dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Polkowice,dolnośląskie

205 000 zł67 m² 3 059,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polkowice, ul. Hubala, mieszkanie, 3pok, 67m2, sprzedaż, 205 000 zł Sprzedam mieszkanie 3 pok z dwoma balkonami o powierzchni 67 m2, usytuowane na 4 pietrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

377 136 zł70 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Gdańsk,pomorskie

555 000 zł71 m² 7 816,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w kamienicy po kapitalnym remoncie. Mieszkanie 71m2, na I piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Okna wymienione na pcv. 3 pokoje w tym 1 (najmniejszy) przechodni z oszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 960 000 zł183 m² 10 710,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ten jasny, przestronny apartament, otoczony prywatnym ogrodem (300m2) położony jest w jednej z najładniejszych i najlepiej zagospodarowanych inwestycji wzdłuż Aleji Wilanowskiej - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł59 m² 11 054,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Młynowie, w dzielnicy Wola. Budynek wzniesiony w 1912 roku dla Zdzisława hr. Grocholskiego, jako najokazalsza kamienica na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

565 722 zł53 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander, bez prowizji, bez podatku. W najbardziej klimatycznej części miasta - Pradze Północ powstaje inwestycja dopasowana charakterem do Starej Pragi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rataje

Poznań,wielkopolskie

962 200 zł128 m² 7 503,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z inwestycją 10 minut spacerkiem od terenów rekreacyjnych Malty. Na sprzedaż lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 128,24 m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

341 700 zł59 m² 5 768,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście Południowe

Warszawa,mazowieckie

1 019 999 zł68 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 przedwojennej kamienice na Południowym Śródmieściе. Mieszkanie trzypokojowe, stylowe, na parterze, gaz, prąd, ciepła woda z sieci, centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancji

Piła,wielkopolskie

190 512 zł39 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie O powierzchni 38,88 M 2 na 1 piętrze. Piła, zielona dolina, osiedle konstancji. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa biura. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

199 000 zł64 m² 3 109,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w Szczawnie Zdrój (okolice deptaka), 3 pokoje, kuchnia, łaziena z wc, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze. ogrzewanie co gazowe. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Oława,dolnośląskie

167 000 zł28 m² 5 964 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w 3-piętrowym budynku znajdującym się w samym centrum Oławy przy ul. Brzeskiej - tuż obok Rynku. Idealna jako inwestycja pod wynajem, mieszkanie dla pracowników lub do samodzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

353 307 zł41 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji strony kupującej Budynek jedno-klatkowy ( Klatka "C"), położony bliżej lasu, jest obiektem 4-ro kondygnacyjnym z antresolą. W kondygnacji podziemnej, mieści sie garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

282 312 zł39 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokoje * 39,21 m2 * III piętro * Rzeszów * ul. Prymasa 1000 - lecia Mieszkanie dostępne również

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

263 715 zł38 m² 6 907,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedania mieszkanie położone w Wieliczce w nowej inwestycji z terminem oddania 2 kwartał 2021. Mieszkanie w systemie smart home -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Piaseczno,mazowieckie

310 000 zł35 m² 8 754,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2 pokojowe, w świetnej lokalizacji. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska ( dodatkowo płatne 20 000)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 999 zł61 m² 4 836,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie typu M-4 o powierzchni 61m2 w Fordonie na osiedlu Bajka wraz z balkonem Budynek odnowiony, ocieplony. Łazienka i wc oddzielne. Do mieszkania przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

430 000 zł38 m² 11 316 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka-38m2, mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym (istnieje możliwość odzielenia aneksu) przedpokóju, łazienki i tarasu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeladnicza

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł118 m² 7 090,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Szanowni Państwo, film przedstawiający ofertę już na serwisie you tube! bez prowizji od kupującego! Dwupoziomowe mieszkanie z 510 metrowym ogrodem, w którym króluje 400 letni zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

280 000 zł82 m² 3 433,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację przestronnego, 3 pokojowego lokalu mieszkalnego położonego na II piętrze w kamienicy w Jeleniej Górze. Mieszkanie o powierzchni 81,56 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie na Starym Mieście obok Uniwersytetu Wrocławskiego! Idealne pod wynajem! Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł73 m² 7 264,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży duże, rozkładowe, jasne mieszkanie o powierzchni 73m2 w budynku apartamentowym na 1 piętrze. Budynek został oddany do użytkowania w 2011 roku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lipno,wielkopolskie

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne - wykończone - 4300 zł za M2! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 48 m2. Cena sprzedaży wynosi 205,000 zł. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie z 2018r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów

Rzeszów,podkarpackie

375 000 zł61 m² 6 148 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie 61m2 w Rzeszowie os.Kmity ul.Bohaterów OPIS NIERUCHOMOŚCI: - powierzchnia mieszkania- 61m2 - piętro 3/4 - blok z lat 70 - podłoga modrzewiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

674 446 zł49 m² 13 764 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł63 m² 6 466,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Bukowym. Mieszkanie usytuowane w sercu tego zielonego osiedla, na trzecim piętrze niskiego bloku. Na powerzchnię 63,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł42 m² 8 930,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania na ul. Kazimierskiej, w pełni wyposażonego w firmowe meble i wykończonego w wysokim standardzie. Na powierzchnię 42,44 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

376 635 zł34 m² 10 993,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Deweloper: jeden z gigantów rynku deweloperskiego z Francji. Działają od 1956 r. i poza licznymi inwestycjami mieszkaniowymi, zrealizował takie projekty jak: tunel pod kanałem La Manche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stanisławskiego

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł70 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Sprzedam bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na wysokim parterze w przedwojennej kamienicy w cichej, zielonej uliczce na wrocławskim Biskupinie, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

273 000 zł42 m² 6 464,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy na sprzedaż bardzo jasne jasne, dobrze nasłonecznione mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo atrakcyjnej cenie w Fordonie na Osiedlu Bohaterów. Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 798 960 zł199 m² 9 040 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Apartament numer 2 położony na pierwszym piętrze, w sześciopiętrowym, kameralnym apartamentowcu. W budynku 24 h recepcja + concierge. Wejście do apartamentu bezpośrednio z windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Sopot,pomorskie

813 000 zł63 m² 12 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie w zacisznym Kamiennym Potoku, z którego można w zaledwie kilka minut znaleźć się na plaży, w Aquaparku, restauracji, trójmiejskim Parku Krajobrazowym, stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

290 000 zł70 m² 4 148,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Właściciel oferty: roman Rajski tel.   Atuty nieruchomości: - mieszkanie bezczynszowe, - słoneczna ekspozycja południowa od strony ogrodu, - w skład nieruchomości wchodzi: mieszkanie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

717 000 zł56 m² 11 017,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Jedno z niewielu, niepowtarzalnych mieszkań! Wnętrze urządzone dla wymagających i dbających o detale. Mieszkanie, za które pochwalą Cię znajomi i rodzina. Urokliwa oraz cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

777 950 zł80 m² 9 724,38 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75mkw + 5 mkw loggia. Istnieje możliwość dokupienia miejsc postojowych w garażu podziemnym, ale nie jest to obowiązkowe. Mieszkanie posiada: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

599 885 zł92 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie z dużym tarasem znajdujące się na gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubsko

Lubsko,lubuskie

128 000 zł80 m² 1 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie do remontu. Duże możliwości do adaptacji. Spokojna okolica , blisko do centrum. W przypadku pytań proszę dzwonić. Setki atrakcyjnych ofert. Sprzedajemy najszybciej. Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

346 251 zł51 m² 6 736,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4m2 z ogródkiem znajdujące się na parterze 4 piętrowego bloku przy ul. Agatowej. Miejsce postojowe naziemne gratis! Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

430 000 zł72 m² 5 993,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, przestronne mieszkanie w okolicach Ronda Solidarności! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o pow. 71,75 m 2 , położone na 2 piętrze w odnowionym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Armii Krajowej

Opole,opolskie

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe 61 m2. wysoki standard, VIII piętro, opole - Osiedle zwm! Proponujemy Państwu mieszkanie o pow. użytkowej 61 m2, usytuowanie na VIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaciszna

Rzeszów,podkarpackie

439 600 zł81 m² 5 452 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje dla rodziny Nowoczesne mieszkanie na nowym osiedlu Drabinianka- rzeszów. II Etap budowy 0 % wynagrodzenia dla biura, 0 % podatku pcc dk Brokers jako biuro sprzedaży dewelopera ma ogromną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij