dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 055 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 055 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

317 800 zł43 m² 7 390,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku na Białołęce. Dobrze nasłonecznione, z dużymi oknami. Nowoczesny budynek z niskim czynszem, co daje kolejną oszczędność na tle konkurencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mierzyn

Szczecin,zachodniopomorskie

510 000 zł59 m² 8 636,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłaczność oferta sprzedaży komfortowego mieszkania położonego W skarbimierzycach - na nowoczesnym - loftowym - zakmniętym osiedlu. Wspaniała lokalizacja Z terenami zielonymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

175 000 zł69 m² 2 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w uzdrowiskowej miejscowości Jedlina Zdrój. Mieszkanie o powierzchni 69m2 składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju. Wc znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabsztyny

Jabłonna,mazowieckie

331 000 zł37 m² 9 043,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Agent prowadzący: magdalena Osipowicz tel.: Dwupokojowe mieszkanie w Jabłonnej, na Os. Rajska Jabłoń o pow. 36,6 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy z 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w pełni wyposażone nowoczesnym sprzętem i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.W cenie mieszkania zostaje zabudowa kuchni wraz ze sprzętem AGD - lodówka Liebherr,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

382 000 zł41 m² 9 227,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Link do wideo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

355 000 zł64 m² 5 542 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam dwupoziomową nieruchomość o powierzchni 64 m2 która znajduje się na trzecim piętrze w budynku wybudowany w 2010 roku przy ulicy Kwiatowej To piękne mieszkanie które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

451 000 zł34 m² 13 264,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz kawalerki z kuchnią na Mokotowie, którą chcesz kupić do dalszego wynajmu, lub zmienić jej aranżację, to jest to ciekawy wybór. Duże okna, doświetlają pięknie do wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł71 m² 10 113,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bezpieczna oferta! Ta nieruchomość jest prezentowana w bezpieczny sposób. Podczas prezentacji agent jest zabezpieczony maseczką, posiada rękawiczki jednorazowe. Przygotuje umowę i przeprowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Blok po termoizolacji dwu klatkowy, czteropiętrowy. Do stacji pkp około 7 minut. W bliskiej okolicy znajdują się Centrum Kultury, sklepy, szkoła, przedszkole. Klatki schodowe są czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

3 630 900 zł112 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy czteropokojowy apartament mieszkalny z ogromną loggią (37,89 m2), z której będzie się rozpościerał widok na morze. Nowy projekt inwestycji Wave Apartments.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończony i umeblowany lokal idealny na inwestycję lub do zamieszkania w budynku Hotelowym Recepcja Pralnia Restauracja klimatyzacja Zapraszam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

436 800 zł59 m² 7 403,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na inwestycji na wrocławskim Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

481 878 zł56 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w podwyższonym standardzie deweloperskim. Lokal trzypokojowy o powierzchni 56,36 m2, zlokalizowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rubinowa

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulny trzypokojowy apartament typu loftowego ok. 65m usytuowany na drugim piętrze dwu piętrowego budynku z 2017r. przy ul. Rubinowej 7 w Ożarowie Mazowieckim. Dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witkowicka

Kraków,małopolskie

483 226 zł68 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedania mieszkania położone w w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Leśnego Witkowice w nowej kameralnej inwestycji złożonej z 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Cichy, wysoki (340 cm), słoneczny i przestronny apartament o bardzo funkcjonalnej powierzchni z dwiema, wyraźnie wydzielonymi strefami - salonem i sypialnią. Ciekawym elementem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł83 m² 4 457,83 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe o pow.83m położone na siódmym piętrze w wieżowcu przy ul.Sportowej. Mieszkanie dwustronne, składa się z czterech samodzielnych pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 000 zł57 m² 4 982,46 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na jedenastym piętrze w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 57m2 - salon - kuchnia - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowskiego

Kraków,małopolskie

435 000 zł36 m² 12 254 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na ulicy Stefana Bobrowskiego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze 4 piętrowego bloku z cegły z 1968 roku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

366 900 zł47 m² 7 756,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterewicza

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł98 m² 9 489,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie na ostatnim piętrze bloku na Gocławiu. Z widokiem na Park i Jezioro Balaton! Dwupoziomowa nieruchomość położona jest zaledwie 15 min jazdy autem od Centrum Warszawy. Na to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

358 000 zł38 m² 9 421 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie dwupokojowe na Bródnie, wynajmowane od dwóch lat prze tego samego, sprawdzonego najemcę. Wystarczy kupić, przepisać umowę najmu i regularny wpływ środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł130 m² 22 008 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Unikatowy Apartament przy Krakowskiem Przedmieściu. Jeżeli szukasz dużego, wyjątkowego Apartamentu to jest oferta dla Ciebie! Nieruchomość ma 124 m2. Apartament podzielony jest na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł34 m² 10 735 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 - 185m2 Blisko Centrum nowoczesne osiedle o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł36 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Do sprzedania: idealne do zamieszkania lub na inwestycje. Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie, z idealnym rozmieszczeniem powierzchni oraz oddzielną kuchnią z oknem. Dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na osiedlu mokre! Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na IV piętrze w bloku W skład mieszkania wchodzą * salon *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł44 m² 8 315 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie 2 -pokojowe po remoncie w centrum miasta. W mieszkaniu: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Wyposażenie: - w salonie: *stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

3 340 350 zł103 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy czteropokojowy apartament mieszkalny z ogromną loggią (40,37 m2), z której będzie się rozpościerał widok na morze. Nowy projekt inwestycji Wave Apartments.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stałe

Jaworzno,śląskie

189 000 zł51 m² 3 705,88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antka Rozpylacza

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł39 m² 11 295,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwa pokoje Z loggią, wola blisko metra! Bardzo ustawne, kompaktowe, ponad 38,50 m kw., do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych nakładów! W pełni urządzone i wyposażone! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozowa

Częstochowa,śląskie

383 718 zł50 m² 7 699 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność, przedstawić Państwu do sprzedaży, apartamenty Osiedle Brzozowe. Jest to wyjątkowa inwestycja dla tych, którzy cenią sobie komfort i kameralność. Oddany został do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Toruń,kujawsko-pomorskie

267 000 zł42 m² 6 312,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie na 2 pietrze po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania, niski czynsz udział w gruncie, teren ogrodzony i monitorowany, miejsca parkingowe, duży balkon i piwnica,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

190 725 zł25 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Inwestycja " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie ma 25,43m2 położone na III piętrze W Inwestycji oferujemy do sprzedaży mieszkania od 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

323 000 zł37 m² 8 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Witam serdecznie, przedmiotem sprzedaży jest piękne, słoneczne i rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 37 m2. Nieruchomość sytuowana jest na 2 piętrze w trzy piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Opole,opolskie

150 000 zł20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z pieknym tarasem i widokiem na miasto! Przedstawiamy oferę sprzedaży małego mieszkania jednopokojowego o powierzchni około 20 m2, usytuowanego w kamienicy na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

643 200 zł90 m² 7 163,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca przestronne mieszkanie 4-pokojowe na poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja: - sklepy i punkty usługowe w zasięgu wzroku, - szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spokojna

Poznań,wielkopolskie

597 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w nowo powstałym apartamentowcu w Baranowie. Nieruchomość charakteryzuje się pięknym położeniem blisko jeziora w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Kielce,świętokrzyskie

347 000 zł65 m² 5 346,69 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę zamiana lub sprzedaż Mieszkanie 3 Pokojowe na 3 Piętrze z windą! po generalnym remoncie! Rezerwacja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Urocze 3 pokojowe mieszkanie z dużym garażem w Wawrze, tuż przy powstającym Moście Południowym. To zaledwie 7 min jazdy samochodem na Ursynów! Bezpieczne, ciche i strzeżone osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

309 238 zł43 m² 7 150,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.