dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pod Kopcem

Kraków,małopolskie

359 000 zł32 m² 11 218,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starym Podgórzu.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonychNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

210 000 zł48 m² 4 393,31 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wymarzonego mieszkania w dobrej lokalizacji, które możesz zaaranżować sam i decydować o najmniejszym szczególe? A ponadto doceniasz klarowny podział przestrzeni , bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

506 303 zł63 m² 8 075 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty: agnieszka Chodakowska kom. e-mail: najbardziej komfortowa inwestycja W fabrycznej! Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaczarowana

Rotmanka,pomorskie

320 433 zł53 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Specjalna promocja dla klientów meerhouse nieruchomości - bezpłatne roczne ubezpieczenie mieszkania od wszystkich ryzyk oraz - bezpłatna pomoc W uzyskaniu najlepszego, dostępnego na rynku kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

500 850 zł64 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun Oferty tel. Zapraszam na bezpłatną prezentację Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Lubin,dolnośląskie

175 000 zł39 m² 4 498,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 2 pokoje, lubin 2 pokojowe mieszkanie w Lubinie na oś. Przylesie przy ul. Legnickiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

254 000 zł50 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu interesującą ofertę mieszkania w stuletniej kamiennicy usytuowanego na parterze. Kamienica była regularnie remontowana i obecnie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

436 000 zł53 m² 8 226,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym ? potrzebujesz niezależnego eksperta który pomoże w wyborze? dobrze trafiłeś, zadzwoń i powiedz czego szukasz! Kupujący zwolniony z Podatku pcc 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Konikowo

Konikowo,zachodniopomorskie

149 000 zł58 m² 2 591,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na granicy Koszalina! Bardzo niskie koszty utrzymania! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 57,5 m2 położony na obrzeżach Koszalina, konikowo, rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pok.49 m2 z balkonem i piwnicą na os.Bolesława Chrobrego w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na ostatnim- 3 piętrze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

310 000 zł44 m² 7 094 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, wykończone mieszkanie w centrum Góry Kalwarii. Bardzo atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bojary

Białystok,podlaskie

489 000 zł55 m² 8 847,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*** 3 pokoje *** wysoki standard *** bojary*** Polecamy bardzo atrakcyjne nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe położone w nowym bloku z 2019 r. na os. Bojary w Białymstoku. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie ok.50m2 usytuowane na wysokim parterze bloku z windą. W skład mieszkania wchodzi : - Trzy niezależne pokoje (w jednym z nich balkon) -wc -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielecka

Sosnowiec,śląskie

230 000 zł61 m² 3 766,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie Z pięknym widokiem- ul. Sielecka. Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Prezentujemy Państwu ofertę przestronnego mieszkania , zlokalizowanego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szobiszowice

Gliwice,śląskie

159 000 zł44 m² 3 611,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie do remontu położone na I piętrze budynku. Szobiszowie, osiedle millenium, okolica świętego marka I witkiewicza. Budynek przewidziany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kokosowa

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł51 m² 8 676 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam na sprzedaż mieszkanie z ogrodem, idealne dla małej rodziny. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Oferta wyłącznie w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Chabrów

Opole,opolskie

206 000 zł27 m² 7 529,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę, o powierzchni 27,36 m2, położoną na pierwszym piętrze w niskim budynku w Opolu, dzielnica Chabrów. Mieszkanie po remoncie, nie wymaga żadnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

270 631 zł47 m² 5 724,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,28 m2. Duży, przestronny z widokiem na tereny zielone taras pozwoli odpocząć po ciężkim dniu. Mieszkanie znajduje się pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

292 000 zł55 m² 5 305,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - mieszkanie 55m2 na osiedlu Wyżyny. Nieruchomość położona jest blisko przedszkola, szkoły, sklepów, osiedlowego rynku oraz komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

444 000 zł57 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Mieszkanie na Borku w pełnym rozkładzie, niska zabudowa, idealne dla inwestora. Na nieruchomość o pow. 57 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

330 927 zł47 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji i pcc! Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, w stanie deweloperskim Opis inwestycji: niska, kameralna zabudowa i elewacja z klinkierowej cegły współgrająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antka

Pruszków,mazowieckie

353 000 zł43 m² 8 209,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Bolesława Prusa. Osiedle to jest bardzo popularne oraz chwalone wśród mieszkańców Pruszkowa. W pobliżu znajduje się Park Żwirowisko, który posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotnicza

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

221 504 zł60 m² 3 719 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie b05m17 posiada: * Duży balkon o powierzchni 9 m2 z wyjściem zarówno z salonu jak i z sypialni * 3 pokoje * Duże okna rozjaśniające wnętrza *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

1 022 400 zł82 m² 12 392,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w urokliwym modernistycznym budynku na prestiżowym Powiślu. Cztery oddzielne pokoje oraz duża kuchnia z oknem sprawiają, że lokal jest bardzo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł38 m² 8 355,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 38,30 m ,3 piętro w 3-piętrowym apartamentowcu z windą z 2005 roku-Warszawa, białołęka, ul. Głębocka Przestronną kawalerkę - studio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzyneckiego

Częstochowa,śląskie

187 000 zł46 m² 4 082,97 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,80 m2 , usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie znajduje się w budynku składającym się z 5 kondygnacji naziemnych oraz jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

199 000 zł33 m² 6 030 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w Opolu, w dzielnicy Nowy Zwm. Lokal świetnie nadaje się pod inwestycje! W skład lokalu o powierzchni 33 m2 mieszczącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

276 395 zł37 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

420 000 zł29 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży świeżo wykończoną kawalerkę o pow. 28.5 m2 z balkonem 5.6 m2 w nowym budynku blisko centrum miasta. Nowe osiedle położone przy ul.Prandoty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

220 000 zł100 m² 2 208 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni ok. 100 m2 usytuowane jest na czwartym piętrze. Skład się z trzech przestronnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

289 000 zł46 m² 6 326,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne. zadbane 2- pokojowe mieszkanie blisko Centrum Lublina przy ul Okrzei w bardzo spokojnej lokalizacji w 4- piętrowym bloku. Schludna klatka schodowa pięknie doświetlona oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Dzierżążno,pomorskie

249 000 zł63 m² 3 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w Dzierżążnie o powierzchni 63,3 mkw. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku przy ul. Szpitalnej. Stan budynku bardzo dobry. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

472 736 zł54 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł38 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy wygodnej kawalerki zlokalizowanej przy samym Zaułku Solnym. Jedną z największych zalet mieszkania jest jego położenie. Mieszkanie posiada dużą garderobę (można ją zaadoptować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

400 800 zł56 m² 7 157,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja na Białołęce to propozycja dla osób ceniących bliskość natury i łatwą komunikację z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Lokalizacja: dużym udogodnieniem dla klientów, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

354 555 zł51 m² 6 987,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Jastarnia,pomorskie

495 000 zł38 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronny, dwupokojowy apartament usytuowany w zamkniętym i strzeżonym obiekcie w Jastarni. Apartament składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kochanowskiego

Mielno,zachodniopomorskie

238 000 zł33 m² 7 106,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty położone są w spokojnej, willowej części miasta przy ul. Kochanowskiego. Mielno to wspaniałe miejsce do wypoczynku znajdujące się na mierzei między Morzem Bałtyckim a jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kęty

Kęty,małopolskie

280 000 zł94 m² 2 978,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłączność! Atrakcyjna cena! Do sprzedania samodzielny lokal mieszkalny o pow. użytk. ok. 94 m2 usytuowany na parterze w budynku mieszkalnym dwukondygnacyjnym położony w Kętach, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modrzewiowa

Wieliczka,małopolskie

499 900 zł68 m² 7 351,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania piękne mieszkanie 68m2 w Wieliczce ul. Modrzewiowa. Mieszkanie w wysokim standardzie umeblowane. W mieszkaniu są 3 sypialnie, duży salon z aneksem kuchennym oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

787 000 zł57 m² 13 807 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż na zasadzie cesji (przeniesienie praw i obowiązków wobec dewelopera na inną osobę) bez podatku do sprzedania nowe 3 pokojowe mieszkanie 56,92 m2 Z dwoma balkonami tuż przy metrze -.