dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

509 407 zł68 m² 7 491 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal usługowy w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

394 776 zł55 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Inwestycja " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na parterze z przynależnym ogródkiem o powierzchni 90,88m2 Film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

309 000 zł36 m² 8 583 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

346 251 zł51 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Promocja do 01.10.2020R! Cena standardowa 386 229 zł Cena promocyjna 346 251 zł + w cenie miejsce postojowe naziemne SMART BASIC Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

1 804 950 zł132 m² 13 674 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

266 338 zł36 m² 7 398 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

388 600 zł29 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

409 000 zł44 m² 9 295 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

599 000 zł51 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

352 996 zł52 m² 6 788 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Promocja do 01.10.2020R! Cena standardowa 393 561 zł Cena promocyjna 352 996 zł + w cenie miejsce postojowe naziemne SMART BASIC Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

361 152 zł33 m² 10 944 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

613 210 zł66 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie + podwójne zależne miejsce postojowe w cenie Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

267 306 zł36 m² 7 425 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tetmajera

Kraków,małopolskie

1 090 600 zł140 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

467 720 zł53 m² 8 825 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

519 000 zł62 m² 8 371 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

489 000 zł44 m² 11 114 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

325 890 zł36 m² 9 053 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

379 000 zł44 m² 8 614 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 455 300 zł97 m² 15 003 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

629 000 zł61 m² 10 311 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

551 340 zł51 m² 10 811 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

419 000 zł35 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 900 zł65 m² 6 335,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Nieruchomość ma metraż 64,7 m2 co daje duże możliwości adaptacji wnętrz i mieści się na 1 piętrze bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

422 614 zł50 m² 8 452 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

315 270 zł56 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem. Zakup bez zbędnych kosztów! Bez pcc i prowizji. Termin zakończenia budowy: ivq 2021. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

429 352 zł63 m² 6 815 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

385 206 zł41 m² 9 395 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

433 200 zł61 m² 7 102 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

674 446 zł49 m² 13 764 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 119 900 zł64 m² 17 498 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

English and Italian below. Agencja Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do kupna 3-pokojowego mieszkania w ekskluzywnej lokalizacji, w kultowej części Woli, w historycznej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

716 310 zł53 m² 13 515 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

437 940 zł41 m² 10 681 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

619 000 zł57 m² 10 860 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

282 500 zł40 m² 7 063 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cypryjska

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł198 m² 8 535 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1996

Luksusowy apartament premium na Dolnym Mokotowie (ulica Cypryjska). Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku (tylko 10 mieszkań), strzeżonym 24h/7. Drugie z sześciu pięter Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

327 000 zł62 m² 5 274 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 62 m2 ul. Leszczyńska na 3 piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Pierwszy poziom składa się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju dziecięcego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

271 656 zł28 m² 9 702 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

389 016 zł36 m² 10 806 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

269 169 zł36 m² 7 477 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

344 990 zł42 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021