dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

274 923 zł28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w pobliżu parków i rzeki, klecina- zielona część Wrocławia, mieszkanie 27.77 m2Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł43 m² 3 465,12 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Wzgórze Wolności. Mieszkanie dwupokojowe , przeznaczone do własnej aranżacji. Okna pcv. Duża loggia. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Od kilkunastu lat aktywnie tworzymy bydgoski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

369 500 zł49 m² 7 501,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jasne, elegancko i przytulnie urządzone mieszkanie, położone przy ulicy Błażeja, na Naramowicach. Mieszkanie w niskim bloku, wybudowanym w 2006 roku, znajduje się na wysokim parterze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Sianożęty,zachodniopomorskie

440 000 zł39 m² 11 247,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament urządzony w stylu marynistycznym na ostatnim piętrze od słonecznej południowo zachodniej strony. Piękny widok na niską zabudowę oraz łąki Sianożęt z narożnego dużego tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

331 740 zł37 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe apartamenty w Górnym Karpaczu w pobliżu Świątyni Wang i Hotelu Gołębiewski z przepięknym widokiem na Karkonosze. Lokalizacja ta gwarantuje zwrot zainwestowanego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

130 000 zł28 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie - kawalerka, wiezowiec II piętro.Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową. Na wyposażeniu aneks kuchenny, w przedpokoju duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Fordon-Oś.Bohaterów. Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z dużą kuchnio-jadalnią. W pełni urządzone i wyposażone. Dwa słoneczne pokoje o pow. 16 i 9m2 z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

455 000 zł91 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

29322. Polecam apartament na pięknym i zielonym Osiedlu - stawki! Jeśli szukasz dużego przestronnego mieszkania dostępnego od zaraz, które możesz zaaranżować według własnego pomysłu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

665 000 zł63 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta w prestiżowej i pożądanej lokalizacji gdynia orłowo. Apartament obejmujący 3 pokoje znajduje się na ostatnim piętrze budynku w ramach eleganckiego osiedla Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

296 110 zł53 m² 5 586,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie M4 o powierzchni 53 m2 w bloku usytuowane na 4 piętrze na bydgoskich Wyżynach, typowy układ szczeciński. Mieszkanie usytuowane jest w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

443 650 zł60 m² 7 357,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

330 000 zł103 m² 3 203,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy w centrum Leszna o powierzchni 103 m2 i piętrowy budynek gospodarczy o powierzchni 70 m2. Świetna oferta inwestycyjna! Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł80 m² 7 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Jeżeli szukasz mieszania w zaciszu zieleni to ta oferta jest wprost idealna dla Ciebie. Apartament z ogródkiem na warszawskim Gocławiu jako doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29185. Bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe o powierzchni 36 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym na Rubinkowie II. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł60 m² 3 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Podzamcze. Lokal znajduję się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

170 000 zł55 m² 3 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie M-4 znajdujące się na 2 piętrze przy ul. Szkolnej. W skład nieruchomości wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, duży balkon. W mieszkaniu wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kalinowszczyzna

Lublin,lubelskie

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na panoramę osiedla położone w bardzo dobrej lokalizacji, 5 minut spacerem na Starówkę, do Tarasów Zamkowych, pks i inne. Idealne do wynajmu ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stary Mokotów

Warszawa,mazowieckie

4 601 000 zł214 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Unikatowy apartament na starym mokotowie! City and Home nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu niespotykany apartament w Warszawie. Kameralna rezydencja apartamentowa wybudowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam komfortowe mieszkanie na bezrzeczu ,dolina słońca Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Dolinie Słońca W skład mieszkania wchodzą: -salon z jadalnia i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

363 000 zł47 m² 7 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczecin ul. Robotnicza mieszkanie dwupokojowe 47 mkw blisko centrum Szczecina na sprzedaż! oferta na wyłaczność biura, zapraszam! otoczenie I lokalizacja: cechą charakterystyczną tego położenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

350 000 zł53 m² 6 616,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,9 m w doskonałej lokalizacji Legionowa,przy ul.Sowińskiego-Osiedle Jagiellońska. Lokal znajduje się na drugim piętrze w bloku cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

2 130 000 zł213 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Luksusowy apartament na mokotowie! Wyjątkowy apartament położony nieopodal stacji metra Wilanowska. Rewelacyjne usytuowanie zapewnia komfort mieszkania w ciszy i niepowtarzalnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czernica

Czernica,dolnośląskie

280 000 zł55 m² 5 095,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe, położone w gminie Czernica. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Coopera

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł47 m² 10 375,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy Coopera na Bemowie jednej z prężnie rozwijających się dzielnic Warszawy. Jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł31 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Wyżyny. Mieszkanie typu m-3 powstałe z przearanżowania w bardzo nowoczesnym stylu mieszkania typu M-2, przez co powstał salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spokojna

Poznań,wielkopolskie

630 400 zł79 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w nowo powstałym apartamentowcu w Baranowie. Nieruchomość charakteryzuje się pięknym położeniem blisko jeziora w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy. Budynek ocieplony bez windy. Na czwartym piętrze jest położone mieszkanie 4 pokojowe. Salon ( ok 16 m2 ) z wyjściem na balkon. Trzy sypialnie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

286 000 zł71 m² 4 028,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca apartament w zabudowie szeregowej. Idealny dla rodziny z dziećmi. Powierzchnia 71 mkw. na trzech poziomach, a w tym: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczupacza

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł32 m² 10 094,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie własnosciowe w budynku trzypietrowym 31.7 m2 , jeden pokój. Teren zamkniety, monitoring, miejsce postojowe w garazu podziemnym. Warszawa Tarchomin ul Szczupacza. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Warszawa,mazowieckie

384 000 zł24 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjna 24m2 kawalerka na Powiślu, po remoncie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 60. Okno wychodzi na zachód, na ciche podwórko. Składa się z 1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

555 000 zł103 m² 5 388 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu i jednocześnie sprzedać przestronne mieszkanie o powierzchni 103 m2, w atrakcyjnej lokalizacji, przy samym Parku Kajki. Lokal usytuowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne słoneczne mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po remoncie.W pokojach na sianach zostały położone gładzie ,na podłodze panele.Nowa stolarka drzwiowa .Okna PCV. Łazienka w ładnych gustownych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł58 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie do wprowadzenia.Na podłogach położono panele,na ścianach gładzie. W cenie zostaje zabudowa kuchni.Łazienka toaleta razem. Super lokalizacja. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł143 m² 6 958,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Słoneczny, przestronny, dwukondygnacyjny, 5-pokojowy apartament zlokalizowany na warszawskich Bielanach. Dużo terenów zielonych i rekreacyjnych (kampinos, lasek Bielański), bliska lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł52 m² 11 346 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjewskiego

Gdańsk,pomorskie

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie oddalone od morza o 2 km. Mieszkanie o powierzchni 42m2, bardzo przestronne, w skład którego wchodzi salon 17,2 m2, kuchnia z oknem 5,4 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł60 m² 2 332,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe, mieszkanie wraz z jasną kuchnią, jadalnią, przedpokojem oraz niewielką łazienką z wc i oknem na Starym Zdroju. Mieszkanie kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

252 000 zł27 m² 9 333 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest inwestycyjne mieszkanie w Centrum Poznania składające się z dwóch niezależnych kawalerek z możliwością korzystania z parkingu! Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Wrocław,dolnośląskie

594 900 zł78 m² 7 626,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie dla miłośników starych klimatów! Polecam na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 78 m2, usytuowane na drugim piętrze pieciopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! centrum wszystkie zdjęcia mieszkania dostępne U agentki Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

260 000 zł64 m² 4 063 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 64 m2 ul Na Stoku w skład którego wchodzą 3 pokoje widna kuchnia przedpokój łazienka osobne wc przynależy piwnica. Piętro 3 w 4 piętrowym bloku. Brak piecyka gazowego Bardzo dobra.