dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

165 000 zł62 m² 2 661,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana - rezerwacja. Ustawne 3 pokoje. W naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach usytuowane na 7 mym piętrze w bloku w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 189 721 zł112 m² 10 632 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mieszkania od dewelopera 0% prowizji I bez podatku pcc Elegancja, przestrzeń oraz spokój to zalety historycznego osiedla położonego nad rzeką Odrą.Świetnie skomunikowane z centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł95 m² 11 474 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy ładne mieszkanie na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Górzyskowo. Nieruchomość to niski 4 pietrowy blok z grubej czerwonej cegły wybudowany w 2001 r. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł54 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu. Lokal o powierzchni 54 m 2 składa się z: dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

79 999 zł61 m² 1 311,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie pod inwestycje - Super Cena - Świetna lokalizacja - Witam, przedstawiam Państwu idealne mieszkanie pod inwestycje o łącznej powierzchni 60,98 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

669 000 zł78 m² 8 546,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: luksusowy trzypokojowy apartament o powierzchni 78,28m2 usytuowany na drugim piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym apartamentowcu u podnóża gór Szyndzielni i Dębowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł60 m² 9 328 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3-pokojowe wraz z dużym ogrodem znajduje się w budynku z 2012r przy ul. Nyskiej. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem 22 m2 - Pokój 10 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

165 000 zł59 m² 2 796,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie przy pomorskiej cena -170 000 zł. Opis Manus Nieruchomości prezentuje Państwu duże mieszkanie - 59m2, które mieści się przy ulicy Pomorskiej na 4 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

340 758 zł34 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja, sprzedaż bez podatku pcc. Odbiory od września tego roku. Lokalizacja: gazowa 1-2 to kameralny kompleks mieszkalny , na który składają się dwa 4-kondygnacyjne budynki z podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

715 795 zł73 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Przy rzece, z przystaniami, sklepami i licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Nowa Huta - Bieńczyce. Jest to świetna lokalizacja dla każdego wymagającego klienta. Bliskość komunikacji miejskiej, spora ilość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jaksonów

Jaksonów,dolnośląskie

309 000 zł68 m² 4 578 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzy pokoje W nowym budownictwie Z dużym balkonem I pięknym widokiem, blisko wrocławia. Idealne dla rodziny. Słoneczne, przestronne mieszkanie trzypokojowe, z oddzielną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł30 m² 7 704,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą.Mieszkanie jednostronne, ukierunkowane na południowy zachód Składa się z: -kuchnia -2 pokoje -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

403 410 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł75 m² 5 697,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokoje | 74,60m2 | ul. Sienna | oś. Drabinianka Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 74,60m2. Położone jest na drugim piętrze, w niskim bloku z 1993 roku. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Lębork,pomorskie

199 900 zł80 m² 2 498,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie z dużym potencjałem adaptacyjnym.Lokal położony jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł105 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Sarmackiej. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 105 m2. Jest ono usytuowane na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

996 000 zł89 m² 11 191 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Dom otwarty - 19 lipca, 12-14 Elegancki i przestronny apartament w samym sercu Miasteczka Wilanów. Rewelacyjna lokalizacja w pobliżu wielu sklepów i klimatycznych restauracji, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł70 m² 2 488,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w dzielnicy Stary Zdrój. Położony na drugim piętrze lokal składa się z salonu, trzech sypialni, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

415 350 zł64 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Czteropokojowe mieszkanie z tarasem na cichym, nowoczesnym osiedlu. Osiedle powstaje w otoczeniu kameralnej zabudowy i zieleni, w sąsiedztwie lasów Puszczy Wkrzańskiej. Malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Poznań,wielkopolskie

995 000 zł117 m² 8 504,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentowana oferta to przestronne mieszkanie położone przy ulicy Prusa, w historycznym centrum dzielnicy Jeżyce. Mieszkanie o powierzchni 117 m zostało urządzone oraz wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

195 000 zł50 m² 3 861,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i słoneczne, mieszkanie o powierzchni 50,5 m 2 położone na czwartym piętrze bloku wielorodzinnego w centrum Nowogardu. Na oglądanie proszę umawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

29644. Mieszkanie o powierzchni 48m2 na Mokrym! Dostępne od zaraz! Idealne pod inwestycję! Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, kuchnia widna, toaleta i łazienka osobne, z balkonem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

314 019 zł25 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mikro apartamenty wykończone pod klucz! Z klimatyzacją! Opiekun oferty: tel. Mikro apartamenty to nowoczesna forma w ekskluzywnej lokalizacji centrum Wrocławia zbudowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

189 000 zł49 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Świetne tworzywo na komfortową przestrzeń do życia! Środkowe, ciepłe, ustawne mieszkanie, które sprawia wrażenie większego niż wskazuje matraż. Choć wnętrza ma niedzisiejsze jest naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł80 m² 5 362,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home, ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 80m2, zlokalizowanego na os. Chełmińskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśna Dolina

Białystok,podlaskie

310 000 zł51 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Układ: mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych i nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo mieszkanie posiada balkon i piwnicę. Stan: do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gronowe Zacisze

Leszno,wielkopolskie

174 515 zł32 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rozpoczęta budowa trzeciego budynku na gronowym zaciszu! Oferujemy atrakcyjne, bezczynszowe mieszkania w trzypiętrowym budynku z windą, garażami i komórkami lokatorskimi w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

619 000 zł75 m² 8 253,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home, ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 75 m2, zlokalizowanego na prestiżowym os. Jar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

532 005 zł37 m² 14 379 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł51 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Nowe budownictwo Mieszkanie w budynku z 2015r., położone na nowoczesnym osiedlu! Dobrze skomunikowane, blisko tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lachmana

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł62 m² 9 106 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3 pokojowe tuż przy stacji metra Stokłosy. Produkt dobry zarówno pod inwestycję na wynajem, jak i do zamieszkania. W okolicy liczne lokale usługowe i sklepy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

379 900 zł49 m² 7 753 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe i ustawne mieszkanie, położone na niewielkim osiedlu wielorodzinnym przy ul. Królewieckiej. Wyjątkowa lokalizacja z uwagi na bliskość zieleni oraz wody. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł126 m² 12 569,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferujemy luksusowy 4 pokojowy apatrament z tarasem, wysoki standard w nowoczesnym stylu w Miasteczku Wilanów. Apartament wykończony jest materiałami wysokiej jakości: olejowana dębowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milenijna

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł81 m² 8 272 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, balkon o powierzchni 9,83m2. Możliwość dokupienia miejsca garażowego (30000). Kuchnia widna, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

286 000 zł71 m² 4 028 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca apartament w zabudowie szeregowej. Idealny dla rodziny z dziećmi. Możliwość wykończenia "pod klucz". Powierzchnia 71 mkw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

427 000 zł62 m² 6 887,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowany lokal znajduje się w trzyklatkowym bloku mieszkalnym o czterech kondygnacjach na Bartodziejach w Bydgoszczy, zarządzanym przez sm Zjednoczeni. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Gdynia,pomorskie

569 000 zł66 m² 8 608,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Shiraz Park to wyjątkowe osiedle o doskonałej lokalizacji komunikacyjnej i infrastrukturalnej, gdzie architektura eleganckiej zabudowy willowej doskonale wkomponowuje się w naturalne piękno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł31 m² 10 935 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała oferta cenowa oraz pewny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

524 500 zł52 m² 9 998,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Okazja! Ostatnie 2 mieszkania sprzedawane w tym etapie inwestycji przez dewelopera są w cenie powyżej 10 000/m2. Tutaj płacisz blisko 1000 zł/m2 mniej - oszczędność w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia