dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

228 000 zł40 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Posiadamy w ofercie mieszkanie o metrażu 40 mkw składające się z : - salonu - sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Ta oferta jest godna polecenia ze względu na dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

275 000 zł48 m² 5 705 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzy pokojowe mieszkanie 48,2m2, położone na parterze w czteropiętrowym bloku w Centrum Olsztyna. Stąd dojedziemy szybko i sprawnie do każdej dzielnicy Olsztyna. W pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł21 m² 11 792 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa Kawalerka! Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań W ofercie 1-2-3-4-5 Pokoi 18m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

179 000 zł38 m² 4 773,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica grunwaldzka, 2 pokoje, 6 piętro, media Z miasta, balkon, piwnica. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu poleca w dniu dzisiejszym mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Leszno,wielkopolskie

292 655 zł53 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie na II piętrze w nowo budowanym budynku z windą i garażami w centrum Leszna przy ul. Sienkiewicza. Oferujemy bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiertnicza

Katowice,śląskie

553 345 zł85 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Miasto: katowice ulica: wiertnicza cena: 553 345,00 pln cena za M2: 6 500,00 pln powierzchnia: 85,13 M2 piętro: 2 liczba pokoi: 4 aneks kuchenny: tak balkon: 8.09 M2 LICZBA POZIOMÓW W GARAŻU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Nowoczesne mieszkanie z widokiem na góry Polecamy na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m2 z pięknym widokiem na góry, znajdujące się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł57 m² 6 450,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel *** rozkład *** *** blisko centrum *** *** super lokalizacja *** Mieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z: - trzech pokoi - jasnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł72 m² 1 527,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z czterech pokoi, jasnej kuchni, łazienki, wc, dużego przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piątkowo - os.B.Śmiałego, 3 pok. 63 m2. IIp./IVpiętro, 425 tyś Polecamy do zakupu wyjątkową nieruchomość. Z biegiem lat skrupulatnie ulepszane i remontowane mieszkanie uzyskało dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

442 000 zł38 m² 11 693 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta gotowych I wykończonych Apartamentów Zapraszam serdecznie do oglądania! Nowocześnie urządzone apartamenty o powierzchni od 21m2 do 55 m2 położone w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

647 100 zł88 m² 7 333,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca przestronne mieszkanie 4-pokojowe na poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja: - sklepy i punkty usługowe w zasięgu wzroku, - szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

404 000 zł34 m² 12 059,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Luksusowa kawalerka o podwyższonym standardzie! Rewelacyjne położenie w sąsiedztwie Odry. W skład mieszkania wchodzi: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Siechnice,dolnośląskie

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Siechnice ul. Energetyczna, mieszkanie rozkładowe, dwustronne, z samodzielną (jasną) kuchnią. Optymalny rozkład, niska zabudowa, kameralne, zielone otoczenie, a także sprawne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł42 m² 6 507,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 43 metrów w budynku z 2001 r. Mieszkanie narożne, bardzo słoneczne. Znajduje się na granicy Pogodna ze Świerczewem w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

279 000 zł44 m² 6 341 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona umowa przedwstępna Do sprzedaży jasne, nowoczesne mieszkanie 44 m2, usytuowane na I piętrze bloku z windą. Lokal składa się z salonu z otwartą kuchnią, 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

251 208 zł23 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bez podatku pcc, gotowe Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,26 mkw. w nowym apartamentowcu z 2020 roku. Nieruchomość położona jest w biurowej dzielnicy Wrocławia, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

315 000 zł64 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 4 -pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Na powierzchnię 63,90 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł77 m² 3 883,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty 1192 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania słoneczne M3 blisko centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje z ogrodem na Sołtysowicach! Opiekun Oferty tel. Polecam 2-pokojowe, nasłonecznione mieszkanie mieszczące się w budynku z 2016 r. na Psim Polu na osiedlu Sołtysowice. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Kielce,świętokrzyskie

263 000 zł46 m² 5 655,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5m2 znajdujące się na piętrze 2/10. Lokal mieszkalny świeżo po remoncie. ** Wymienione zostały instalacje: hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

330 000 zł65 m² 5 059,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Podgórz | 65 m 2 | 3 pokoje Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania znajdującego się na Podgórzu. Mieszkanie ma powierzchnię 65 m 2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

205 000 zł20 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in. reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł58 m² 5 875,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pomorzanach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, w jednym z nich jest wyjście na balkon. W pokojach na podłodze wykładzina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lucerny

Kręczki,mazowieckie

299 000 zł39 m² 7 704,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży ustawne 2 pokojowe mieszkanie. Jest ono idealne dla singla, młodej pary, małżeństwa z dziećmi lub na biuro. Mieszkanie jest niezwykle ciche, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

223 000 zł43 m² 5 234,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Interesująca oferta. Polecam serdecznie słoneczne, ciche, jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone na III piętrze kamienicy. Budynek w dobrym stanie technicznym, ocieplony, dach po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie świętną lokalizację inwestycji I kameralną atmosferę sprawdzony deweloper - gwarancja jakości nieruchomość 2 - pokojowa Z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł28 m² 13 903,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Warszawy, położone w cichej i spokojnej okolicy. Zlokalizowane na parterze budynku, od strony południowej, z widokiem na zadbane podwórze. Dwupokojowe, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seledynowa

Szczecin,zachodniopomorskie

447 000 zł63 m² 7 095,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Os. Bukowe mieszkanie 3 rozkładowe pokoje z dużym balkonem. Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie. Na podłogach nowe panele nowe instalacje elektryczne. Nowa armatura sanitarna. Nowe kafle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

305 000 zł31 m² 9 870,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Kawalerka żabianka! okazja! Na sprzedaż okazyjna (!), bardzo jasna kawalerka z oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na Żabiance, 20 min pieszo do morza. Pokój, przedpokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł37 m² 12 685,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Expander ma przyjemność zaoferować 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sakura, na pograniczu Ursynowa i Mokotowa. Niezwykle atrakcyjna oferta, dla niezwykłych klientów. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

652 000 zł68 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do odbioru mieszkanie 68m2 - 3 pokoje Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mam duży salon z aneksem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Derdowskiego

Rumia,pomorskie

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Rumi. Nieruchomość składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - pokoju, - łazienki, - przedpokoju Położone na iip w budynku dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Teresy z Kalkuty

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł51 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedmiotem ogłoszenia jest wyposażone dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy blisko centrum. Na powierzchnię 50,76 metrów składają się: - duży pokój (ok. 20m2) - mały pokój (ok. 13m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Częstochowa,śląskie

189 900 zł51 m² 3 723,53 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak, w spokojnej okolicy, na parterze, w czystym, zadbanym wieżowcu. Budynek po termomodernizacji, odnowiona klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

2 055 000 zł132 m² 15 568,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa przestronny apartament 132m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Odbiór W tym roku Okolice Łazienek Królewskich to miejsce niezwykłe, gdzie odnajdziemy ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł37 m² 3 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Nowe miasto, lokal składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

417 000 zł58 m² 7 189,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 58m2 - 3 pokoje - bialołęka nowodwory 100m2 tarasu na dachu budynku Przestronne, kompaktowe trzypokojowe mieszkanie 58m2 położone 500m od tramwaju i 200m od przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł73 m² 7 671,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe Z tarasem 45m Piękne, przestronne mieszkanie z tarasem. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 73m2 do mieszkania przynależy także piwnica. Możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ustka,pomorskie

374 810 zł64 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na kameralnym osiedlu w Ustce w budynku 4 - lokalowym apartament o powierzchni 62,68 m2, 3 pokojowy z ogródkiem i tarasem. Miejsce postojowe przynależne do mieszkania w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

514 880 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie blisko centrum! Bez podatku pcc oraz Bez prowizji Opiekun oferty: telefon Do sprzedaży mieszkanie 64,36 m2 składające się z: -pokój 13,95 m2 -pokój 12,82 m2 -salon z aneksem kuchennym.