dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

172 000 zł34 m² 5 129,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu komfortową kawalerkę w centrum Szklarskiej Poręby. Mieszkanie po gruntownym remoncie z użyciem dobrych materiałów co wpływa na wysoki standard lokalu. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł44 m² 5 034,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

telefon kontaktowy: polecam przytulne, słoneczne mieszkanie z balkonem w centrum miasta. Na powierzchnię 43,7 m2 składają się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł43 m² 4 302,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w wieżowcu na Bartodziejach. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Od kilkunastu lat aktywnie tworzymy bydgoski rynek nieruchomości. Cechuje nas kreatywność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł38 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie na granicy Mokotowa i Śródmieścia z obłędnym widokiem na panoramę Warszawy.Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Kraków,małopolskie

185 000 zł25 m² 7 341,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta - nieruchomość przy budynku agh najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Łukaszowice,dolnośląskie

190 000 zł89 m² 2 134,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m2, znajdujące się w miejscowości Łukaszowice gm. Siechnice. Miejscowość oddalona jest od granic Wrocławia zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

NA sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os.KOŚCIUSZKOWKIM W DZIELNICY BIEŃCZYCE. Mieszkanie Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą z 1974 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

168 000 zł40 m² 4 253,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 - pokojowe w bloku z cegły na II piętrze, osiedle Kapuściska. Mieszkanie jest po remoncie kapitalnym. Całość wyposażenia jest nowa. Blok znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł64 m² 8 217 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niniejsza oferta dotyczy klimatyzowanego mieszkania o powierzchni 64.5 m2, gotowego do zamieszkania, położonego na pięknym, cichym osiedlu Jagodno - Cztery Pory Roku przy ul. Ryszarda Wagnera. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł84 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 83,4 m2 (+balkon, piwnica) przy ul. Dzielnej. Mieszkanie ma idealny układ dla rodziny z dwójką dzieci, ponieważ każdy pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy osiedlu kolorowym W dzielnicy nowa huta. Mieszkanie Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły z 1950 roku Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł43 m² 6 627,91 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości Poleca! Mieszkanie M-3 o pow.43m2 , na Wzgórzu Wolności,znajduje się na 2 piętrze wieżowca. Budynek ocieplony , winda nowego typu, oświetlenie na czujnik ruchu. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

258 000 zł28 m² 9 103,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży apartamentu na pięknym, monitorowanym i ogrodzonym osiedlu sztuk pięknych. Nieruchomość o powierzchni 28.34m2 , składa się z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

197 000 zł48 m² 4 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze w 3 piętrowym bloku z cegły. 2 pokoje + kuchnia. Zabudowa kuchni w cenie. Łazienka. Pomieszczenie gospodarcze. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

371 120 zł51 m² 7 207,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Złocień w nowej inwestycji z terminem oddania 2 kwartał 2021. Mieszkanie w systemie smart home -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

330 000 zł67 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Plac Bohaterów Getta

Kraków,małopolskie

199 000 zł18 m² 10 904,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta mieszkania W centrum starego podgórza najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

412 110 zł48 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chabry

Opole,opolskie

311 000 zł52 m² 5 995,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: -3-Pokojowe mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze niskiego bloku na osiedlu Chabry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy osiedlu krakowiaków W dzielnicy nowa huta. Mieszkanie Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku bez windy z 2001 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

257 000 zł60 m² 4 283,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Bartodzieje. Komfortowe mieszkanie trzypokojowe (10,12 i 17 m), osobna kuchnia (10 m), przedpokój z obszernymi szafami typu komandor (w cenie mieszkania), łazienka (4 m), oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

219 000 zł26 m² 8 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

29593. Kawalerka na jarze! Polecam mieszkanie w bloku z 2019 roku o powierzchni 26m2 na parterze. Mieszkanie z wyposażeniem, okna pcv, roleta antywłamaniowa, ogródek. Niski 245zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

349 900 zł65 m² 5 383,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie znajdujące się na gotowej już we wrześniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie w Wesołej. Wykończone w wysokim standardzie - użyto materiałów najwyższej klasy. Mieszkanie posiada dwa miejsca garażowe w parkingu podziemnym( dodatkowo płatne 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenn'a

Kraków,małopolskie

960 000 zł97 m² 9 896,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Kamienica W dzielnicy stare miasto - modernistyczny budynek W skali architektury dwudziestolecia międzywojennego mieszkanie na wysokim parterze - wysokość 1 piętra - 97 M2 - metraż całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

167 957 zł32 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Witam Państwa, przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa mieszkalna o metrażu 31,69 m2 położona w budynku mieszkalnym wielorodzinnym składającym się z 20 lokali. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł54 m² 5 473 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Czy można zamieszkać w cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w ścisłym centrum miasta? Otóż można! Można także negocjować cenę! Mamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł47 m² 4 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz Kapuściska. Komfortowe mieszkanie typu M-4 - 47 mkw. 1 piętro w bloku z balkonem. W pokojach na ścianach gładzie, panele, nowa stolarka drzwiowa. W cenie zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł34 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz.Posiada księgę wieczystą - pełna własność wraz z gruntem Składa się z: pokoju z aneksem kuchennym 16m2 /wyjście na loggię/ Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł57 m² 4 894,74 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie składające się z trzech pokoi typowy układ szczeciński, znajdujące się na 11 piętrze z którego jest piękny widok na Bydgoszcz.Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł95 m² 11 474 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Na Groblach

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł66 m² 24 992,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować Państwu kameralny apartament z tarasem z widokiem na Wawel. Znajduje się on w kompletnie wyremontowanej, zabytkowej kamienicy z XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł49 m² 4 526,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

telefon kontaktowy: polecam przytulne i funkcjonalne mieszkanie w pełnym rozkładzie w centrum Oleśnicy. Na powierzchnię 48,6 m2 składają się: 3 pokoje (z salonu wyjście na balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

634 218 zł81 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji strony kupującej Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży w Pasażu Gryfia ulica Piastowska 5a lokal 16 lub pod numerami telefonów Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

287 000 zł51 m² 5 627,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania usytuowanego na 1 piętrze na sprzedaż. Nieruchomość jest zlokalizowana w Fordonie na osiedlu Nad Wisłą. Całkowity metraż mieszkania wynosi 51 m2 a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniwoja

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł49 m² 10 983,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji tuż przy metrze Wierzbno,o powierzchni całkowitej 48,71m2, usytuowane na 9. piętrze w budynku z 1963r. Układ pomieszczeń : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pirenejska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł52 m² 11 497,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie w cichej i zielonej części Bemowa przy ulicy Pirenejskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

527 850 zł39 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zakup od osoby fizycznej. Mamy do zaoferowania piękny 2-pokojowy apartament w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, na ulicy Kasprowicza 16 o powierzchni 39,1 m2. Apartament jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł92 m² 6 261 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mam na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w kamienicy na bliskich Krzykach. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gębarzewska

Radom,mazowieckie

325 000 zł67 m² 4 850,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Sprzedam 3-pokojowe mieszkaniu na osiedlu Południe przy ulicy Gebarzewskiej na 1 pietrze. W mieszkaniu znajdują się 3 oddzielne pokoje,oddzielna widna kuchnia,łazienka,wc.Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

1 185 000 zł78 m² 15 155,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam cichy, słoneczny 2 pok. apartament 78m położony na Starej Ochocie - ul. Kaliska 9. Apartament z niesamowitym klimatem, bardzo przytulny, mieści się w kamienicy na drugim piętrze.