dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł20 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka z balkonem na Pradze-Północ. Mieszkanie o powierzchni 20 m2: salon z aneksem kuchennym Łazienka z prysznicem Balkon Przedpokój Dodatkowo: w cenie ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł59 m² 12 457,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przestronne, jasne mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy z 1962 r. na Warszawskiej Ochocie. Trzy pokoje, okna wychodzące na południowy wschód; widok na drzewa. Standard wykończenia: ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Smulikowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 082 640 zł56 m² 19 507 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferuję 1-pokojowy apartament w możliwością aranżacji na 2 pokoje, w prestiżowej lokalizacji Powiśla, w bliskiej odległości Bulwarów Wiślanych, centrum Nauki Kopernik oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

647 863 zł50 m² 12 885,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w inwestycji położonej w Śródmieściu, gdzie w najbliżej okolicy znajduje się Stare Miasto, historyczny Muranów, wspaniałe tereny rekreacyjne i spacerowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

150 000 zł36 m² 4 109,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** dom nieruchomości *** mieszkanie W centrum bielska podlaskiego *** Polecamy Państwu mieszkanie o powierzchni 36,5m2 położone na 1 piętrze w ścisłym centrum miasta. Powierzchnia jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

355 000 zł52 m² 6 813,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

29699. Sprzedam bardzo zadbane mieszkanie 3 - pokojowe - bydgoskie przedmieście! Mam do zaoferowania Państwu mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 52,10 m2 z przynależną piwnicą (9,9 m2) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Kraków,małopolskie

584 000 zł49 m² 11 918,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - mieszkania W okolicy ul.WESTERPLATTE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

381 804 zł53 m² 7 264,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze dla osób ceniących ciszę i spokój, funkcjonalność wynikającą z przemyślanego projektu architektonicznego i łatwą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

340 000 zł72 m² 4 738,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne, wygodne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 71,76 m2, położone na trzecim piętrze w wysokim bloku w Opolu, osiedle zwm. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

801 000 zł78 m² 10 250,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronny,czteropokojowy apartament znajdujący się na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

614 380 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkań w kamienicy przy ul. Chełmońskiego 21. W ofercie mieszkania od ok 40m2 do 80 m2. Lokalizacja: kamienica zlokalizowana przy ulicy Chełmońskiego 21 w historycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł57 m² 2 770,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zielonej części Białego Kamienia. 3 pokoje, kuchnia, łazienka osobno z wc, przedpokój oraz duży balkon. Mieszkanie do częściowego remontu. do nieruchomości przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grudzice

Opole,opolskie

506 000 zł111 m² 4 570,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe Horyzonty to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu. Niewątpliwie największym atutem inwestycji jest lokalizacja osiedla. Położone jest w Grudzicach, obecnie jednej z najwyżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modrakowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w Novator Centrum Nieruchomości. Ul. Modrakowa. Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 64 m2 i układzie rozkładowym. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Warszawa,mazowieckie

629 461 zł50 m² 12 496,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe | Śródmieście | Stacja metra | 2 pokoje Dwupokojowy apartament o powierzchni 50,37m2 do mieszkania przynależy Loggia. Nieruchomość położona na granicy Śródmieścia i Żoliborza, 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł71 m² 8 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Starannie wykończone, ładne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z windą, znajdującego się na zagospodarowanym, zadbanym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

220 000 zł56 m² 3 929 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Centrum Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 56,4m2 położone na IV/IV piętrze w bloku. Składa się z 2 pokoi, balkonu, kuchni, łazienki, przedpokoju i piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

337 680 zł47 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam najlepsze dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m znajdujące się na pierwszym piętrze prestiżowej inwestycji na bydgoskim Górzyskowie. Nieruchomość składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł38 m² 11 184 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

245 000 zł29 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina w okolicy centrum handlowego Kaskada, a jednocześnie nie przy głównej arterii komunikacyjnej, co zapewnia większy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Ząbki,mazowieckie

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny, nowoczesny apartament wykończony materiałami najwyższej klasy w Ząbkach o powierzchni 69 m2, 3 pokoje, komórka lokatorska oraz 3 miejsca w garażu podziemnym. Powierzchnię 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełm

Gdańsk,pomorskie

395 000 zł41 m² 9 610,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie Gdańsk- chełm o powierzchni 41.1m2 Budynek z późnych lat 80 tych w wyposażony jest w dwie cichobieżne windy. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

255 000 zł45 m² 5 675,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie na parterze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym w Rzeszowie na osiedlu Karoliny. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przydworcowe

Białystok,podlaskie

260 000 zł48 m² 5 473,68 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się w Centrum Miasta Białegostoku na osiedlu Przydworcowe. Mieszkanie mieści się na 11 piętrze w wieżowcu. Budynek znajduję się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Kleczków

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na bezpłatną prezentację dwóch mieszkań w kamienicy z potencjałem inwestycyjnym. Lokalizacja: wrocław>śródmieście>kleczków Lokal składa się z 2-mieszkań w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rokicie

Łódź,łódzkie

234 000 zł50 m² 4 680 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 w Łodzi, na Nowym Rokiciu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku po termomodernizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Opole,opolskie

304 999 zł46 m² 6 590,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania w centrum Opola to ta oferta jest idealna dla Ciebie lokalizacja: -Przytulna i jasne mieszkanie znajduję się niedaleko centrum, w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

200 000 zł56 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na parterze w Bielsku Podlaskim. Powierzchnia obejmuje trzy przestronne pokoje, kuchnię oraz łazienkę z wc. Stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Białystok,podlaskie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania przy ulicy Leśnej na Skorupach. Mieści się ono na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Blok po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

456 000 zł63 m² 7 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Lokalizacja: gdynia w dzielnicy Dąbrowa, bardzo blisko las, cicha i spokojna okolica. W sąsiedztwie dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa (liczne sklepy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Zośka

Opole,opolskie

345 000 zł59 m² 5 864,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w atrakcyjnej okolicy to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: -3-Pokojowe jasne mieszkanie znajduje się w bloku przy ulicy Batalionu Zośki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

209 000 zł20 m² 10 195 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in. reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłopot

Warszawa,mazowieckie

647 863 zł50 m² 12 885,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowy, słoneczny apartament wraz z rozległym tarasem w Śródmieściu Północnym. Jego atutem jest doskonała lokalizacja: blisko znajdują się zarówno tereny zielone, jak i duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł85 m² 5 602,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji Mieszkanie składa z 3 pokoi, łazienki z wc i kuchni. W mieszkaniu podłoga drewniana, na ścianach tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

821 945 zł63 m² 13 117,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament o powierzchni 62,66 m2, loggia 8,10 m2. Nieruchomość położona na granicy Śródmieścia i Żoliborza, 4 min do stacji Metra. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł110 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Atuty nieruchomości : - mieszkanie dwustronne, jasne i słoneczne, - widok na zieleń i staw - pełna baza handlowo - usługowa - możliwość dokupienia garażu lokalizacja: ciche i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

420 000 zł70 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania blisko Rynku gotowego do wprowadzenia to ta oferta jest idealna dla Ciebie lokalizacja: duże 3 pokojowe, mieszkanie w zadbanej, wyremontowanej kamienicy zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Lublin,lubelskie

265 000 zł34 m² 7 773,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie po generalnym remoncie: - wymiana stolarki drzwiowej - nowe instalacje (elektryczne, wod-kan) - podłogi, ściany - pełen remont łazienki (nowe płytki, sanitariaty, armatura) - w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

247 000 zł48 m² 5 124,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam sensowne mieszkanie trzypokojowe w bloku po termomodernizacji, nowe okna pcv. Na powierzchnię 48,20 m2 składają się 3 pokoje kuchnia i oddzielne wc i łazienka. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł63 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. *** balkon *** *** umeblowane *** *** nowe budownictwo *** Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: bardzo atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2 zlokalizowane w pobliżu utp w Fordonie. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny.