dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dmowskiego

Częstochowa,śląskie

375 000 zł68 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania mam przestronne mieszkanie (67,5 m2) na parterze, w czterolokalowym budynku u zbiegu ulic Michałowskiego i Dmowskiego (na tyłach M1). Mieszkanie jest bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, al. Królewska

Puławy,lubelskie

120 000 zł23 m² 5 307,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w centrum Puław, wyposażone , dostępne od zaraz. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

273 600 zł28 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej w pierwszym kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł59 m² 7 271,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

29420. Bydgoskie Przedmieście! Jasne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły, na osiedlu zamkniętym na Bydgoskim Przedmieściu. Bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okocimska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł61 m² 8 668,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw, usytuowane na 1 piętrze, przy nowo otwartej stacji metra "księcia Janusza". Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł80 m² 6 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors Sp. z o.o - niezależne biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego oferuje, idealną inwestycje dla osób prowadzących aktywny tryb życia jak również szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

195 000 zł42 m² 4 643 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42 m2 ul Kaczmarka Centrum, w wieżowcu piętro 2 z 10. W skład mieszkania wchodzą: duży salon, drugi pokój z wyjściem na balkon, ciemna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

360 000 zł59 m² 6 070,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Czechowie. Usytuowane jest na 1 piętrze wieżowca. Składa się z przestronnego salonu, dwóch sypialni, kuchni z oknem, łazienki, oddzielnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

462 338 zł58 m² 7 958,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w Gdyni gotowe do odbioru! Tylko w lipcu 8 mieszkań w promocji cenowej! Usługa smart w wersji Premium i 2 miejsca w hali garażowej w cenie lokalu mieszkalneg!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł64 m² 7 519,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprosić Państwa do nowoczesnego , przestronnego mieszkania po generalnym remoncie, z widokiem na pobliski park. Mieszkanie o powierzchni 63,07m2 usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

320 000 zł59 m² 5 396,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie własnościowe po kapitalnym remoncie o powierzchni 59,30 m2 z pięknym widokiem na Bolesławiec. W skład mieszkania wchodzi: sypialnia pokoj dzienny przestronna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radom,mazowieckie

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 46 m 2, zlokalizowane przy ul 11 tego Listopada, piętro 1/4. Mieszkanie jest po remoncie. Wymienione zostały instalacja elektryczna i hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

317 800 zł43 m² 7 390,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku na Białołęce. Dobrze nasłonecznione, z dużymi oknami. Nowoczesny budynek z niskim czynszem, co daje kolejną oszczędność na tle konkurencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mierzyn

Szczecin,zachodniopomorskie

510 000 zł59 m² 8 636,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłaczność oferta sprzedaży komfortowego mieszkania położonego W skarbimierzycach - na nowoczesnym - loftowym - zakmniętym osiedlu. Wspaniała lokalizacja Z terenami zielonymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

175 000 zł69 m² 2 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w uzdrowiskowej miejscowości Jedlina Zdrój. Mieszkanie o powierzchni 69m2 składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju. Wc znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabsztyny

Jabłonna,mazowieckie

331 000 zł37 m² 9 043,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Agent prowadzący: magdalena Osipowicz tel.: Dwupokojowe mieszkanie w Jabłonnej, na Os. Rajska Jabłoń o pow. 36,6 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy z 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w pełni wyposażone nowoczesnym sprzętem i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.W cenie mieszkania zostaje zabudowa kuchni wraz ze sprzętem AGD - lodówka Liebherr,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

382 000 zł41 m² 9 227,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Link do wideo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

355 000 zł64 m² 5 542 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam dwupoziomową nieruchomość o powierzchni 64 m2 która znajduje się na trzecim piętrze w budynku wybudowany w 2010 roku przy ulicy Kwiatowej To piękne mieszkanie które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

451 000 zł34 m² 13 264,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz kawalerki z kuchnią na Mokotowie, którą chcesz kupić do dalszego wynajmu, lub zmienić jej aranżację, to jest to ciekawy wybór. Duże okna, doświetlają pięknie do wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł71 m² 10 113,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bezpieczna oferta! Ta nieruchomość jest prezentowana w bezpieczny sposób. Podczas prezentacji agent jest zabezpieczony maseczką, posiada rękawiczki jednorazowe. Przygotuje umowę i przeprowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Blok po termoizolacji dwu klatkowy, czteropiętrowy. Do stacji pkp około 7 minut. W bliskiej okolicy znajdują się Centrum Kultury, sklepy, szkoła, przedszkole. Klatki schodowe są czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

3 630 900 zł112 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy czteropokojowy apartament mieszkalny z ogromną loggią (37,89 m2), z której będzie się rozpościerał widok na morze. Nowy projekt inwestycji Wave Apartments.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończony i umeblowany lokal idealny na inwestycję lub do zamieszkania w budynku Hotelowym Recepcja Pralnia Restauracja klimatyzacja Zapraszam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

436 800 zł59 m² 7 403,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na inwestycji na wrocławskim Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

481 878 zł56 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w podwyższonym standardzie deweloperskim. Lokal trzypokojowy o powierzchni 56,36 m2, zlokalizowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rubinowa

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulny trzypokojowy apartament typu loftowego ok. 65m usytuowany na drugim piętrze dwu piętrowego budynku z 2017r. przy ul. Rubinowej 7 w Ożarowie Mazowieckim. Dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witkowicka

Kraków,małopolskie

483 226 zł68 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedania mieszkania położone w w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Leśnego Witkowice w nowej kameralnej inwestycji złożonej z 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Cichy, wysoki (340 cm), słoneczny i przestronny apartament o bardzo funkcjonalnej powierzchni z dwiema, wyraźnie wydzielonymi strefami - salonem i sypialnią. Ciekawym elementem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł83 m² 4 457,83 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe o pow.83m położone na siódmym piętrze w wieżowcu przy ul.Sportowej. Mieszkanie dwustronne, składa się z czterech samodzielnych pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 000 zł57 m² 4 982,46 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na jedenastym piętrze w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 57m2 - salon - kuchnia - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowskiego

Kraków,małopolskie

435 000 zł36 m² 12 254 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na ulicy Stefana Bobrowskiego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze 4 piętrowego bloku z cegły z 1968 roku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

366 900 zł47 m² 7 756,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterewicza

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł98 m² 9 489,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie na ostatnim piętrze bloku na Gocławiu. Z widokiem na Park i Jezioro Balaton! Dwupoziomowa nieruchomość położona jest zaledwie 15 min jazdy autem od Centrum Warszawy. Na to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

358 000 zł38 m² 9 421 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie dwupokojowe na Bródnie, wynajmowane od dwóch lat prze tego samego, sprawdzonego najemcę. Wystarczy kupić, przepisać umowę najmu i regularny wpływ środków.