dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł26 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Dwustronne mieszkanie na Włochach, w budynku z 1976 r. Jednopokojowa nieruchomość o powierzchni 26,5 m2 przy ulicy Komitetu Obrony Robotników (dawniej 17 Stycznia) składająca się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostowa

Bielsko-Biała,śląskie

460 000 zł34 m² 13 489,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania w nowoczesnej inwestycji w samym centrum Bielska-Białej, w świetnej lokalizacji przy Galerii Sfera. To propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

550 000 zł64 m² 8 467,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa przedsprzedaż nowo powstającej, kameralnej inwestycji w spokojnej części Głogowa Małopolskiego. Nieruchomość ta jest idealną propozycją dla osób ceniących komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł58 m² 11 465,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj wygodnie lub zainwestuj pewnie 3 pokoje na Gądowie Małym czekają na Ciebie! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe bardzo dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 047 980 zł86 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaska

Pabianice,łódzkie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Łaskiej. Niewątpliwym atutem oferty jest jej lokalizacja. Pełne zaplecze handlowo-usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Oleśnica,dolnośląskie

485 228 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Duży wybór mieszkań 2-pokojowych (pozostały o pow. od 48,48m2 do 57,35m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 54,52m2, dostępnego od ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , po generalnym remoncie w 2023 roku, zlokalizowane przy ul. Katowickiej w Olsztynie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

751 366 zł40 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł29 m² 18 522,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Maczka

Gdynia,pomorskie

299 000 zł15 m² 19 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: lokalizacja mieszkanie położone blisko plaży, terenów zielonych, uczelni oraz ścisłego centrum Gdyni, co zapewnia wygodę i szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

811 406 zł47 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stein

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł49 m² 11 163 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie w historycznej części serca Wrocławia - Śródmieścia. Ołbin jest jednym z najstarszych osiedli we Wrocławiu i stanowi cenną pamiątkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przejazd

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

460 000 zł44 m² 10 502,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży przestronne, klimatyzowane studio położone w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Przejazd 7. Mieszkanie zostało odświeżone, jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

883 200 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Nowe mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkania dostępne do odbioru już w tym roku Promocyjna cena mieszkania: 883 200z ł zamiast 947 200 zł Do sprzedania komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł53 m² 6 647,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Fordon| 52,65 m | pełna własność Makler biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,65 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Cieszyńska

Ustroń,śląskie

575 000 zł60 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Promocja do dnia 31.03.2026 - dzwoń teraz! Ta oferta to nie tylko nieruchomość. To styl życia. Koniecznie zobacz film z apartamentu. Jeśli marzysz o miejscu, gdzie można żyć pełnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł55 m² 12 786 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Klasztornej. Znajduje się ono w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 726 492 zł75 m² 22 888,70 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Skontaktuj się ze mną, aby zarezerwować dogodny termin prezentacji. Wyjątkowe lokale szybko znajdują nowych właścicieli. Kup bezpośrednio od dewelopera i zaoszczędź już na starcie - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

875 000 zł53 m² 16 456,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

679 000 zł68 m² 9 950,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie w apartamentowcu położonym centrum Radomia. Budynek z 2018 roku usytuowany przy ulicy Żeromskiego. Teren wspólnoty monitorowany, ogrodzony, dwie bramy wjazdowe. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bytom,śląskie

199 999 zł40 m² 4 996,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Bytom - 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż **** Czynsz 492 zł Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,03 m , położone na komfortowym I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

919 000 zł68 m² 13 546,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy Ulicy Seweryna Goszczyńskiego w dzielnicy Siedlce w Gdańsku. To miejsce idealnie łączy spokój kameralnej dzielnicy z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł60 m² 12 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż zadbane 3-pokojowe mieszkanie, poznań, naramowice, ul. Karpia (osiedle Jaśminowe). Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,29 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

519 899 zł45 m² 11 553,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa Cena 519 900 zł! Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na szczecińskich Gumieńcach przy ul. Kazimierskiej 1j. Lokal znajduje się na IV piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 300 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie jest położone na 4-tym piętrze 6cio piętrowego budynku na modernistycznym osiedlu Chomiczówka, zbudowanego w technologii Rama H w 1981 roku. Osiedle zaprojektowano z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Ozimek,opolskie

390 000 zł60 m² 6 467,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Ozimku? W atrakcyjnej lokalizacji? Na sprzedaż mieszkanie położne w Ozimku przy ul Słowackiego. 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami! Zlokalizowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł36 m² 14 484,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel. Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,9 m, zlokalizowane na warszawskich Nowodworach (białołęka), niedaleko pętli autobusowej. Lokal mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowice, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł34 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 m , składające się z: - salonu z miejscem do wypoczynku - oddzielnej sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł51 m² 13 921,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1961 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Górczewskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Pokoju Kuchni Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Piekary Śląskie,śląskie

275 000 zł71 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.71m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Kościuszki. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy (7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legionowo,mazowieckie

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję w pełni wyposażone, zadbane mieszkanie o powierzchni 56,10 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą, wzniesionym w 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorowa

Warszawa,mazowieckie

892 884 zł81 m² 11 087,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Czteropokojowe / trzypokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 80,53 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w warszawskim Wawrze. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokojowe Z oddzielną kuchnią I balkonem! do remontu! lokalizacja: nieruchomośćpołożona przy ul. Ściegiennego, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł109 m² 11 926,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament 5-pokojowy z tarasem 100 m | Osielsko Na sprzedaż/ wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 110 m , położony w prestiżowej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Indyka

Tarnów,małopolskie

570 000 zł70 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,3 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku w spokojnej i zielonej dzielnicy Mościce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

883 200 zł61 m² 14 431,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

English below, we speak English/ ukr /ru Na sprzedaż Obiekt nieruchomości w Sercu miasta na Kępie Mieszczańskiej , przy ul. Mieszczańska 12 Całkowita powierzchnia - 61,20 m2 składa się z z.