dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

329 700 zł48 m² 6 868,75 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z pięknym mieszkaniem na cenionym osiedlu Słonecznym. Położone jest na 10 piętrze dzięki czemu zapewnia piękne widoki, dużo słońca oraz ciszę. W budynku dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 znajdujące się na 9 piętrze, 15-sto piętrowego budynku wzniesionego w latach 80-tych, zlokalizowanego na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

134 000 zł36 m² 3 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przeznaczone do indywidualnego odnowienia.Mozaika parkietowa na podłodze. Niezależny układ pomieszczeń. Okna pcv. Balkon. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Od kilkunastu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

167 000 zł37 m² 4 465,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła-Zamość, mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 37,40m 2 , blok! Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców za szlabanem otwieranym na pilota. Blok ocieplony, administrowany przez Pilską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł51 m² 10 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Mieszkanie w Centrum, kilka minut do Rynku! Nieruchomość składa się z: - kuchni, - dwóch pokoi, - salonu, - przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł49 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4 niezależne pokoje | 49,00 m2 | al.Rejtana | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 49,00 m2. Usytuowane na 3 pietrze niskiego bloku w dzielnicy Nowe Miasto. Część dzienną stanowi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spawaczy

Zielona Góra,lubuskie

325 000 zł58 m² 5 584,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe na os zastalowskim, blok Z 2000 roku Do sprzedania 3pokojow, środkowy, lokal mieszkalny położony na drugim piętrze niskiego bloku z cegły przy ul Spawaczy na os Zastalowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Palmowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł91 m² 6 604,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duży apartament w cichej i spokojnej okolicy blisko miasta. Istnieje możliwość wykończenia wnętrza przez właściciela! Miejsce przystosowane do osób niepełnosprawnych. Powierzchnię 90,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

325 000 zł34 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie typu "wejść i zamieszkać". Komfortowe, funkcjonalne o wysokim standardzie. Całość nowoczesna, jasna i ciepła, pozwalająca poczuć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Wałbrzych,dolnośląskie

265 000 zł57 m² 4 649,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta zarezerwowana! Posiadamy na sprzedaż komfortowe czteropokojowe mieszkanie przy ul. Długiej na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

412 002 zł49 m² 8 367,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w zielonej okolicy Wrocławia, tylko 100 m od rzeki i terenów rekreacyjnych.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne , słoneczne dwupokojowe mieszkanie w poszukiwanej dzielnicy Fordonu. Dwa niezależne pokoje. Kuchnia z oknem zabudowana meblami wliczonymi w cenę nieruchomości. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeszcze

Brzeszcze,małopolskie

149 000 zł33 m² 4 570,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! mieszkanie kawalerka brzeszcze! Oferujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w miejscowości Brzeszcze o powierzchni 32,60m2, w którego skład wchodzi duży pokój, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

472 066 zł48 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji - bez pcc - stare miasto - doskonała inwestycja pod wynajem Projekt, który zachowuje idealną równowagę pomiędzy życiem w mieście, a odpoczynkiem. Budynek został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

411 460 zł60 m² 6 895,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Brak podatku pcc!główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacjinieruchomość złożona z: łazienka 6,54 m.kw przedpokój 10,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny B4

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

174 500 zł42 m² 4 154,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Wyżyny B4. Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe w bloku z dużą loggią w doskonałej lokalizacji osiedla Wyżyny B4. W pobliżu przychodnia zdrowia, szkoła, gimnazjum, rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Centrum. Mieszkanie w super lokalizacji. Po remoncie. W cenie nowa zabudowa kuchenna, nowa łazienka, przedpokój z szafami zabudowanymi, parkiety na podłodze. Balkon. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olimpijska

Mielno,zachodniopomorskie

385 440 zł35 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mielno - między morzem A jeziorem Apartamenty inwestycyjne z 23 % vat idealne do wynajmu, wysoka rentowność! 5 minut do plaży/ 3 minuty nad jezioro Cena zawiera podatek vat 23% - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczewskiego

Kielce,świętokrzyskie

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferuję komfortowe, ciche i przestronne mieszkanie 2 pokojowe - 55 m2, z oddzielną umeblowaną kuchnią, oddzielną łazienką i wc, dużym balkonem. Do mieszkania przynależy piwnica. Rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł58 m² 5 603 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie os.Biała w Rzeszowie ul.Gościnna CENISZ SOBIE CISZĘ I SPOKÓJ?ALE JEDNOCZEŚNIE LUBISZ MIEĆ WSZYSTKO POD RĘKĄ? TO MIESZKANIE JEST DLA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

392 000 zł60 m² 6 480,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Wrocławia - Jagodno. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

454 375 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Jako zewnętrzne biuro sprzedaży, nie pobieramy prowizji od Kupującego. Przedsprzedaż mieszkań na nowoczesnym osiedlu z częścią usługowo-handlową. Budynek położony w samym sercu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

184 000 zł54 m² 3 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Kapuściska. Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na III piętrze w bloku z cegły. Słoneczne 2 pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

999 900 zł83 m² 12 052,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie (82,96m2) przy ul. Obrzeżnej, będące częścią Osiedla Hubertus wybudowanego w 2009r. Osiedle jest strzeżone bardzo malownicze i przyjazne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

480 000 zł70 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne i gustownie urządzone mieszkanie na Czubach o powierzchni 70 m2. Gotowe do wprowadzenia, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Lokal położony jest na 3 piętrze 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł62 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Podwalu 15. Ma ono powierzchnie ok 62 mkw. Czynsz w wysokości ok 360 zł gaz i prąd według zużycia. Znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pruszków,mazowieckie

289 875 zł41 m² 7 110 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ramach projektu zostanie zrealizowany jeden kameralny budynek, który obejmie 72 mieszkania o szerokim wachlarzu metraży od 36 m do 71 m , usytuowanymi na pięciu kondygnacjach. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gdańska

Białystok,podlaskie

589 000 zł97 m² 6 097,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

*** Oś. Mickiewicza * Komfortowe mieszkanie * z własnym tarasem i balkonem * 589.000 zł Oferujemy państwu na sprzedaż przepiękne dwupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł92 m² 9 481,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 91,76 m2 w Warszawie na Białołęce (tarchomin/nowodwory: ul. Strumykowa 6c). Mieszkanie jest komfortowe i przestronne, ma 4 pokoje (20/16,9/16/11,7 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Krzyżanowskiego

Rzeszów,podkarpackie

540 000 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy 6-pokojowe mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem. Lokalizacja: ul. Krzyżanowskiego - Obok Millenium Hall. Jest to idealna lokalizacja, która zapewni przyszłym mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł20 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

740 000 zł140 m² 5 303,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie położone jest na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy, w ścisłym centrum Szczecina (pomiędzy ch Kaskada a ch Galaxy). Bardzo dobry dostęp do wszelkiej komunikacji miejskiej, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

234 000 zł50 m² 4 720,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzenne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni niecałe 50m 2 usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego. Miejsce parkingowe przynależne do mieszkania na ogrodzonym parkingu należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

164 000 zł38 m² 4 315,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Bartodzieje. Dwupokojowe mieszkanie w zasobach spółdzielni znicz. W mieszkaniu okna pcv, na podłogach mozaika parkietowa, na ścianach gładzie gipsowe i tapety, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

308 495 zł43 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Informacje podstawowe : - 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący zwolniony z 2% podatku pcc O inwestycji : - Inwestycja to nowoczesne pełne energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gomulińskiego

Pruszków,mazowieckie

458 000 zł60 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m2 w Pruszkowie. Mieszkanie jest położone na I piętrze w czteropiętrowym bloku z lat dziewięćdziesiątych. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 000 zł105 m² 3 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow całkowitej 105m2 -centrum. Cena 329000 pln. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry na lekkim wzgórzu, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitschana

Kraków,małopolskie

412 500 zł45 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy bitschana W dzielnicy prądnik czerwony. Mieszkanie Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 11 piętrowym bloku z 1970 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

565 000 zł47 m² 11 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w sercu Gdańska! Mieszkanie o pow. 47,48 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy na Starym Mieście w Gdańsku. Z okien widoczny Kościół Mariacki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

274 900 zł27 m² 10 181,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow. 27m2 na ul. Inżynierskiej, 2 minuty do tramwaju, komfortowa okolica, świetny dojazd do centrum. Po prostu świetna inwestycja. niskie piętro media miejskie ocieplony budynek 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł45 m² 8 222 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego we Wrocławskim Centrum w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, idealnie nadaje się dla pary, singla lub jako.