dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł41 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Serdeczna

Oława,dolnośląskie

399 000 zł69 m² 5 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam jasne, przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69 m znajdujące się na drugim piętrze nowego bloku z 2018 r. Na mieszkanie składają się dwie sypialnie, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

NA sprzedaż: mieszkanie świeżo po remoncie, 3 pokoje Fordon, niedaleko wiaduktu, 62 m2 na 2gim piętrze. Z balkonu wspaniały widok na Wisłę. Nowe budownictwo (blok zbudowany w 2008 roku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

185 000 zł47 m² 3 960,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Pabianic usytuowane na IX piętrze w X-piętrowym bloku z cegły. Wystawa okien na stronę wschodnią. W bliskiej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

461 250 zł62 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

458 000 zł52 m² 8 807,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie, w świetnym miejscu komunikacyjnym przy linii tramwajowej (tramwaje, autobusy, linie nocne, w przyszłości metro). Mieszkanie po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

397 000 zł47 m² 8 446,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokoje, pod inwestycje, wysoki standard, 100% wyposażone opis: sprzedam atrakcyjne, idealne pod inwestycje, 4-pokojowe, mieszkanie, o łącznej powierzchni 47m2. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Polesie

Łódź,łódzkie

349 000 zł56 m² 6 232 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentowania oferty sprzedaży mieszkania trzypokojowego po generalnym remoncie. Remont obejmował nie tylko wystrój wnętrz, ale także wymianę wszystkich instalacji. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dominikanów

Kraków,małopolskie

410 963 zł42 m² 9 785 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Siedlce,mazowieckie

199 000 zł36 m² 5 604,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szukasz dużej kawalerki do wprowadzenia ? Nieruchomość mieści się przy ulicy Warszawskiej na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym z 2000 roku. Mieszkanie świetne dla singla bądź pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego ok.50m2 zlokalizowanego w nowoczesnym apartamentowcu na parterze na Piernikowym Osiedlu. W skład mieszkania ok.50m2 wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

70 000 zł41 m² 1 695,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzyskiej dzielnicy Szczawienko. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w kamienicy i składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Białystok,podlaskie

255 000 zł55 m² 4 611,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy Państwu, dwupokojowe mieszkanie położona na osiedlu Leśna Dolina, zlokalizowana na czwartym piętrze. Okolica cicha i spokojna, w której znajdują się szkoły (szkoła Podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

180 000 zł78 m² 2 322,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam obszerne mieszkanie o pow. użytkowej 70 m 2 , zlokalizowane na Starym Zdroju. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kamienicy. Składa się z salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

199 172 zł34 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

249 000 zł50 m² 5 010,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

49,7m 2 po remoncie os. Ustronie III Mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym Lokal po remoncie generalnym : na ścianach gładzie, na podłogach nowoczesne panele oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł71 m² 4 196,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękne, dwupoziomowe mieszkanie w apartamentowcu na obrzeżach Piaskowej Góry. Na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia otwarta na salon, łazienka, przedpokój oraz pokój dziecięcy, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

592 620 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc Opiekun oferty: justyna Adamiak telefon Polecam i zapraszam na prezentację! Viewing in English available! Mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Piaski

Białystok,podlaskie

460 000 zł51 m² 9 001,96 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Układ: mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym i balkonem, łazienki i przedpokoju. Stan: wysoki standard wykończenia, nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

633 309 zł61 m² 10 344 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, przedstawiam ofertę przestronnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 61,22 m2 z ekspozycją na zachód i wschód, (powierzchnią dodatkową przynależną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

286 235 zł25 m² 11 449 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

568 000 zł86 m² 6 587 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bez prowizji, bez podatku pcc. 4 pokoje, gotowe do obioru na północy wrocławia! idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 86,23m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

325 000 zł47 m² 6 981,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, o powierzchnie 46,53 m2 położone na trzecim piętrze w niskim budynku w Opolu- śródmieściu. Mieszkanie po remoncie, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Przeróbka, w bardzo zacisznym, spokojnym i kameralnym miejscu. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

329 000 zł70 m² 4 716,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

=rezerwacja= Przedstawiamy Państwu mieszkanie z ogrodem i miejscem parkingowym. Mieszkanie o pow. użytkowej 56,46 m2 składające się z 2 pokoi, rozkładowych i ustawnych, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

449 319 zł49 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc! Justyna Adamiak tel. DO wprowadzenia - lato 2020 Zapraszam na prezentację! Viewing in English available! Mieszkanie o metrażu ok. 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

388 332 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Opiekun oferty: justyna Adamiak telefon Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok. 42 m2 składające się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

585 000 zł74 m² 7 905 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: miejsce postojowe / wysoki standard / 15 min do wrocławia Mieszkanie w Siechnicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiemliczów

Wrocław,dolnośląskie

308 000 zł45 m² 6 844,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Wrocław, fabryczna, żerniki ul. Kiemliczów czyli kameralna, cicha zielona lokalizacja z bardzo dobrym dojazdem do centrum ( liczne linie autobusowe oraz przystanek kolejowy), a także doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

300 851 zł48 m² 6 290,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

278 500 zł35 m² 7 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie do Państwa dyspozycji nowe nieduże mieszkania 35 m2 - 2 pokojowe usytuowane na I i II piętrze. Kameralne nieduże bloki wzniesione na wzgórzu, z panoramicznym widokiem na Górę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł47 m² 10 487,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania ładne mieszkanie na Ursynowie. Jest usytuowane w zielonej części dzielnicy. Z okien rozpościera się widok na stare drzewa i zielone trawniki , co sprawia że jest tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł48 m² 7 510,46 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży świeżo wykończonego, komfortowego, przestronnego trzypokojowego mieszkania na X piętrze w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Młodych w Toruniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń tel: pełen rozkład / piwnica Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 54 m kw. na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł51 m² 14 237,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 50,57m2 Stan developerski na Mokotowie ul. Bukowińska. Inwestycja avore. Mieszkanie 2 pokojowe 50,57m2 Salon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mojszewo

Mojszewo,zachodniopomorskie

120 000 zł50 m² 2 376,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukacie Państwo ciszy, pięknego ogrodu i wiejskiego uroku życia to wybierzcie się Państwo do miejscowości Mojszewo, gdzie w pełni skorzystacie z uroków przyrody mając zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł68 m² 11 802,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty Wysoki standard, duży balkon, 3 pokoje oraz komórka i miejsce w hali garażowej w doskonałej lokalizacji - blisko terenów rekreacyjnych i morza! mieszkanie Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

240 000 zł45 m² 5 308,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie! Lubin, ustronie III, cztero-piętrowy blok po termomodernizacji - lokal na 2 piętrze z przynależną piwnicą. Oferujemy nieruchomość o powierzchni 45,21m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rychlińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

230 000 zł45 m² 5 122,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,90m2, ( stan faktyczny to 49m2), znajdujące się na 2 pietrze, niskiego budynku z cegły na oś.Grunwaldzkim przy ul.Rychlińskiego.