dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i osobna kuchnią o powierzchni 55 m ,3 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 2002 roku-Warszawa, ursynów Mieszkanie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Rozkładowe *** *** Super lokalizacja, gądów *** *** Balkon *** Mieszkanie: - osobna kuchnia, - pokój I - pokój II -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

577 000 zł61 m² 9 459,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowy do zamieszkania 3 pokojowy apartament 61 m2 Całkowita powierzchnia mieszkania to 60.74 m2 (48,38 + 12,20 ) na którą składa się: przedpokój - 7,4 m2 salon z aneksem kuchennym - 28,52 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł55 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu, ul Siemianowicka Księże Małe brak podatku pcc 2% Cicha,spokojna i bezpieczna okolica. Mieszkanie wykończone pod klucz - w cenie! Zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł22 m² 11 591 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 - 185m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

282 000 zł40 m² 7 018,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W skrócie Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Siecznej 70 na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze inwestycji, oddanej do użytku w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

3 102 250 zł124 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Apartament 4 pokojowy przy rynku Z bezpośrednim widokiem na rzekę Apartament o powierzchni 124,09m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł65 m² 5 951,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Okazja- nowa cena. 3-pokojowe mieszkanie- doskonałe również jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni ok. 65,37m2, zlokalizowany na Śródmieściu, ul. Trzebnicka. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

588 300 zł68 m² 8 700,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecamy wysokie i jasne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, z dostępem do rozwiniętej infrastruktury i terenów zielonych w najbliższej okolicy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kleszcze

Kleszcze,zachodniopomorskie

115 000 zł40 m² 2 909,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z potencjałem do własnej aranżacji! Mieszkanie zlokalizowane w pobliżu Koszalina w miejscowości Kleszcze o łącznej powierzchni 39,53 m 2. Kleszcze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

568 256 zł86 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie czteropokojowe usytuowane na parterze w inwestycji deweloperskiej, która uzyskała pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

198 000 zł35 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Kawalerka w bloku z cegły na osiedlu Bairda 3 piętro. Do pkp ok 20 min, wkd 15 min. W pobliżu przystanki autobusów miejskich. Osiedle ciche, zielone, z placami zabaw, uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zatorze

Gliwice,śląskie

249 000 zł47 m² 5 353,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam serdecznie zgrabne, nieduże, bardzo zadbane mieszkanie trzypokojowe Z co miejskim I balkonem. Mieszkanie znajduje się W ocieplonym wieżowcu na zatorzu, w pobliżu forum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romera

Szczecin,zachodniopomorskie

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie położone w wieżowcu w samym centrum osiedla, w pobliżu wiele sklepów, rozbudowywana komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ozimska

Opole,opolskie

239 000 zł37 m² 6 530,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż przytulne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na I-piętrze bloku zlokalizowanego blisko centrum Opola (w okolicach ulicy Ozimskiej). Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Białystok,podlaskie

399 000 zł92 m² 4 346 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Polecamy Państwu ofertę II-poziomowego mieszkania na osiedlu Wysoki Stoczek. Blok położony jest na terenie wspólnoty mieszkaniowej. Poziom I- stanowi duża przestrzenna kuchnia, hall, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

423 599 zł65 m² 6 503,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie czteropokojowe w zabudowie bliźniaczej w inwestycji deweloperskiej, której budowa zakończy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł38 m² 7 441,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie 2 - pokojowe znajdujące się w wyremontowanym ocieplonym wieżowcu położonym na Pomorzanach. Mieszkanie rozkładowe, po remoncie o powierzchni 38,3m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł101 m² 2 277,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: mieszkanie usytuowane w centrum Wałbrzycha, w pobliżu rynku. W tej lokalizacji bardzo dobra dostępność wszelkiego rodzaju sklepów, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł48 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie zlokalizowane, położone blisko Centrum, zaledwie kilka przystanków bezpośrednim tramwajem od Galerii Dominikańskiej. Gotowe do zamieszkania. Wyjątkowe osiedle Mieszkanie: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

217 000 zł48 m² 4 568 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze ocieplonego bloku z cegły. Mieszkanie po starszej osobie do generalnego remontu i własnej aranżacji. Na podłodze w pokojach parkiet do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotowo

Poznań,wielkopolskie

374 000 zł63 m² 5 916,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- oferta developerska - -kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Oferujemy do sprzedaży lokale znajdujące się na kameralnym osiedlu przy granicy Poznania i Lubonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł50 m² 7 981 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3 pokojowy | 49,99m2 | ul.Hetmańska | Rzeszów Przestronne 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49,99 m2. Położone jest na pierwszym niskiego bloku, wybudowanego w 2014 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Krzykach Partynice. Mieszkanie mimo, ze w nowym budownictwie jest po generalnym remoncie i w pelni wyposazone. W cene wliczone jest miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Supraśl,podlaskie

75 000 zł20 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w uzdrowisku Supraśl. Powierzchnia ok 20m2 Lokal znajduje się na poddaszu domu wielomieszkaniowego. KW, współudział w gruncie i budynkach gospodarczych. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie idealne dla Rodziny z dziećmi - gotowe do zamieszkania! 4-pokojowe 74 m2, w pełni rozkładowe, doskonale skomunikowane Z balkonem Odpowiednie dla inwestorów - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

256 000 zł50 m² 5 120 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna. Obecnie jest to lokal niemieszkalny (istnieje możliwość przekwalifikowania na lokal mieszkalny). Do lokalu prowadzi bezpośrednie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

499 000 zł169 m² 2 956,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu mieszkanie z wielkim potencjałem, na 168m 2 możemy spełnić swoje marzenia związane z aranżacją wnętrz. Mieszkanie mieści się w Gliwicach, w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dotyczy Piechowic - 9km od Szklarskiej Poręby! To wielka przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nową, wyjątkową ofertę. Mamy na sprzedaż dwu-pokojowy apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

455 460 zł54 m² 8 466 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. 3 pokoje - okolice kamieńskiego! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 53,8m2 znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

186 000 zł34 m² 5 412 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowy Lokal mieszkalny położony na III piętrze w 3 klatce schodowej, oznaczony b2_k3-3a2, składający się z przedpokoju, sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kabaczkowa

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł44 m² 9 149,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w nowym apartamentowcu vitalia na Klecinie przy ul. Kabaczkowej. Mieszkanie na 3 piętrze, wykończone. Pokój z aneksem kuchennym, oddzielna bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł49 m² 8 511,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: kupujący nie płaci podatku pcc oferta prosto od dewelopera mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach wizualizacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł44 m² 6 981,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży pięknie urządzone, dwu pokojowe mieszkanie w niskim bloku na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokojów, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzychodzka

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Najwyżej usytuowane, przestronne mieszkanie, przy ul. Międzychodzkiej, w kompleksie jednego z najlepszych Poznańskich deweloperów: ataner. W cenie garaż W hali garażowej zamykany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł58 m² 5 507,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje | 58,10 m2 | ul. Obrońców Poczty Gdańskiej | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 58,10 m2. Położone jest na trzecim piętrze niskiego bloku wybudowanego w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł50 m² 12 399,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ten piękny apartament o powierzchni 49,60m2 znajduje się na 1 piętrze, 6-piętrowego, nowoczesnego budynku. Nieruchomość z 2009 roku usytuowana przy ulicy Górczewskiej 181. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

268 380 zł43 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie 42.6 m2 w czterokondygnacyjnym bloku! ŚWIETNA LOKALIZACJA! Mieszkanie mieści się na spokojnym i cichym osiedlu. Osiedle zapewnia atmosferę do spokojnego spędzania wolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł60 m² 13 259,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny 2 pokojowy apartament zlokalizowany w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Zaspa w nowym apartamentowcu z 2009 r. ( wybudowany przez Górskiego). Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajska

Kraków,małopolskie

950 000 zł55 m² 17 367,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania nieopodal Rynku Głównego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy z winda przy ul. Mikołajskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

271 900 zł39 m² 6 927,39 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja Nova Graniczna to kompleks 3 budynków wielorodzinnych położonych przy ul. Granicznej w Rzeszowie. W 13 - piętrowych budynkach znajdować się będą parkingi podziemne, natomiast.