dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł53 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kamilla Domatowicz tel. Polecam mieszkanie 3pok. Z balkonem W pełnym rozkładzie na Gądowie położone przy ul. Kwiskiej/boczna ul.Legnickiej. *** S U P E R L O K A L.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

180 000 zł31 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Legionowie o powierzchni 31m2 usytuowane na 7 piętrze w wysokim bloku w Legionowie. Kawalerka jest do generalnego remontu, bez wyposażenia. Sobota i niedziela dyżur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

754 704 zł89 m² 8 497 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacji zapewniająca komfortowy i błyskawiczny dojazd do centrum oraz perfekcyjna infrastruktura handlowa i społeczna to podstawowe atuty tej inwestycji a samo mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł41 m² 3 536,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w atrakcyjnej części Piaskowej Góry. Blok usytuowany w cichym spokojnym miejscu jednocześnie blisko przystanków, sklepów, przychodni. Jasne i bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

539 000 zł42 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Stańczyka Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł71 m² 6 746,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Karpacka | 4 pokoje | 71 m2 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, nowoczesnego mieszkania w dzielnicy Wzgórze Wolności. Mieszkanie ma powierzchnię 71 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herkulesa

Głogów,dolnośląskie

279 000 zł63 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, na os. Kopernik. Cicha i spokojna okolica ,blisko szkoła podstawowa ,przedszkole place zabaw,sklepy min. biedronki , lidl Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z potencjałem na 4 pokoje, zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na piątym piętrze w bloku z windą. Wokoło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

421 030 zł59 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

awnowa inwestycja na sprzedaż na Wrocławskim Jagodnie! Jagodno to peryferyjne osiedle w południowej części Wrocławia, graniczące na wschodzie z osiedlem Brochów i wsią Iwiny, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

617 132 zł75 m² 8 228 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Białystok,podlaskie

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Biura Nieruchomości Posiadamy w sprzedaży bardzo ładne mieszkanie, które znajduje się na ulicy Pileckiego, na osiedlu tbs, 3 pokoje, III piętro, 66,58 m2. Trzy pokoje, czyli duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

319 000 zł54 m² 5 951,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu ustawny lokal mieszkalny znajdujący się w jednym z niskich bloków znajdujących się na Osiedlu Malinka w dzielnicy Kolonia Gosławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puscha

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł55 m² 5 072,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Ślichowice przy ul. Puscha. Na powierzchnię 55 m2 składa się: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, widna kuchnia, łazienka wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

425 787 zł53 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecamy Państwu kameralną inwestycję w pobliżu Lasu Borkowskiego w niskiej zabudowie. Okolica zielona z dobrym zapleczem i infrastrukturą koło ul Obozowej. Planowany czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Iłżecka

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

125 000 zł35 m² 3 543,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-2 przy ul. Iłżeckiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze , wejście do klatki od podwórka. Zainstalowany domofon. Okna pcv wychodzą na podwórko izolując od ruchu ulicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

307 963 zł36 m² 8 675 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

391 168 zł49 m² 7 966,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż fantastyczne, kompaktowe mieszkanie z bardzo szybkim terminem odbioru - wiosna 2021 r.! Mieszkanie będzie wchodziło w skład powstającego aktualnie nadmorskiego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

426 000 zł39 m² 10 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje z balkonem w kamienicy przy metrze Słodowiec Nieruchomość położona na terenie zielonego i spokojnego osiedla z niska zabudową. Bardzo dobre położenie pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Warszawa,mazowieckie

426 000 zł40 m² 10 608 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Udogodnienia: bliskość terenów zielonych, zagospodarowany dziedziniec. Przynależności: wszystkie mieszkania posiadają ogród lub balkon. Deweloper przewidział również komórki lokatorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

328 000 zł65 m² 5 030,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Nowa super cena! Mieszkanie z klauzulą wyłączności! Polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie, o pow. 65,20 m2, na II piętrze, w bloku z 1994 r., z cegły! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

567 000 zł61 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z tarasem/ogródkiem w okolicy centrum Pruszkowa. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 2015 roku (dostępna winda). Zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

179 000 zł40 m² 4 508,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 39,7m 2 w Gliwicach.Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze bloku po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

163 000 zł40 m² 4 075 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 40 m2 , znajdujące się na pierwszym pietrze kamienicy, która jest świeżo po termomodernizacji, dach również po wymianie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Częstochowa,śląskie

280 000 zł62 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 , usytuowane na 4 piętrze, w czteropiętrowym bloku, w dzielnicy Północ. Osiedle spokojne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakusa

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł58 m² 9 396,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie zlokalizowane na Bródnie przy ul Krakusa położone na drugim piętrze w budynku 10 - cio piętrowym, jednoklatowym z dwoma nowymi windami. Mieszkanie po przebudowie składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

338 900 zł65 m² 5 203,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

286 000 zł72 m² 3 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań i domów developerskich poleca apartament w zabudowie szeregowej. Idealny dla rodziny z dziećmi. Możliwość wykończenia "pod klucz". Powierzchnia 71 mkw. na.