dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł55 m² 7 781,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji, blisko komunikacji miejskiej, ue, kilka minut pieszo ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł62 m² 11 210 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja garaż gratis! bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Radwanice,dolnośląskie

207 500 zł32 m² 6 516,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie z ogrodem, znajdujące się na gotowej w I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł95 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zamieszkaj w modnym Forcie Służew, blisko parku i modnych restauracji urządzonych w odrestaurowanych, XIX-wiecznych budynkach. Niewielki, kameralny budynek dla kilku rodzin, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł41 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokojowe mieszkanie 39 m2 z dużym balkonem - loggią na Ursynowie przy ulicy Rosoła najbliżej do stacji metra M1 Imielin Mieszkanie duży salon połączony z aneksem kuchennym mały pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie na 4 piętrze z windą na osiedlu Okole. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym ok. 22 m ( Wysokiej jakości meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

414 600 zł49 m² 8 530,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację dodatkowo dwa miejsca W garażu podziemnym W cenie! ważne: - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł46 m² 1 732,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu na Białym Kamieniu. Oferuję do sprzedania mieszkanie do kapitalnego remontu na Białym Kamieniu składające się z dwóch pokoi, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

377 000 zł58 m² 6 512,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,89 m2 w Białymstoku, przy ul. Jana Pawła II. Lokal mieści się na 6 piętrze w 8-piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł48 m² 10 729,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 na osiedlu o wysokim standardzie położonym nad stawem Jeziorzec. Na osiedlu jest dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

430 000 zł37 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie 37m2 usytuowana na 1 piętrze w świeżo wyremontowanej kamienicy! Mieszkanie idealne pod inwestycje! Świetnie skomunikowane! Bardzo jasne! Parking na prywatnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

233 000 zł25 m² 9 398,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowo wyremontowana kawalerka o pow. 25,38 m2 na parterze w kamienicy blisko urzędu miejskiego i Jasnych Błoni. Na zdjęciach jest wizualizacja. Mieszkanie będzie wyglądało tak jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

435 841 zł33 m² 13 207 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Łazienna

Kalisz,wielkopolskie

97 000 zł40 m² 2 425 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Kalisza 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój 39,60m2 na parterze, ul. Łazienna ( Kamienica ) Mieszkanie z księgą wieczystą, okna plastikowe, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

300 000 zł73 m² 4 109,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer Oferty 1126 Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania M2 o powierzchni 73m2. Mieszkanie znajduję się w ścisłym centrum Jeleniej Góry składa się z dwóch osobnych pokoi kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Piła,wielkopolskie

177 237 zł38 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,71 m 2 w Pile na os. Górnym. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa biura. Kupujący

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł46 m² 11 753 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Agencja Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do kupna niewielkiego, ale bardzo komfortowego 2-pokojowego mieszkania o metrażu 46,37 m2, położone w Warszawie w dzielnicy Wola na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

1 243 312 zł104 m² 11 955 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

388 000 zł41 m² 9 463,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29706. Sprzedam piękne nowoczesne mieszkanie 2 - pokojowe!jar! Sprzedam nowe mieszkanie 2 - pokojowe, oddane do użytkowania w listopadzie 2019 r. Mieszkanie ma powierzchnię 41 m2, środkowe, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

449 388 zł62 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc - zakup od dewelopera Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Bronowice w bardzo ładnej inwestycji na 1 piętrze w 3 piętrowym kameralnym bloku. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

1 798 281 zł121 m² 14 862 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

189 900 zł41 m² 4 635,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Przytulne, ciepłe mieszkanko mieszczące się w ścisłym centrum Lęborka o powierzchni 40,97 m 2. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

126 500 zł36 m² 3 563,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na siódmym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Podzamcza. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na południowy-wschód; widok na panoramę miasta. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Żagań

Żagań,lubuskie

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Oferujemy Państwu lokal 5 pokojowy z przynależnymi łazienkami w Żaganiu. Nieruchomość świetnie nadaje się jako pokoje pracownicze do wynajęcia. Atutem jest dobry dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mikołów

Mikołów,śląskie

249 000 zł56 m² 4 422,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie bezczynszowe w bardzo dobrej lokalizacji, stanowiące namiastkę życia w domu. Lokal znajduje się w wolnostającym budynku, w którym wydzielone są tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł97 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

24 piętro z widokiem na centrum Warszawy! bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł30 m² 7 373,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Polecam na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną przy Jasnych Błoniach. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z wielkiej płyty, w budynku zostały zamontowane dwie cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź inne moje oferty Tego typu lokale dostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

557 070 zł56 m² 9 948 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

265 000 zł48 m² 5 520 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 48 m2 | ul.Osmeckiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 48 m2. Położone jest na czwartym piętrze, niskiego bloku, wybudowanego w 1980 roku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

355 000 zł54 m² 6 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ofertą sprzedaży jest przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone w Warzymicach na strzeżonym osiedlu. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 pietrze niskiego bloku. Klatka schodowa i elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

358 000 zł59 m² 6 090,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Witam. Sprzedam trzy pokojowe, wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie w bloku z 2008 roku. Administrowany przez administrację Strus. Mieszkanie w pełni wykończone,umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 023 472 zł101 m² 10 084,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 4 pokojowego apartamentu o powierzchni użytkowej 101,49 m2 z ekspozycją na południe, północ i zachód, 3 tarasy o powierzchni odpowiednio 11,56,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

562 560 zł59 m² 9 535 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł55 m² 6 273 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie, w Rzeszowie -ul.Antoniego Gromskiego OPIS MIESZKANIA: - powierzchnia mieszkania 55m2 - piętro: 0/3 - do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Białystok,podlaskie

290 000 zł65 m² 4 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Wypij kawę na dużym balkonie z widokiem. Zapraszam do obejrzenia mieszkania położonego na ul. Św. Jerzego Atutem nieruchomości jest : - dwustronny układ - pomieszczenia są przestronne, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

451 700 zł60 m² 7 494,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w zasięgu ręki, szkoły i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł44 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam bezpośrednio do sprzedania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij