentujemy Państwu piękne 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł25 m² 7 928 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! super okazja! nowa inwestycja - mini apartamenty - od 190 000 zł najniższa cena W warszawie! Zamieszkaj lub zainwestuj w Mini Apartament w prężnie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł37 m² 6 892 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36,26 m2 znajduje się przy ul. Płochocińska 101 na Szamocinie (12,1 km od centrum Warszawy). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jest 1-poziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwatery Głównej

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł54 m² 9 704 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO wprowadzenia, wyremontowane mieszkanie (spacer wirtualny W opisie) Lokalizacja: warszawski Grochów, ulica Kwatery Głównej, osiedle Santorini wybudowane w 2010r przez uznanego Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

159 950 zł55 m² 2 908,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji Białego Kamienia. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łochowska

Warszawa,mazowieckie

555 540 zł46 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Bez prowizji od Kupującego! Rynek pierwotny! Wykończone mieszkanie! Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal w gruntownie wyremontowanej kamienicy w sercu Starej Pragi przy ul. Łochowskiej 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł43 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 - pokojowe, bardzo ładne mieszkanie na 3. piętrze poniemieckiej, odnowionej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 43 m2, na które składają się dwa pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lizbońska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Saskiej Kępy (ul. Lizbońska) tuż obok trasy Łazienkowskiej, która gwarantuje bliskość komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wojska Polskiego

Piastów,mazowieckie

375 000 zł63 m² 5 942,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63,11 m2 w bloku po termoizolacji. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i oddzielnej toalety oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Noakowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy na sprzedaż 52 metrowe mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze w niskim 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

271 580 zł34 m² 7 987,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł62 m² 6 243,98 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w trakcie kapitalnego remontu, przewidywany koniec prac sierpień 2020 roku. Znakomita lokalizacja. Zielone osiedle, blisko centrum miasta. W pobliżu komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeziorany

Śrem,wielkopolskie

179 000 zł46 m² 3 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji. Wszelkie informacje udzielam telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł49 m² 8 773,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Morena,przy ulicy Arctowskiego ,o łącznej powierzchni użytkowej 48,9 m2. Nieruchomość położona jest na parterze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kliny

Kraków,małopolskie

405 789 zł59 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania kraków-kliny zacisze ok. Parku Maćka i doroty/fort 52 Borek II etap inwestycji Nowa inwestycja deweloperska w południowo-zachodniej części Krakowa to kompleks siedmiu ustronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łąkowa

Rząska,małopolskie

699 000 zł121 m² 5 795,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Rząska w cieniu Krakowa z garażem i ogrodem o pow 3,94a Koncepcją inwestycji jest budowa osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

457 000 zł48 m² 9 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zarezerwowane. Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. W bliskiej okolicy szkoła podstawowa, przedszkola, sklep biedronka, itp. Dobra komunikacja: autobusy 141, 143, 151, 182,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł50 m² 4 380 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Umowa przedwstępna! Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Sprzedam atrakcyjne dwustronne mieszkanie w zielonej części Podzamcza. Mieszkanie 2

Szczegóły ogłoszenia