dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sąsiedzka

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł110 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Brak prowizji dla kupującego - Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość o podwyższonym standardzie - elegancki, dwupoziomowy lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Sąsiedzkiej 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

730 000 zł67 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 67 m , wykończone w eleganckim stylu glamour, idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł59 m² 9 641,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,6 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie Wrocław, ul Trzebnicka Lokalizacja: wrocław, ul. Trzebnicka Powierzchnia: 52m2 Piętro: 4/4 Układ: 2 pokojeprzestronny przedpokój Kuchnia z jadalniąłazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

419 000 zł48 m² 8 701,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

! oferta wstrzymana! Na sprzedaż komfortowe, jasne i doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem , położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Olsztyna - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rybnik,śląskie

249 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne 3 pok. mieszkanie 61 m z dużym balkonem Osiedle Południe, rybnik Lokalizacja: spokojna, zielona i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł52 m² 12 361,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność prezentować wyjątkowe mieszkanie położone w centrum Bydgoszczy z malowniczym widokiem na rzekę, na pierwszym piętrze kameralnego bloku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozacka

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji. Ciepłe, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Koniuchy szuka nowego nabywcy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł32 m² 5 996,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone na parterze na pograniczu Szczawna- zdroju i Białego Kamienia. Mieszkanie po kapitalnym remoncie 2- lata temu, składa się z : salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł46 m² 20 518,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Klimatyzowane, po remoncie, jasne, 3-pokojowy mieszkanie położone na 8 piętrze, w doskonałej lokalizacji, tuż przy metrze Rondo onz, fabryce Norblina, browarach Warszawskich. Rondo onz | 46,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Odolanów,wielkopolskie

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w bloku zlokalizowanym przy ul. Strzeleckiej w Odolanowie. Lokal usytuowany na 3 (ostatnim) piętrze składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

890 000 zł48 m² 18 588,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, gdzie po prostu wniesiesz swoje walizki i poczujesz się u siebie? Bez użerania się z ekipami, bez pyłu i bez kompromisów jakościowych? Zapraszam na ul. Conrada 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

505 000 zł60 m² 8 433,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

4 pokoje | Taras | Winda | Ogrzewanie miejskie podłogowe| Garaż Oferta na wyłączność biura. Pełna galeria zdjęć znajduje się na stronie: szukasz funkcjonalnego mieszkania dla rodziny, lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

614 000 zł51 m² 12 086,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,8 m , położone na 8 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal posiada wygodny funkcjonalny pomieszczeń i duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

529 900 zł33 m² 16 033,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. *** borek*** Dla studenta | Po remoncie, przytulne mieszkanie blisko Parku Południowego Otoczenie nieruchomości: borek to jedno z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

350 000 zł61 m² 5 747,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż mieszkanie w Przemyślu dzielnica Zasanie, ul. Barska Oferujemy mieszkanie o powierzchni 60,9 m , położone w odrestaurowanej i ocieplonej zabytkowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Ciechanów,mazowieckie

460 000 zł74 m² 6 199,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej 74,2 m , która dzięki przemyślanemu wykorzystaniu powierzchni oferuje bardzo przestronne wnętrza. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

749 673 zł46 m² 16 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie z 2020 roku w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. Dwa mieszkania 1 pokojowe w pełnym wyposażeniu i z przynależnościami/ łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł45 m² 14 978 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty Aleksandra Nowakowska tel. Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,4 m, położone na piątym piętrze, w atrakcyjnej lokalizacji gotowe do zamieszkania. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

165 000 zł47 m² 3 476,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na parterze na osiedlu 1000 lecia. W skład wchodzą trzy nie przejściowe pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

451 200 zł47 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na katowickiej Koszutce. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3 piętrowego budynku, składa się z salonu, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 050 000 zł77 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

R e Z E R W A C J A polecam bardzo atrakcyjne mieszkania Atrakcyjna lokalizacja, mieszkanie do wprowadzenia , w budynku wśród zieleni, na kameralnym spokojny osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

147 200 zł29 m² 5 155,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,55 mkw , położone na 10, piętrze bloku 11-piętrowego przy ul. Toruńskiej, na Os. Zazamcze we Włocławku, z balkonem, z nietypowym dla tego metrażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siechnice,dolnośląskie

799 900 zł78 m² 10 255,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję Państwu na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w miejscowości Siechnice, kilka minut od Wrocławia! Siechnice, ul. Jarzębinowa. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Ma powierzchnię 78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

494 900 zł46 m² 10 643 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje po generalnym remoncie | ul. Wierzbowa | 46,5 m Na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

337 000 zł68 m² 4 980,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Układ, który ma sens, ulubiona część miasta Bytom oraz sąsiedztwo zieleni tworzą spójną i wygodną całość. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Gliwice,śląskie

265 000 zł26 m² 10 045,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! najważniejsze informacje Kawalerka 26,38 m po generalnym remoncie zaprojektowana przez architekta Parter w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły po termomodernizacji W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł29 m² 16 376,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż kawalerka w samym centrum Poznania, przy ul. Garbary w samym Centrum Starego Miasta. Idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kresowa