dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł98 m² 3 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zalesie to miejsce dla wymagającego odbiorcy. Mieszkanie dwupoziomowe 1 piętro + strych. Apartamenty w ekskluzywnej i prestiżowej dzielnicy Rzeszowa - ul. Wieniawskiego. Bardzo wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

220 000 zł21 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka 21m2 przy ul. Gdańskiej w Krynicy Morskiej. Pokój jest położony w świetnej lokalizacji blisko do plaży 500m oraz do centrum miasta 5min spacerem.W odległości 300 m jest Zalew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

448 000 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Mieszkanie 2 pokojowe położone tuż przy Placu Grunwaldzkim, parku Botanicznym, parku Szczytnickim. Lokal znajduje się w kamienicy o pięknej, odrestaurowanej elewacji i wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Celarowska

Kraków,małopolskie

439 000 zł46 m² 9 520,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kraków, olsza, ul. Celarowska / Blisko Uniwersytet Rolniczy Idealna rozwiązanie dla rodziców chcących kupić dla dziecka mieszkanie, z którego najemcy ( których sam/a sobie dobierze ) pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tenisowa

Szczecin,zachodniopomorskie

453 915 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z dużym balkonem (10,36 m2). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze apartamentowca z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 (wieżowiec), znajdujące się na parterze przy ul. Dworcowej, osiedle Pojezierze. Nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

210 000 zł41 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tel.   rezerwacja Sprzedam mieszkanie: ul. Wojska Polskiego, blisko centrum, miejsca parkingowe pod blokiem. o pow. 40,6m2 na 2 piętrze w 4p. bloku składające się z: 2 pokoi, balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł46 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 przy ulicy Smardzowskiej. Lokal położony na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie, z przestronnym balkonem oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

418 000 zł70 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Duży potencjał przebudowy mieszkania pod własną aranżację! 70m2+duży balkon, wys.2,70m w bloku z CEGŁY blisko UMK. Piękna zielona okolica, blisko lasu, w sąsiedztwie kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Lotników

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł43 m² 11 315,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry! Biuro Propstar ma przyjemność zaprezentowąć Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane bardzo blisko stacji metra Wilanowska oraz Służew, a także wielu przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

463 000 zł51 m² 9 078,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 na warszawskim Bemowie (jelonki południowe), położone na piątym piętrze w ośmiopiętrowym budynku z 1978 r. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaskiego

Gniezno,wielkopolskie

319 000 zł77 m² 4 128 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta ponownie dostepna Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest mieszkanie w nowoczesnej aranżacji, położone przy ul. Łaskiego w samym Centrum Gniezna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł31 m² 7 903 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni ok 31m2 na poznańskim Piątkowie, na osiedlu B. Chrobrego w znakomitej lokalizacji - blisko szybkiego tramwaju pst. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

241 864 zł43 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

321 000 zł30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Działkach Leśnych o powierzchni 30m2. Mieszkanie znajduję się na parterze w budynku 1970r. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

427 626 zł71 m² 5 989,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł119 m² 1 336,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

- rozkład mieszkania - Możliwość własnej aranżacji - Dobra lokalizacja Propozycja sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu. Możliwość stworzenia własnej przestrzeni - styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

246 000 zł37 m² 6 719 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul.Lwowskiej OPIS NIERUCHOMOŚCI: - powierzchnia mieszkania 36,61m2 - piętro 4/4 - ogrzewanie miejskie - woda ciepła z sieci -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Ozorków,łódzkie

145 000 zł40 m² 3 670,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dzień dobry Sprzedam mieszkanie w Ozorkowie ul.Bema 8. Powierzchnia mieszkania 36.5 m,położone na 4 piętrze. Składa się z dwóch pokoi,przedpokoju ,kuchni,łazienki razem z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rysia

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego trzypokojowego mieszkania na V piętrze z balkonem, na zielonych Popowicach. Lokal w pełni rozkładowy o powierzchni 57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność przedstawić Państwu apartament o powierzchni 62 m2, w nowoczesnym obiekcie z cegły przy ulicy Fordońskiej. Jeśli szukają Państwo mieszkania po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł79 m² 6 178 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże ( 80 m2 ) mieszkanie 3-pokojowe. Ładna kamienica z mediami miejskimi. Opiekun Oferty tel. * link do wizyty wirtualnej: wszystkie media miejskie! Centrum miasta! znakomita oferta zarówno: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

165 000 zł37 m² 4 431,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie W centrum piły Z cudowną panoramą miasta! istnieje możliwość wydzielenie 2 pokoi. Lokal mieszkalny znajdujący się w wieżowcu w samym centrum Piły, tanie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

405 000 zł76 m² 5 328,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja 12 ekskluzywnych apartamentów W jaworzu opis: szukasz idealnego apartamentu, położonego w prestiżowej lokalizacji, w bliskości z naturą a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

245 000 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mediator Nieruchomości przedstawia na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie w Bolesławcu. Położone w pobliżu jednostki wojskowej w kilkurodzinnej kamienicy - na parterze. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł64 m² 10 141 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam na sprzedaż piękne, bezczynszowe mieszkanie na Sępolnie wraz z częściami wspólnymi: - ogród ok. 341m2 (pełna własność, zarejestrowany jako działka budowlana) - strych do adaptacji ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żagań

Żagań,lubuskie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecamy mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Żagania. Standard wykończenia - okna pcv - drzwi zewnętrzne antywłamaniowe - parapety wewnętrzne i zewnętrzne - posadzki betonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kasztanowe

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Propozycja dla osób szukających mieszkania w cichym, spokojnym i zielonym miejscu. Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie 50 m.k z dodatkową powierzchnią (15,38 m.k) na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 900 zł55 m² 5 616,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy Państwu ładnie zaaranżowane mieszkanie po generalnym remoncie do urządzenia we własnym stylu. Poniżej więcej informacji odnośnie nieruchomości jak i samego lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

304 000 zł26 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację nowe budownictwao / miejsce postojowe Kawalerkę w rewelacyjnym miejscu! Bardzo blisko politechniki Mieszkanie składa się z - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Blachnickiego

Kraków,małopolskie

305 000 zł27 m² 11 296 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 27 m2 zlokalizowane przy ul. ks. Franciszka Blachnickiego położone na 2. piętrze 3-piętrowego bloku. Odległość do Kazimierza to zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

196 000 zł35 m² 5 577,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kapuściska, ul. Baczyńskiego Prezentuję Państwu lokal typu M-3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Śródmieście / ul. Sienna / 46 m2 / 3 pokoje / 2 balkony Funkcjonalne mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem - kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

271 005 zł28 m² 9 741,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne: kupujący nie płaci podatku pcc oferta prosto od dewelopera mieszkanie w stanie surowym do wykończenia (na zdjęciach wizualizacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kwidzyńska

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł53 m² 8 138,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

357 000 zł67 m² 5 328,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, powstaje reprezentacyjny projekt deweloperski. Kompleks budynków znajduje się na terenie dzielnicy Dziesięciny w Białymstoku. Realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

225 000 zł96 m² 2 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Przedmiotem sprzedaży jest duże mieszkanie położone na 1 piętrze w domu wielorodzinnym w Nowogardzie. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 96 m2 plus ogródek 350 m2 - dwa garaże oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

699 205 zł45 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:24/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupno bezpośrednio bez prowizji i podatku pcc. Specjalna promocja. Zapytaj teraz. Nie przegap okazji! Komfort, prestiż i nowoczesność charakteryzuje nowy kompleks apartamentowy powstający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

372 300 zł73 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca apartament w letniej promocji. Rolety okienne oraz akt notarialny gratis! Dogodna lokalizacja: 20 minut dojazd do centrum - stacja pkp 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł19 m² 12 448 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

252 486 zł32 m² 7 890,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja w Poznaniu, na Starołęce, koło Ronda Starołęka i Żegrze. bardzo dobra lokalizacja dla studentów Lokalizacja w pobliżu Warty i zielonych nadrzecznych terenów,.

Szczegóły ogłoszenia