dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

232 859 zł32 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł71 m² 3 502,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż oferujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie, znajdujące się w centrum wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie jest usytuowane na VIII piętrze w X piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, kapuściska, 47m2, 4 piętro Mieszkanie składa się z: - salonu 16m 2 z wyjściem na balkon - pokoju 9m 2 - pokoju 7m 2 -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andrukiewicza

Białystok,podlaskie

330 000 zł46 m² 7 209,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Sybiraków, ul. Andrukiewicza o powierzchni 45,77 m2 - 4 piętro (blok 6-piętrowy z windą), rok budowy: 2006 - 2 pokoje: salon z kuchnią i drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

265 608 zł35 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się gotowej w I kwartale 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

715 920 zł62 m² 11 599,50 zł/m²

 

Piętro:12/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Atuty Inwestycji: udogodnienia: plac zabaw, całodobowa ochrona, klub fitness, rowerownia, videodomofon. Przynależności: wszystkie mieszkania posiadają balkon lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

397 800 zł52 m² 7 703,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Essentiel to nowoczesny kompleks przy ul. Talarowej składający się z dwóch budynków mieszkalnych, zlokalizowany w miejscu dającym szereg możliwości i dobrze skomunikowany z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baśniowa

Lublin,lubelskie

309 000 zł41 m² 7 536,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku zielonego i spokojnego osiedla-ul. Baśniowa. Mieszkanie wymaga odświeżenia , przynależy do niego duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

169 000 zł30 m² 5 596 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 30,2 m2 Mazurska Ksm w skład którego 2 pokoje ciemna kuchnia łazienka przedpokój balkon przynależy piwnica. 3 piętro wieżowiec-winda Bardzo dobra lokalizacja w samym centrum blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Junkiewicz

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł33 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 34,10m2 znajdująca się na 2. piętrze w budynku z windą przy ulicy Heleny Junkiewicz 4 (zaledwie 3 minuty pieszo do metra M2 Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

905 042 zł63 m² 14 469,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Muranów I Żoliborz I Wola I 3pok | 20m2 taras Przestronny Apartament na ostatnim dziewiątym piętrze z ponad 20 metrowym tarasem. W bliskiej odległości od metra, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

752 265 zł103 m² 7 304 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

448 000 zł107 m² 4 181,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie na trzecim, ostatnim piętrze w bloku zlokalizowanym w Rzeszowie przy ulicy Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

741 477 zł54 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament o powierzchni 53,58 m2, loggia 4,24 m2. Nieruchomość położona na granicy Śródmieścia i Żoliborza, 4 min do stacji Metra. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 094 067 zł94 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:22/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zakupu przestronnego i komfortowego mieszkania w obsłudze bez prowizyjnej a dodatkowo zaoszczędzisz na podatku pcc, kosztach notarialnych a od nas otrzyma 10% rabat do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

308 000 zł35 m² 8 815,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł87 m² 4 942,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sprezdane Zlokalizowany w nowych szeregówkach przy ul. Ceramicznej (boczna Krakowskiej). Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania (nieumeblowane). Standard wykończenia: podgrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

1 865 600 zł150 m² 12 437,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Wileńska Express to nowe osiedle na Nowej Pradze, którego nazwa nawiązuje do historii położonego w pobliżu dawnego Dworca Petersburskiego. Koleje losu sprawiły, że dawny gmach dworca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stargard,zachodniopomorskie

215 000 zł47 m² 4 574,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 zlokalizowane na Starym Mieście w bloku z windą. Nieruchomość rozkładowa, pokoje ustawne. W pokojach ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waygarta

Przemyśl,podkarpackie

290 000 zł86 m² 3 372,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie w centrum miasta 86 m2, 3 pietro 3 pokoje, duża kuchnia, łazienka, osobne wc, garderoba, balkon, spiżarka. Ogrzewanie gazowe, piecyk dwu funkcyjny. Bardzo dobra lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudzka

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł70 m² 12 236,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja oraz infrastruktura handlowa, tereny zielone to podstawowe atuty tej inwestycji. Dodatkowo gwarancja solidnego i sprawdzonego dewelopera zapewni Państwu pewność doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł78 m² 5 064,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

29744. Polecam bezczynszowe przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 78 m2, usytuowane na drugim piętrze w kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł100 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

To mieszkanie typu studio z możliwością zaaranżowania oddzielnej sypialni. Pod tym adresem znajdziecie Państwo jedyny w swoim rodzaju kameralny kompleks mieszkaniowy z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Juliusza Kossaka

Kraków,małopolskie

892 675 zł51 m² 17 503 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Prosta

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie w kamienicy z ładnym widokiem, składające się z pokoju (32m), aneksu kuchennego oraz łazienki. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim (nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Przemyśl,podkarpackie

250 000 zł64 m² 3 937,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Lwowskiej. Nieruchomość położona na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku. Klatka zabezpieczona domofonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł45 m² 13 978 zł/m²

 

Piętro:5/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

English and Italian below. Agencja Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do kupna nowoczesnego cichego mieszkania, które zostało świeżo wyremontowane. Nieruchomość znajduje się na Bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palacha

Kraków,małopolskie

320 000 zł37 m² 8 672 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 mkw. położone w zielonej okolicy na Azorach przy ul. Palacha. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 2/4. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z parkingiem na warszawskich Włochach. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 3 piętrowym budynku. Rozkład mieszkania: -duża, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Niezależny lokal mieszkalny, 100 m kw, 5 minut do rynku głównego Idealna narożna nieruchomość pod wynajem krótkoterminowy, 2 osobne wejścia, balkon, piwnica 3. piętro. Projekt wielobranżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatary

Lublin,lubelskie

225 000 zł42 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rozkładowe, dwustronne o klasycznym i poszukiwanym rozkładzie. Położone w niskim bloku na 2 piętrze, dużym atutem lokalu są dwa balkony. Mieszkanie do własnej aranżacji ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlenkierów

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rewelacyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie w samym sercu woli przy ulicy szlenkierów Znajduje się na 1 piętrze w kamienicy 4-piętrowej Kamienica z lat 50-tych całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł56 m² 6 680,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Osiedlu błonie o powierzchni 57m2. Lokalizacja - Osiedle Błonie cieszy się bardzo dużym zainteresowanie wśród klientów. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojańska

Rzeszów,podkarpackie

329 000 zł58 m² 5 696,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka - ul. Świętojańska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dominikanów

Kraków,małopolskie

498 706 zł51 m² 9 779 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Teatralny

Opole,opolskie

289 000 zł50 m² 5 803,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania w sercu Opola to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: -Przytulna i jasne mieszkanie znajduję się w bloku przy ulicy Placu Teatralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Złotostocka

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł54 m² 8 769 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny położony we Wrocławiu przy ul. Złotostockiej. Nieruchomość po generalnym remoncie, łącznie z instalacją wodną jak i elektryczną. Gotowy produkt pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

248 000 zł38 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29455. Sprzedam mieszkanie w pełni rozkładowe, 2 - pokojowe - mokre! Sprzedam w pełni rozkładowe i umeblowane mieszkanie w świetnej okolicy - blisko centrum - mokre. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

479 900 zł39 m² 12 245,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w ukończonej inwestycji Milart Kępa Mieszczańska. Apartament znajduję się na 3 piętrze luksusowego budynku z klimatem. Bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

668 000 zł54 m² 12 370 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: nowoczesne, bardzo funkcjonalne mieszkanie w wyższym standardzie wyposażenia, znajdujące się w bezpiecznej okolicy na Warszawskiej Woli na ul. Księcia Janusza. Niewątpliwym.