dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

618 106 zł86 m² 7 187 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal usługowy w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

579 000 zł46 m² 12 587 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

346 251 zł51 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Promocja! Cena lokalu mieszkalnego po rabacie 346 251 zł Cena standardowa 386 229 zł W cenie miejsce postojowe naziemne Oraz smart basic w cenie Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

1 798 281 zł121 m² 14 862 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

669 870 zł50 m² 13 397 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

522 990 zł65 m² 8 046 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywa

Kraków,małopolskie

952 000 zł48 m² 19 833 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

446 250 zł30 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

475 000 zł58 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

315 609 zł28 m² 11 272 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

356 538 zł46 m² 7 751 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

562 560 zł59 m² 9 535 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

359 000 zł39 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

343 914 zł37 m² 9 295 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopczyńskiego

Kraków,małopolskie

480 662 zł53 m² 9 069 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

929 625 zł74 m² 12 563 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopczyńskiego

Kraków,małopolskie

531 440 zł58 m² 9 163 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

390 258 zł48 m² 8 130 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

513 152 zł68 m² 7 546 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

349 000 zł35 m² 9 971 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

489 000 zł46 m² 10 630 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

147 000 zł27 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkania zlokalizowane na 4 pietrze w 4 piętrowym bloku na os Jagielońskim w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu, widnej kuchni, łazienki z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

388 518 zł50 m² 7 770 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 455 300 zł97 m² 15 003 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

479 700 zł62 m² 7 737 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

417 816 zł58 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

654 762 zł75 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

325 596 zł51 m² 6 384 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

360 396 zł51 m² 7 067 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

532 005 zł37 m² 14 379 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marzycieli

Zielonki,małopolskie

439 000 zł58 m² 7 569 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

345 591 zł49 m² 7 053 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

580 000 zł73 m² 7 945 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dominikanów

Kraków,małopolskie

498 706 zł51 m² 9 779 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

409 500 zł45 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Nest Brokers prezentuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Promienistych. Mieszkanie 45m2 zlokalizowane na 4 piętrze, idealne na wynajem. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

479 000 zł44 m² 10 886 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

337 418 zł30 m² 11 247 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

592 383 zł68 m² 8 712 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

671 814 zł77 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021