dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kliny

Kraków,małopolskie

387 435 zł56 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania kraków-kliny zacisze ok. Parku Maćka i doroty/fort 52 Borek II etap inwestycji Nowa inwestycja deweloperska w południowo-zachodniej części Krakowa to kompleks siedmiu ustronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

626 347 zł61 m² 10 192,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

tylko w tym miesiącu rabat na mieszkanie aż 50 tyś zł!główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica piekny widoknieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłopot

Warszawa,mazowieckie

647 863 zł50 m² 12 885,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy, dobrze nasłoneczniony apartament wraz z przestrzennym tarasem w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu Północnym. Jego atutem jest doskonała lokalizacja: nieopodal znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krępicka

Wrocław,dolnośląskie

232 500 zł31 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej w pierwszym kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępicka

Wrocław,dolnośląskie

317 457 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Maciejkowice

Chorzów,śląskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - duża kuchnia z oknem - przedpokój - łazienka z wc Instalacja wraz z kaloryferami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Powsinek

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł92 m² 13 015 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z pięknym widokiem blisko Royal Wilanów. Blok jest wykonany z najwyższej klasy materiałów , elewacja z naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

359 000 zł39 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosiarzy

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe ciche mieszkanie na ostatnim piętrze z 2 balkonami oraz 2 łazienkami. Do lokalu należą również 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym gratis. Mieszkanie dzięki podwójnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Białystok,podlaskie

349 500 zł50 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Miasto: białystok Osiedle: antoniuk Ulica: juliana Tuwima Nieruchomość: mieszkanie Transakcja: sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 50m2 znajduje się na 2 piętrze czteropiętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,5 m 2,mieszczące się na 4 piętrze, położone w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławskiego rynku. Blok mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe, 3 pok. o pow. 53m2 na Os. Zwycięstwa. Mieszkanie znajduje w niskim bloku na 4. pietrze. Położone jest w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

433 368 zł51 m² 8 561,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł60 m² 8 368,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Toruń, chełmińskie Przedmieście, 59.68m2, 3 POKOJE, I PIĘTRO, WYSOKI STANDARD, Miejsce postojowe Link do wirtualnego spaceru: Link do filmu: Szukasz gotowego mieszkania w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

155 000 zł37 m² 4 194,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Jagiellońskiej (opodal Starostwa i Szkoły Podstawowej nr 8), o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

385 000 zł61 m² 6 280,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż duże mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku po termomodernizacji. Osiedle bardzo zadbane, dużo zieleni, nowy plac zabaw. Idealne miejsce do życia. Pełna infrastruktura - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

387 500 zł85 m² 4 547,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze i składa się z trzech pokoi sypialnych, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, loggi oraz przedpokoju.W skład drugiego poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie w budynku przy ul. Kubańskiej w sąsiedztwie Liceum Mickiewicza, dwustronne, z dużym balkonem - na pierwszym piętrze sprzedam. Budynek ocieplony, po remontach, administruje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

779 001 zł87 m² 8 979,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Gotowy do zamieszkania lokal o powierzchni ok. 86,75m2, zlokalizowany na Śródmieściu, okolice ul. Daszyńskiego. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabikowska

Luboń,wielkopolskie

379 000 zł64 m² 5 949,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

***zapraszamy na dzień otwarty 22.08 g. 15.00-16.30*** Zadzwoń i umów się na prezentację. Poszukujesz nieruchomości, którą będziesz mógł dowolnie zaaranżować i dostosować do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tajemna

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł60 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3-pokojowy, kameralny apartament o powierzchni 59,5m2 na granicy Białołęki i Targówka znajdujący się przy ulicy Tajemnej. Apartament wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie w Nakle n. Notecią, o pow. 50 m2, 3 pokoje. Mieszkanie znajduje się w bloku na 2 piętrze. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł50 m² 11 011,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie w Centrum! Topowa lokalizacja, wysoki standard. Układ sypialnia aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Pruszków,mazowieckie

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania jasne i przytulne mieszkanie 33m2, kawalerka z możliwością przerobienia na 2 pokoje. Balkon, garaż: miejsce postojowe w garażu podziemnym, piwnica/komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

420 000 zł72 m² 5 817 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Apartament 3 pokojowy, w doskonałej lokalizacji. Położony w Ligocie Pięknej, gmina Wisznia Mała, osiedle Leśne Zacisze. Sąsiedztwo malowniczych Wzgórz Trzebnickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Manganowa

Wrocław,dolnośląskie

479 500 zł55 m² 8 718,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla osób ceniących połączenie nowoczesnej zabudowy, dobrej komunikacji tramwajowej oraz bliskości z centrum miasta. Mniej niż 2 km do wrocławskiego rynku. Wysoki parter z 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Basztowa

Kraków,małopolskie

680 000 zł55 m² 12 321,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Polecamy Państwu mieszkanie w fantastycznej lokalizacji w samym centrum Krakowa.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

265 000 zł49 m² 5 397,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w naszym Biurze. Mamy przyjemność zaprezentować piękne rozkładowe dwustronne mieszkanie typu M3 (dwupokojowe) zlokalizowane w Tychach na popularnym osiedlu "z", o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

385 000 zł51 m² 7 616 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania przy ul.42 Pułku Piechoty w nowym bloku z cegły. Mieszkanie będzie wykończone, gotowe do zamieszkania. Przestrzeń mieszkalną stanowi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł56 m² 5 982,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zobacz film przestronne mieszkanie na Przedmieściach Torunia! W mieście - a jednocześnie cisza i spokój! kup i zamieszkaj na nowoczesnym monitorowanym Osiedlu Nad Strugą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

664 432 zł70 m² 9 492 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie + podwójne zależne miejsce postojowe w cenie Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

516 600 zł69 m² 7 487 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

615 832 zł63 m² 9 775 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

450 900 zł54 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

537 408 zł56 m² 9 597 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopczyńskiego

Kraków,małopolskie

412 685 zł45 m² 9 171 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felicjanek

Kraków,małopolskie

841 500 zł56 m² 15 027 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

554 268 zł73 m² 7 593 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

384 000 zł52 m² 7 345,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe stan deweloperski , garaż ,piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Toruń,kujawsko-pomorskie

159 000 zł25 m² 6 360 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży taniego mieszkania położonego na III piętrze wieżowca przy ul.Dziewulskiego. Mieszkania o metrażu 25m2 składa się z: - dużego salonu, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Kraków,małopolskie

608 681 zł40 m² 15 217 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021