dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 039 360 zł93 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Przy rzece, z przystaniami, sklepami i licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

353 000 zł50 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

341 760 zł71 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentowane osiedle zlokalizowane jest we wschodniej części miasta przy ulicy Wieniawskiego. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna architektura i najwyższa jakość wykonania. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł97 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

24 piętro z widokiem na centrum Warszawy! bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Opole,opolskie

265 000 zł55 m² 4 804,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem do własnej aranżacji to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: -Przestronne mieszkanie znajduję sie w zadbanej wyremontowanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Przedmiotem oferty jest mało spotykana oferta mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość ma ogromny potencjał! Mieszkanie jest zlokalizowane w Fordonie w zadbanym czteropiętrowym bloku na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

627 000 zł50 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią oraz łazienką zlokalizowane w spokojnej okolicy bardzo blisko stacji metra Kabaty oraz Lasu Kabackiego. Oferowane mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki standard. W bloku z windą. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - I Sypialni - II Sypialni - łazienki - balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślusarska

Białystok,podlaskie

419 000 zł62 m² 6 806,37 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bardzo ładne, zadbane trzypokojowe mieszkanie na pierwszy piętrze w bloku z 2012 roku. Oferta polecana osobom ceniącym sobie komfort mieszkania. Nowoczesny blok wyposażony w windę, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

324 900 zł62 m² 5 208,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krupówki

Zakopane,małopolskie

1 150 000 zł113 m² 10 199,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Marzysz o posiadaniu nieruchomości w zimowej stolicy gór polskich? Mam do zaoferowania piękne, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Ten uroczy apartament znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

749 269 zł67 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja Kępa Mieszczańska to najbardziej zielona wyspa w centrum Wrocławia, która w ostatnim czasie dynamicznie się zmienia. Wokół powstają nowe inwestycje, a wraz z nimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

403 410 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowa inwestycja, sprzedaż bez podatku pcc. Odbiory od września tego roku. Lokalizacja: gazowa 1-2 to kameralny kompleks mieszkalny , na który składają się dwa 4-kondygnacyjne budynki z podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

307 963 zł36 m² 8 675 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na sprzedaż na Wrocławskim Jagodnie. Jagodno to peryferyjne osiedle w południowej części Wrocławia, graniczące na wschodzie z osiedlem Brochów i wsią Iwiny, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł113 m² 5 714,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc ? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiednie mieszkanie. Przeglądasz tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł42 m² 10 595,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie znajduję się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku, po całkowitym remoncie części wspólnych (w 2018 r.) z dwiema nowymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

467 000 zł62 m² 7 510,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 62,18 m2 w Mistrzejowicach. Jedno z pomieszczenie zostało zaaranżowane jako pokój z logi. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł53 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania apartament w Bydgoszczy w pełni wyposażony tak jak na zdjęciach - Bielawy. Apartament z potencjałem - Możliwość zagospodarowania strychu który ma wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Gliwice,śląskie

457 000 zł61 m² 7 491,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Inwestycja roku 2020/2021!. Takiej realizacji w Gliwicach jeszcze nie było! Przy Raciborskiej 1 w Gliwicach, w kamienicy na samym rynku powstaje 6 kompletnie wyposażonych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 18 Stycznia

Brodnica,kujawsko-pomorskie

240 000 zł60 m² 3 966,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o metrażu 60,5m2 z balkonem + duża piwnica 8m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Brodnicy przy ul. 18-stycznia, w okolicy liczne sklepy, przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilamowska

Szadek,łódzkie

170 000 zł47 m² 3 632,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Wilamowskiej. MIeszkanie ma świetny rozkład: 2 spore, ustawne pokoje ( większy z balkonem), oddzielną kuchnię z oknem, łazienkę, przedpokój i piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

149 900 zł105 m² 1 430,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Lokal o łącznej powierzchni 104,80 mkw, jest położony na 3 piętrze budynku i składa się z 2-ch pokoi, kuchni, przedpokoju, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

332 010 zł54 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Przedsprzedaż w promocyjnej cenie w nowej inwestycji " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

204 900 zł48 m² 4 251,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż! Ładne, zadbane mieszkanie z balkonem o pow. 48,20 m w Solcu Kujawskim na osiedlu bydgoskim! W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje (24,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

429 900 zł68 m² 6 369 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania 3 - pokojowego w starej części Nowej Huty w os. Zielonym. Mieszkanie o pow. 67,5m2 o ładnym rozkładzie na 3 pietrze w budynku 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

297 000 zł55 m² 5 373,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 2 pok przy piaskowej Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na 10tym piętrze przy ul Piaskowej. Budynek po termomodernizacji, po wymianie widny i z zadbana klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

289 000 zł53 m² 5 462 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje apartament trzypokojowy w centrum miasta. Mieszkanie bardzo jasne, po kapitalnym remoncie w lutym tego roku. Zrobiono betonowe wylewki, wymieniono instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł81 m² 6 815 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje w centrum! Opiekun Oferty tel. *******we speak English******* Opis mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie dwustronne po remoncie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Maciejowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

139 900 zł44 m² 3 175,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie położone w budynku na I piętrze w dzielnicy Jeleniej Góry Maciejowa. Lokal o powierzchni całkowitej 44,05m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

433 634 zł62 m² 7 047,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - bieżanów/prokocim kraków "nowe miasto" Nowa inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera to 4-piętrowy budynek zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł59 m² 4 230,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Cena promocyjna na budynek nr IV od 3.900 ZŁ m/2 OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy Budynek nr. IV oddanie drugi kwartał 2021r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

388 000 zł72 m² 5 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż duże 2 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z początku XX wieku. Świetny stan dzisiejszego budynku to efekt prac konserwatorskich prowadzonych od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Warszawa,mazowieckie

414 000 zł37 m² 11 189 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: mieszkanie bardzo funkcjonalne częściowo wyposażone, znajdujące się w bezpiecznej okolicy na Warszawskiej Woli na ul. Norwida. Niewątpliwym atutem mieszkania jest jego lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! obniżka ceny! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 9 piętrze na bydgoskim Błoniu. Nieruchomość o powierzchni 47 mkw , w której skład wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

224 000 zł36 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania do własnej aranżacji blisko Rynku to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 2 pokojowe, mieszkanie znajduje się na bliskim Zaodrzu, 10 minut spacerem do Opolskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traktorzystów

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe, jasne i przestronne mieszkanie na Ursusie przy ulicy Ogniowej. Mieszkanie dla pary, rodziny z dziećmi lub pod wynajem w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł49 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 49m2 - salon 14m2 - sypialnia 10m2 - sypialnia 8m2 - kuchnia 5,5m2 - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

379 593 zł50 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,62 mkw., usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2019 roku. Położone na spokojnym osiedlu Jagodno, w dzielnicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij