dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

513 000 zł62 m² 8 274 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Białystok,podlaskie

334 900 zł44 m² 7 611,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne na inwestycję pod wynajem. 2 pokoje w świetnej dzielnicy, na osiedlu Mickiewicza. Mieszkanie rozkładowe. Powierzchnia 44 m2. Piętro 2, dwupiętrowa, kameralna kamienica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

452 329 zł62 m² 7 313 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam! Gotowe mieszkanie 3-pokojowe na Jagodnie. W stanie deweloperskim. Bez prowizji I podatku pcc! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: anna Wójcik Budynek czterokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czarnochowska

Wieliczka,małopolskie

315 900 zł47 m² 6 786,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup O % prowizji i bez podatku pcc. Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej we wschodniej części Wieliczki. Nieruchomość zlokalizowana na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brodzińskiego

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie o pow. 50 m2 ( dwa pokoje, pokój gościnny z otwartą kuchnią , łazienka z wanną) dodatkowo piwnica duża i wspólny strych. Całe mieszkanie po kapitalnym remoncie ( okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

290 000 zł48 m² 6 031,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta skierowana do klienta, który szuka dwupokojowego mieszkania w niskim bloku. Mamy przyjemność zaproponować Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, mieszczące się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

373 404 zł50 m² 7 468 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dąbrówka

Police,zachodniopomorskie

355 000 zł64 m² 5 590,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne i słoneczne mieszkanie na 2 pietrze bloku 4 piętrowego przy ul. Mieszka I. Składa się z salonu z wyjściem na spory balkon, trzech sypialni, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość jest usytuowana na 7 piętrze wieżowca z lat 70-tych. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 56 m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

96 000 zł38 m² 2 526,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie posiadamy 2-pokojowe mieszkanie na os. 1000-lecia o łącznej powierzchni 38m2. Mieszkanie znajduje sie na 4 piętrze. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

492 093 zł78 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Czteropokojowe mieszkanie z tarasem na cichym, nowoczesnym osiedlu. Nieruchomość składa się z salonu, trzech sypialni i osobnej garderoby. Osiedle powstaje w otoczeniu kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł69 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie: komfortowy apartament, gotowy do wprowadzenia się! 3-pokojowy apartament w 15 kondygnacyjnym budynku na osiedlu Żagle. Świetnie rozplanowany i ustawny duży salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w samym centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z: - dużego pokoju - salonu- o powierzchni 17 m2 - mniejszego pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

99 900 zł42 m² 2 378,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z dużą, widną kuchnią, łazienką z toaletą i przedpokojem, w spokojnym i zielonym zakątku Sobięcina. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

507 756 zł67 m² 7 578 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

1 080 000 zł200 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:-

2 mieszkania które można połączyć w 1 duże mieszkanie inwestycyjne (wynajem na pokoje). Mieszkania położone na najwyższym piętrze zadbanej kamienicy z wyremontowana fasadą budynku. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł57 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2 zlokalizowane na Bielanach. Mieszkanie znajduję się blisko Metra Młociny oraz nowo powstałej Galerii Młociny. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł43 m² 6 742,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie - tylko i wyłącznie w naszym biurze! Nieruchomość mieści się na ul. Karpackiej (folwark) na osiedlu Wzgórze Wolności. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

288 757 zł35 m² 8 254,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mega rabaty Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł58 m² 8 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na Komandorskiej Jasny pokój dzienny z balkonem 3 pokoje sypialne ustawne Odrębna łazienka z kabiną prysznicową Odrębne wc Mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Blachownia

Blachownia,śląskie

142 000 zł40 m² 3 534,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Cena tylko 142000 zapraszam Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe położone w bloku na 2gim piętrze, z piwnicą około 11m2 Cicha spokojna okolica, wokół dużo zieleni, blisko zalew i wiele miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

469 000 zł55 m² 8 586,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania mieszkanie z antresolą oraz balkonem 55 m2 , 3 pokoje klimatyzowane Bardzo blisko wrocławskich Partynic oraz autostrady A4 i aow. Miejsce postojowe i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł36 m² 7 821 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwa pokoje na jagodnie, gotowe do odbioru od koniec 2020 roku. Promocja cenowa. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 35,80 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

389 000 zł47 m² 8 277 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Lubin

Lubin,dolnośląskie

349 000 zł67 m² 5 178,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkanie Z ogródkiem na starym lubinie pow. 67m 2 + ogródek 60m 2 Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce postojowe. Zarezerwuj teraz - zapłać wiosną 2021r. 10 tys przy umowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Augustówka

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

To mieszkanie jest dla Ciebie idealne jeśli szukasz pięknego miejsca do życia lub świetnej inwestycji pod wynajem. Gdy tylko zdecydujesz się kupić tę nieruchomość, możesz od razu otrzymać klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śluza

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł64 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 64m2 w odnowionej kamienicy. Składa się z 3 pokoi. Mieszkanie jest do generalnego remontu co daje duże możliwości aranżacyjne. Prężnie działająca wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

270 956 zł37 m² 7 391,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka w inwestycji deweloperskiej, której budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł59 m² 5 592 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe słoneczne mieszkanie na nowym osiedlu - Słocina. Kwiecień 2020 Ostatnie wolne mieszkania. Przedstawiamy Państwu inwestycje przy ul. Wieniawskiego. W sprzedaży 54 mieszkania w II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

330 000 zł71 m² 4 647,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe. Mieszkanie o powierzchni ok 71m 2 składa się z salonu, dwóch sypialni, garderoby, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

159 000 zł30 m² 5 389,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! obniżka! okazja! Prezentujemy lokal mieszkalny usytuowany na III piętrze w bloku przy ulicy Władysława IV -go w Koszalinie. Przestronne i słoneczne mieszkanie 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

820 052 zł82 m² 9 964 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecam! Mieszkanie 4-pokojowe z widokiem na rzekę, dwustronne. Bez prowizji, 0% podatku pcc, opiekun Oferty: anna Wójcik, telefon Termin oddania: 10-2020 Możliwość wykończenia pod klucz! układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł38 m² 11 922,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na Woli w okolicy Lasku na Kole i parku Moczydło. Mieszkanie o powierzchni 38,5 m2: salon Sypialnia Kuchnia z oknem Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

610 000 zł82 m² 7 429,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Idealne w rozkładzie, przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone na osiedlu Fikakowo w Gdyni Wielki Kack. Osiedle budowane przez wiodącego dewelopera Panorama. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Tychy,śląskie

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu T przy ulicy Tołstoja na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku. Mieszkanie składa się z: - salonu o powierzchni 20 m2 - kuchni otwartej na przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

200 000 zł55 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zakupu mieszkania o pow. 55 m2, położonego na parterze w kamienicy w Brzegu. Składa się ono z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

420 066 zł52 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja, sprzedaż bez podatku pcc. Odbiory od września tego roku. Lokalizacja: gazowa 1-2 to kameralny kompleks mieszkalny , na który składają się dwa 4-kondygnacyjne budynki z podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saperów

Kazuń Nowy,mazowieckie

215 000 zł55 m² 3 902 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie z przestronnymi pokojami, po kapitalnym remoncie, mieszczące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Wszędzie gładź na ścianach, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

170 000 zł36 m² 4 731 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Pułtusk/oś 1000-lecia Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 35,93 m2 położonej w Pułtusku przy ul. A.Mickiewicza. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

355 130 zł42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

403 410 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010