dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł61 m² 7 689 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokoje oddzielne o powierzchni 61 m2 z balkonem na I piętrze przy ul. Witolińskiej. Lokum po odświeżeniu, wymienione piony wodno-kanalizacyjne, świetny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł62 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Jeżeli szukasz wygodnego, stylowego apartamentu, urządzonego z charakterem w doskonałej lokalizacji to świetnie trafiłeś. Rodzaj budynku: apartamentowiec Trzy Wieże piętro: 15 metraż: 61.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

564 960 zł26 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bez Podatku pcc i prowizji. Prestiżowa lokalizacja, nowa inwestycja, apartamenty inwestycyjne. Przy spacerowej promenadzie, w ścisłym centrum Świnoujścia. Inwestycja na ukończeniu, odbiory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

699 448 zł83 m² 8 427 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

379 500 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z myślą o Tobie, potrzebach Twoich i Twoich bliskich, tworzymy przestrzeń, w której siłą kreacji swojej wyobraźni, możesz powołać do istnienia wymarzone od dawna, doskonałe bo takie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Gdynia,pomorskie

415 000 zł64 m² 6 484,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Lokalizacja: gdynia Karwiny- cicha spokojna okolica w sąsiedztwie lasu. W pobliżu świetnie rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa (sklepy, przychodnia, szkoły,apteki,itp.). Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

914 760 zł82 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkania od dewelopera 0% prowizji I bez podatku pcc Elegancja, przestrzeń oraz spokój to zalety historycznego osiedla położonego nad rzeką Odrą. Świetnie skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bytnara Rudego

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł50 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Mokotowie Opis nieruchomości W tym wyjątkowym miejscu mamy do zaoferowania dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł85 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania apartament położony na kameralnym osiedlu z 2001r. Osiedle jest ogrodzone, chronione ze wspaniałą infrastrukturą. Mieszaknie znajduje się na parterze. Wkrótce w pobliżu stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Białystok,podlaskie

399 000 zł64 m² 6 205,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze, w nowym budynku przy ul. Kopernika. Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru. Na powierzchnię 64,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

385 275 zł51 m² 7 554 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

326 055 zł36 m² 8 962,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - prądnik biały ok. AL. 29 listopada Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską składającą się z czterech pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piła

Piła,wielkopolskie

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie czteropokojowe O powierzchni 80 m 2 W stanie deweloperskim. Nieruchomość usytuowana jest W nowym bloku W pile na zielonej dolinie. 3 piętro, winda cichobieżna! duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gombrowicza

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł80 m² 8 239,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. *** balkon *** *** dwupoziomowe *** *** rewelacyjna lokalizacja *** Mieszkanie o powierzchni 80,1m2 składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Druskienicka

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł31 m² 7 080,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Brak Podatku pcc (0% zamiast 2% - duża oszczędność) Polecam mieszkanie w nowo powstałym 4-piętrowym budynku. Komfortowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 31,07m2 w budynku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł68 m² 17 474,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie tuż po gruntownym remoncie, z pięknym dębowym parkietem na podłodze. Ekskluzywny, słoneczny apartament wykończony materiałami najwyższej klasy. Powierzchnię 68,1 m2 podzielono na:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Figowa

Wrocław,dolnośląskie

517 336 zł75 m² 6 907,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Oleśnica,dolnośląskie

497 000 zł128 m² 3 882,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Jedyna taka okazja - świetny apartament 128m2 centrum oleśnicagłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

392 586 zł48 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkań w kamienicy przy ul. Chełmońskiego 21. W ofercie mieszkania od ok 40m2 do 80 m2. Lokalizacja: kamienica zlokalizowana przy ulicy Chełmońskiego 21 w historycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białystok,podlaskie

430 000 zł58 m² 7 418,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Super inwestycja. Kameralne osiedle w wysokim standardzie. Kupujący zwolniony z opłaty podatku pcc2% Apartamenty Antoniuk to inwestycja charakteryzująca się niską, kameralną zabudową trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrody

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 900 zł53 m² 5 375,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu trzypokojową nieruchomość (53 m2) położone na górnym tarasie Bydgoszczy - Wyżyny. Mieszkanie mieści się na 8 piętrze wysokiego bloku, budowanego w latach 80'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Wrocław,dolnośląskie

286 000 zł37 m² 7 792,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** media miejskie *** *** autobusy I tramwaje *** **super lokalizacja I położenie *** *** możliwość uzyskania pełnego rozkładu *** Mieszkanie 2-pokojowe na Szczepienie położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz dużego, jasnego mieszkania to ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja: - przestronne, zadbane mieszkanie znajduje się w bloku na osiedlu Armii Krajowej. Pomieszczenia : - Salon - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł45 m² 10 278,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie położone na I piętrze: pokoje 16,3 m2 i 12,7 m2, jasna kuchnia 6,8 m2, łazienka 3,2 m2, przedpokój 6,24 m2, dodatkowo duża komórka piwniczna 6 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Białystok,podlaskie

229 999 zł28 m² 8 127,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży, mieszkania po remoncie zlokalizowanego przy ul. M. Skłodowskiej. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w 7-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczytowa

Lublin,lubelskie

309 000 zł60 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w budynku przy ulicy Szczytowej (czuby). Na powierzchni 60 m2 znajdują się dwie oddzielne sypialnie oraz duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na os. Stawki. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szewska

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł146 m² 5 396,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 146,4m2 położone w Poznaniu w ścisłym Centrum w sąsiedztwie Starego Rynku przy ul. Szewskiej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Obniżona cena! Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku bez windy z końca lat siedemdziesiątych. Do mieszkania przynależy również piwnica. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł50 m² 7 912,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Niezwykła okazja. Mieszkanie 3 pokojowe 49,92m2 z 33 metrowym tarasem, na którym wasze dzieci mogą się bawić a wy przyjmować gości. Atutem mieszkania jest też jego świetna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabia

Białystok,podlaskie

319 000 zł65 m² 4 930,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

!rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie w centrum Białegostoku przy ulicy Żabiej. Nieruchomość trzypokojowa o powierzchni 64,7m2 znajduje się na piątym piętrze w bloku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł46 m² 3 372,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Prezentujemy Państwu na sprzedaż niezwykle słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej, zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze. Nieruchomość o powierzchni 41 m2 zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

782 763 zł63 m² 12 498,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja jest położona w Śródmieściu, gdzie w najbliżej okolicy znajduje się Stare Miasto, historyczny Muranów, wspaniałe tereny rekreacyjne i spacerowe. Lokalizacja: stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Złotoryja,dolnośląskie

230 000 zł60 m² 3 824,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe 60,14 m2 - bezczynszowe na ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego. Kamienica przeszła generalny remont 1998-1999 r. (miesięczna opłata na fundusz remontowy wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

386 784 zł54 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biernackiego

Lublin,lubelskie

439 990 zł58 m² 7 586,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży jest przepiękny gotowiec inwestycyjny- na żywo wygląda jeszcze lepiej! Mieszkanie znajduje się w samym centrum Lublina , 5 min pieszo do Uniwersytetu Medycznego, możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł42 m² 8 674,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży mieszkanie na Bliskiej Białołęce przy ul. Berensona, niedaleko Skarbka z Gór. Budynek z 2009 roku, teren zamknięty, ochrona, monitoring. W budynku jest winda. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł90 m² 8 865,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowe i przestronne mieszkanie na Białołęce przy ulicy Strumykowej. Mieszkanie dla pary, rodziny z dziećmi lub pod wynajem w bardzo dobrej lokalizacji. W okolicy znajduje się.