dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

732 742 zł71 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,14 m , zlokalizowane na 2 piętrze, nowoczesnej inwestycji w Katowicach, tuż obok Parku Śląskiego. Dodatkowym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ruskowy Bród

Warszawa,mazowieckie

841 212 zł77 m² 10 899,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy komfortowego mieszkania na parterze z prywatnym ogródkiem, położonego w kameralnej, niskiej zabudowie w otoczeniu zieleni. Rynek pierwotny. Standard Kameralna, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Białystok,podlaskie

360 000 zł39 m² 9 271,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

205 000 zł51 m² 3 996,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Bukwica, zaledwie 6km od Głogowa. Mieszkanie przeszło generalny remont, wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł64 m² 8 828,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twoja szansa na mieszkanie Z własnym ogrodem W środzie śląskiej! bez prowizji dla biura I bez podatku pcc (2%) czysta oszczędność na start! Marzysz o życiu w rytmie natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł57 m² 14 842,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwustronne mieszkanie na Bemowie w bloku z 2003 roku (zamknięte osiedle) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57.2m2 przy ul. Widawskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolankowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

538 000 zł61 m² 8 819,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie z windą, składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/6m), kuchni, łazienki, balkonu (loggia) oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

535 788 zł65 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta z rynku pierwotnego Bezpośrednio od dewelopera Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Atuty: doskonała lokalizacja - spokojne osiedle, łatwy dojazd do innych części miasta Architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

679 000 zł67 m² 10 069,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Agencja westate z przyjemnością prezentuje atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone na pograniczu Rotmanki i Juszkowa. To wyjątkowa propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

735 000 zł48 m² 15 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 -pokojowe mieszkanie 48,5 m2 (po generalnej modernizacji) na os. Albertyńskim dzielnica: (bieńczyce) Nieruchomość położona jest na parterze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Debrzno,pomorskie

224 000 zł48 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w miejscowości Debrzno (48 m2), ul. Czerniakowska 1. Mieszkanie do natychmiastowego zamieszkania, wykończone jest w tradycyjnym standardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł35 m² 18 330,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 34,86 m , położonej przy ul. Skorochód-Majewskiego w warszawskiej dzielnicy Ochota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieszawska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 172,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 53,4m2 zlokalizowane na Targówku ( Bródno) przy ul. Nieszawskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 526,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 79,59 m + piwnica 4,76 m , położone w drugiej linii zabudowy, co zapewnia ciszę i prywatność, a jednocześnie doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

266 000 zł48 m² 5 484,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone na pierwszym piętrze w ścisłym centrum Olecka! Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł40 m² 9 215,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,04 m , położonego na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Niepołomice,małopolskie

669 000 zł89 m² 7 505,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni (89,14 mkw.), na nowopowstałym osiedlu w Niepołomicach. Charakterystyka mieszkania Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Medyków

Katowice,śląskie

625 000 zł65 m² 9 664,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

2 niezależne mieszkania 400 m od śum | 9 600 zł/m | inwestycja z potencjałem najmu Na sprzedaż lokal o powierzchni 64,67 m przy ul. Medyków w Katowicach (ligota), podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

683 951 zł40 m² 17 215 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Super prestiżowa inwestycja w samym sercu Łodzi! obok Placu Wolności. i tylko 5 minut pieszo od Łódzkiej Manufaktury Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą - eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mników,małopolskie

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż duże mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Mnikowie. Idealna propozycja dla rodziny, która szuka korzystniejszej cenowo alternatywy, a jednocześnie chce cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

590 000 zł66 m² 8 969,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zacisze Zbożowa to miejsce dla osób poszukujących ciszy w niedalekiej bliskości centrum miasta. Dogodna lokalizacja, funkcjonalne mieszkania zlokalizowane w ramach kameralnej, niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

879 000 zł68 m² 12 989,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 67,67 m , położone na wysokim parterze trzypiętrowego budynku przy ul. Henryka i Karola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

320 500 zł26 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkania w nowoczesnej inwestycji w Katowicach, w zielonym otoczeniu i z bardzo dobrym dostępem do centrum miasta. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

850 000 zł53 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2-pokojowe 53 m ul. Niezapominajek, kraków (chełm) Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Pruszków,mazowieckie

790 000 zł58 m² 13 696,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Piastów,mazowieckie

495 000 zł37 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Jarosława Dąbrowskiego. Teren osidla częściowo ogrodzony (ogród dla mieszkańców). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

449 999 zł40 m² 11 221,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

.Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,10 m , położone na nowym, kameralnym osiedlu w dzielnicy Łódź Górna Rokicie. Inwestycja z 2023 roku świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Ełk,warmińsko-mazurskie

799 000 zł94 m² 8 501,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Północ Nieruchomości Ełk ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ełku przy ulicy Miłosza 7. Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni: cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzyżanowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

444 000 zł59 m² 7 525,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59 m2, położone na III piętrze w budynku IV kondygnacyjnym. Lokalizacja: lokal mieszkalny położony na osiedlu Przylesie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł42 m² 8 690,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m , położone na 2 piętrze w prestiżowej, zielonej okolicy Pogodno. Dodatkowo mały ogródek do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł49 m² 14 158,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 49,37m , znajdujące się na 2 piętrze 2-piętrowego budynku, położonego na os.Zielonym w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

344 832 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

962 000 zł69 m² 13 942 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Dwustronne mieszkanie na Ursynowie w bloku z 1984 roku 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68.8m2 przy ul. Meander składające się z: przedpokoju (6m2) Pokoju (12m2) Pokoju (16m2) Pokoju (12m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

917 475 zł47 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe, widne, ciche i rozkładowe mieszkanie o pow. 47,05 m2 w osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną na Warszawskim dolnym Mokotowie. Mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł96 m² 14 600,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, mieszkanie w kamienicy o powierzchni 95,82 m , położone w spokojnej okolicy przy plaży w Brzeźnie. To wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gliwice,śląskie

350 000 zł33 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie - Gliwice, ul. Kozielska Starannie zaprojektowane mieszkanie, które przechodzi obecnie gruntowny, kompleksowy remont. Lokalizacja przy ulicy Kozielskiej łączy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Lubliniec,śląskie

320 000 zł47 m² 6 866,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie - centrum Lublińca Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | 46,6m | Lubliniec - Centrum na 2 piętrze Idealne do wprowadzenia się lub jako inwestycja - pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

633 000 zł41 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Mieszkanie po częściowym remoncie, okna nowe drewniane,.