dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

253 580 zł33 m² 7 615 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko 3,5 km do Rynku Głównego, linie komunikacji miejskiej, blisko do krakowskich uczelnigłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

435 408 zł57 m² 7 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

382 227 zł47 m² 8 132 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

389 606 zł64 m² 6 080 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 m2. Mieszkanie położone na pierwszy z czterech pięter. Składa się z: salon z aneksem 24,55 m2; pokoje 10,73 i 10,32 m2; łazienka 4,38 m2; toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w os. Złotego Wieku. Mieszkanie czyste umeblowane i wyposażone w cały sprzęt agd. Na ogólną jego powierzchnię 48m2 składają się: jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł62 m² 10 968 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

553 690 zł73 m² 7 585 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

679 000 zł83 m² 8 180,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomosci poleca: bardzo atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie M5 o powierzchni 83m2 , lokalizowane na zamkniętym i strzeżonym terenie na osiedlu Glinki w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

396 552 zł43 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji na Prądniku Białym.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

409 990 zł49 m² 8 367 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

954 675 zł99 m² 9 650,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z 80 metrowym tarasem z widokiem na panoramę krakowagłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata piekny widoknieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

553 690 zł73 m² 7 585 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021