dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Stargard,zachodniopomorskie

189 000 zł46 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na 4-piętrze niskiego bloku na osiedlu Stare Miasto. Mieszkanie o powierzchni 46,2 m.kw. składa składa się z: 2 sypialni (12,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

417 087 zł42 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja, sprzedaż bez podatku pcc. Odbiory od września tego roku. Lokalizacja: gazowa 1-2 to kameralny kompleks mieszkalny , na który składają się dwa 4-kondygnacyjne budynki z podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

420 066 zł52 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

533 400 zł36 m² 14 817 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

496 920 zł61 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Przy rzece, z przystaniami, sklepami i licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł46 m² 7 849 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładne, wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.4m2, znajdujące się na Bródnie przy ulicy Krasnobrodzkiej 12. Nieruchomość w pełni umeblowana. Bardzo fajne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Gdynia,pomorskie

327 000 zł38 m² 8 537,86 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 38,3m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców "witawa". W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 039 360 zł93 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

399 585 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł34 m² 11 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Doskonale zlokalizowanym mini apartament wraz z aneksem kuchennym to najlepsza i pewna lokata kapitału! idealny na wynajem długoterminowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł59 m² 5 084,75 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu interesującą ofertę mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 59 m2 mieści się na parterze w 11 piętrowym bloku w samym sercu dzielnicy wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Opole,opolskie

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z możliwością wygospodarowania 2pokoju, położona na osiedlu zwm w niskim bloku. Osiedle z dobrą infrastrukturą , liczne sklepy osiedlowe, szkoła,przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

466 755 zł25 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bez Podatku pcc i prowizji. Prestiżowa lokalizacja, nowa inwestycja, apartamenty inwestycyjne. Przy spacerowej promenadzie, w ścisłym centrum Świnoujścia. Inwestycja na ukończeniu, odbiory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

380 000 zł78 m² 4 848,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawimy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w okolicy Loftów. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe instalacje, okna, podłogi. Na ścianach gładzie. C.o miejskie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł66 m² 5 279,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz przestronnego mieszkania w dzielnicy Bydgoskie Przedmieście? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne mieszkanie dla rodziny oraz jako inwestycja na wynajem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam, sprzedam bezpośrednio mieszkanie znajdujące sie w super lokalizacji Rubinkowo, ul. Ignacego Łyskowskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

340 758 zł34 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

374 374 zł40 m² 9 336 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

709 459 zł65 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 189 721 zł112 m² 10 632 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mieszkania od dewelopera 0% prowizji I bez podatku pcc Elegancja, przestrzeń oraz spokój to zalety historycznego osiedla położonego nad rzeką Odrą. Świetnie skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bobrek

Cieszyn,śląskie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieszyn mieszkanie na osiedlu Bobrek Zachód. Oferujemy do kupna mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2, położone w Cieszynie na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

213 000 zł27 m² 7 828 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 27m2. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku z terminem oddania w lipcu 2021r. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Kabaty

Warszawa,mazowieckie

1 291 999 zł142 m² 9 099 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe, przestronne i nasłonecznione mieszkanie o powierzchni 142m2 składające się się z 5 pokoi, 3 sypialni (klimatyzacja) z łazienką z wanną i garderobą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

405 615 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

457 188 zł39 m² 11 592 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Opole,opolskie

149 000 zł20 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż kawalerka 20 m2. niski blok, media miejskie, opole Śródmieście. Oferujemy do sprzedaży kawalerkę z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w spokojnym śródmieściu Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł66 m² 10 610,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie tuż przy Jeziorku Gocławskim. Mieszkanie zlokalizowane jest na klimatycznym, strzeżonym osiedlu na warszawskim Gocławiu. Lokal położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

385 000 zł62 m² 6 199,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne i jasne 3 pokojowe mieszkanie w bezpiecznej dzielnicy Czuby na osiedlu Ruta. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku wyposażonego w dwie windy. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł38 m² 10 318,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na Osiedle Lumea składają się dwa 4-piętrowe budynki charakteryzujące się minimalistyczną, modernistyczną stylistyką. Znajduje się w nich łącznie 140 mieszkań. Na zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul. Broniewskiego. Lokalizacja: budynek położony jest na osiedlu Baranówka w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

914 760 zł82 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

242 635 zł27 m² 9 101,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy duży wybór mieszkań o różnych metrażach, od kawalerek do mieszkań 4-pokojowych, dostępnych w nowobudowanych budynkach 4-piętrowych. Inwestycja realizowana jest na Krzykach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

431 442 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybina

Rybina,pomorskie

179 900 zł58 m² 3 101,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58m2 położone w niewielkiej miejscowości Rybina. Lokal znajdujący się na parterze, składa się z : - dwóch niezależnych pokoi, - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

715 795 zł73 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

549 540 zł52 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

422 000 zł38 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do pilnej sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38,5 m2 (+loggia, piwnica) usytuowane na drugim piętrze w budynku z końca lat 60-tych przy al. Jerozolimskich, 135.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł61 m² 6 549,57 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! rozkładowe! dwu stronne! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu na Gądowie Małym. Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni, - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4 pokojowe mieszkanie z balkonem na Bielanach - Idealne dla rodziny - Miejsce parkingowe Mieszkanie położone jest na 2 z 4 pięter, na terenie strzeżonego osiedla z lat '90. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

561 330 zł49 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Termin realizacji III kwartał 2020 W swojej ofercie posiadam również mieszkania w tej lokalizacji o innej powierzchni. Zadzwoń i zapytaj mnie o inne mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

392 966 zł39 m² 10 128 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021