dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

410 000 zł158 m² 2 597 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży luksusowego apartamentu. Apartament o powierzchni ok. 158 m2 usytuowany jest na drugim piętrze kamienicy w okolicach parku. Skłda się z salonu, z przejściem do pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

771 000 zł78 m² 9 948,39 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronny,czteropokojowy apartament znajdujący się na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

379 999 zł90 m² 4 245,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania nowe - dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 89,46 m2 - ul. Karola Wojtyły. Nowoczesna architektura, przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

336 488 zł36 m² 9 302,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 4 piętrze w stanie deweloperskim na Prądniku białymgłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolicanieruchomość złożona z: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

172 000 zł45 m² 3 843,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja - centrum Piaskowej, usytuowanie na pierwszym piętrze w budynku z windą. Blok po termomodernizacji. Wnętrze po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł39 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne 2 pokoje z widokiem na sky tower! 3 km od wrocławskiego rynku! Opiekun oferty tel. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o całkowitej powierzchni 39 m2. Usytuowane na 9 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneckiego

Kraków,małopolskie

399 000 zł51 m² 7 864 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł50 m² 13 008 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: telefon Nr Licencji pfrn 23784 Chcesz zamieszkać blisko siedziby swojej firmy, a po pracy odpocząć na tarasie lub przejść się sąsiednim bulwarem wzdłuż rzeki? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

461 700 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim.Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 19,77 m.kw sypialnia 8,29 m.kw sypialnia 12,81 m.kw łazienka 4,43 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

175 000 zł37 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pragniemy Państwu zaprezentować mieszkanie znajdujące się na osiedlu Lenartowicza w Andrychowie. Powierzchnia mieszkania to 37m2 z przynależną piwnicą do nieruchomości. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Mikołaja Kopernika

Wadowice,małopolskie

232 000 zł46 m² 5 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wadowice , os. Kopernika hsh Nieruchomości prezentuje mieszkanie do remontu o pow. 46 m2 na parterze bloku na osiedlu Kopernika. Mieszkanie składa się 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

600 384 zł57 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim.Nieruchomość złożona z: przedpokój 7,71 m.kw pokój z aneksem kuchennym 22,32 m.kw sypialnia 10,21 m.kw łazienka 3,99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gnieźnieńska

Września,wielkopolskie

312 000 zł48 m² 6 458,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu pięknie urządzonego mieszkania dla wymagającego nabywcy. Mieszkanie o wielkości 48,31 m2 składa się z dwóch sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świerzawa

Świerzawa,dolnośląskie

115 000 zł109 m² 1 056,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Proponuję Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze kilkurodzinnej kamienicy, która znajduję się w miejscowości Świerzawa. Na powierzchnię 108,80 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

361 041 zł48 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie W stanie deweloperskim! Bez podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,82 m2 usytuowanego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł34 m² 12 507,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Przedmiotem sprzedaży jest luksusowy, jednopokojowy Apartament znajdujący się na wrocławskim Starym Mieście. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

262 200 zł28 m² 9 374,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - nieruchomość w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł54 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie W skład mieszkania wchodzi: - salon z kuchnią (27,8m2): kuchnia wyposażona jest w piekarnik, mikrofalówkę, płytę indukcyjną, okap, zmywarkę i lodówkę. Cała zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lecha

Poznań,wielkopolskie

357 000 zł31 m² 11 405,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki, zlokalizowanej na os. Lecha (rataje). Mieszkanie położone jest na7 piętrze w wysokim budynku z windą, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

578 442 zł55 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim.Nieruchomość złożona z: przedpokój 7,85 m.kw łazienka 3,71 m.kw pokój z aneksem kuchennym 24,85 m.kw sypialnia 9,69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

542 546 zł67 m² 8 130,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

434 000 zł67 m² 6 477,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Makler Nieruchomości poleca Państwu na sprzedaż M-4 na Szwederowie w bloku z cegły. Świetna lokalizacja. W skład mieszkania wchodzą: - salon 19 m - pokój 14 m - pokój 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

1 028 000 zł82 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim.Nieruchomość złożona z: przedpokój 12,02 m.kw pokój z aneksem kuchennym 38,48 m.kw sypialnia 10,18 m.kw sypialnia 13,47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

680 000 zł71 m² 9 577 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż apartament przez duże A! Adres: białoruska 63. Osiedle znajduję się w okolicy ulicy Malborskiej jego nazwa "pod Dębami" nie jest przesadzona- znajdziesz tu malownicze alejki, oczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Górali

Kraków,małopolskie

450 000 zł63 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kalinowszczyzna

Lublin,lubelskie

250 000 zł38 m² 6 613,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na Kalinowszczyźnie. Usytuowane na drugim piętrze w bloku z dwiema windami. W skład nieruchomości wchodzą 2 oddzielne pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrowie

Jastrowie,wielkopolskie

115 000 zł76 m² 1 513,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 76m2, usytuowane w Jastrowiu przy ul. Kilińszczakw 31, w samym centrum miasta wraz z przynależnym lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: rozkład / balkon / wolne Polecam Państwu mieszkanie po remoncie o metrażu 44 m.kw. Pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadowskiego

Warszawa,mazowieckie

624 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 62,40m2, usytuowane na parterze na warszawskim Ursynowie 3 pokoje z kuchnią, łazienka i oddzielne wc oraz piwnica.Blok z 1994r. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł42 m² 8 452,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dobra oferta dla młodych-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie zapraszam- wójciklicencja 16128 doskonała oferta dla studenta rodziny jak I W celach inwestycyjnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

496 000 zł52 m² 9 612,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze 4 piętrowego budynku w Gdyni Redłowie, okolica śpiewających ptaków, zieleni i czystego powietrza. Do przystanku i pełnej infrastruktury 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł96 m² 4 010,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta na wyłączność - klucze w biurze oferta sprzedaży II poziomowego mieszkania położonego W centrum - okolice Ronda Giedroycia i Manhattanu, 200m do Parku Kasprowicza. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ślusarska

Białystok,podlaskie

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na os. Młodych. Nieruchomość usytuowana jest na 6 pietrze bloku z windą z 2012 roku. Z balkonu rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

320 670 zł46 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bez wykończeń do indywidualnej aranżacjiNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

180 000 zł78 m² 2 320,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż prezentujemy Państwu słonecznie mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 70 m2 zlokalizowana jest na 2-piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Akademickie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł56 m² 6 205,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam Państwu interpretującą ofertę 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 55,6 m2. Mieszkanie jest usytuowane na parterze nowoczesnego bloku z roku 2013. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Triasowa

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł47 m² 7 378,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- - - - - - rezerwacja - - - - - - * * * Nowe Budownictwo * * * * * kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% (około 7tyś zł)* * becher na skale - ul. Triasowa W sprzedaży posiadamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie na Złotych Łanach 50 m2 Oferujemy na sprzedaż ładne nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m2 na wysokim parterze w 4 piętrowym Apartamentowcu z 2015 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł42 m² 12 857 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ulicy ordona. Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł47 m² 9 894 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1.piętrze w 10. piętrowym budynku przy ulicy Rembielińskiej 23. Nieruchomość o powierzchni 47m2 składa się z: - salonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij