dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krosno

Krosno,podkarpackie

140 000 zł38 m² 3 684 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Krosno- oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone na 2 piętrze w ogrodzonym i monitorowanym bloku z bramą wjazdową na pilota. Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojanowska

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł32 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przestronna kawalerka o pow. 32 m2 znajdująca się na osiedlu Nowe Stabłowice w ok. ul. Wojanowskiej. Znakomity taras, nowoczesny budynek. Wysoki parter. Świetna cena. Taras Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

273 125 zł48 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Kwiatkowskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

679 000 zł84 m² 8 067,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez podatku i bez prowizji Do zakupu mieszkanie 4 pokojowe z balkonem od strony południowej na 1 piętrze w lokalizacji Wola Duchacka. 10 minut od Centrum Handlowego Bonarka, zaraz obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł31 m² 10 935 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Prestiżowy przeszklony budynek o wysokości 100 metrów w standardzie Apartamentowców Złota 44 oraz Cosmoplitan * Doskonała oferta cenowa oraz pewny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podmiejska

Kalisz,wielkopolskie

269 000 zł53 m² 5 075,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 53m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku przy ul.Podmiejskiej. Składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, holu oraz przynależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

242 000 zł58 m² 4 202,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Cena promocyjna na budynek nr I od 3.900 ZŁ m/2 OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy Budynek nr. I oddanie pierwszy kwartał 2021r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bociania

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł25 m² 7 896,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na parterze dwurodzinnego domu w cichej część ulicy Bocianiej w dzielnicy Niebuszewo. Mieszkanie bezczynszowe. Ogródek przynależny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

371 120 zł52 m² 7 165,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - bieżanów/prokocim kraków "nowe miasto" Nowa inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera to 4-piętrowy budynek zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, nad Strugą

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł44 m² 5 701,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

29830. Sprzedam bardzo ładne, ustawne mieszkanie 2 - pokojowe - nad strugą! Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na cichym i spokojnym osiedlu, przy ul. Nad Strugą. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł42 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler Poleca! Dwupokojowe, własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42m2 Mieszkanie jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z dużym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

357 000 zł65 m² 5 486 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam! 2 pokoje, osobna kuchnia, 2km od rynku, do remontu możliwości aranżacyjne: możliwość podziału na 2 mieszkania lub zrobienia 3 pokoi. Inwestycyjne i dla osób lubiących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł131 m² 5 319,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 5 pokojowego mieszkania położonego przy ul. Głogowskiej w Poznaniu Lokal mieści się na drugim piętrze w 4 piętrowym, ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

509 000 zł55 m² 9 216,01 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku i bez prowizji Do zakupu mieszkanie 3 pokojowe z 12 metrowym balkonem od strony południowej na 6 piętrze w lokalizacji Wola Duchacka. 10 minut od Centrum Handlowego Bonarka, zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

350 000 zł52 m² 6 796,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy do sprzedania komfortowe mieszkanie, o powierzchni 51,50 m2 w budynku zlokalizowanym na nowo powstałym osiedlu Murano. Lokal zlokalizowany na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Piła,wielkopolskie

259 017 zł55 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 55,11 m 2 w Pile na os. Górnym. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa biura. Kupujący zwolniony z podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Wrocław,dolnośląskie

409 999 zł39 m² 10 459,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowy apartament 2-pok Z balkonem Do sprzedaży bardzo ładny - nowoczesny dwupokojowy lokal mieszkalny na II piętrze eleganckiego apartamentowca z ochroną z 2016r. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Przemyśl,podkarpackie

370 000 zł56 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w Rynku Nowe umeblowane mieszkanie, klimatyzacja, winda, wysoki standard Nowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją o łącznej powierzchni 56m 2 przy ul. Fredry w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

319 835 zł27 m² 11 719,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - prądnik biały ok. UL. Opolskiej / parku krowoderskiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle trzech 6-piętrowych budynków w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł62 m² 18 548 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Agencja Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż apartament przy ul. Siedmiogrodzkiej w prestiżowej inwestycji Inn City. Świetna lokalizacja w bliskiej odległości Metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

139 900 zł37 m² 3 760,75 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz cichego mieszkania z pięknymi widokami na część miasta Tychy? Koniecznie sprawdź tą ofertę! Mieszkanie jest do remontu, aczkolwiek ma klika istotnych atutów: - widok na panoramę miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

515 000 zł100 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować Państwu i jednocześnie sprzedać przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m2, w atrakcyjnej lokalizacji, przy samej starówce. Lokal usytuowany na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Sosnowiec,śląskie

239 000 zł56 m² 4 279 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Centrum ul. Legionów Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Centrum przy ul. Legionów. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

195 000 zł32 m² 6 037,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Informacje pod numerem. Na sprzedaż rozkładowe, jednostronne mieszkanie (2 pokojowe) o powierzchni 32,3 m2 znajdujące się przy ul. Pana Tadeusza, osiedle Pojezierze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł80 m² 6 575,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w Naszym Biurze! Do sprzedaży duże mieszkanie, gdzie przestrzeń gra pierwsze skrzypce, o powierzchni 80 m2., składające się z 3 pokoi do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rataje

Poznań,wielkopolskie

311 080 zł40 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opis nieruchomości: cena deweloperska kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu rewelacyjną ofertę mieszkania na sprzedaż! nowe budownictwo 2015 rok. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze bloku na terenie zamkniętym. Powierzchnia całkowita to 53 m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Mielno,zachodniopomorskie

451 487 zł35 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mielno - między morzem A jeziorem Apartamenty inwestycyjne z 23 % vat - idealne do wynajmu, wysoka rentowność! 5 minut do plaży/ 3 minuty nad jezioro Cena zawiera podatek vat 23% - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz jasnego mieszkania z dużym potencjałem to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: -Przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajduję się w bloku przy ulicy Dambonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

920 400 zł92 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kupno bezpośrednio bez prowizji i podatku pcc. Dostępne metraże mieszkań 28 - 101 m2. Możliwość dogodnej aranżacji indywidualnych rozkładów powierzchni. Lokalizacja przy ul.Ordona, miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

175 000 zł46 m² 3 804 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone jest na parterze czteropiętrowego bloku. Ekspozycja okien na stronę zachodnią oraz wschodnią. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ołbin

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł29 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację dużej kawalerki z balkonem , położonego na III piętrze w nowo wybudowanym budynku wielorodzinnym. Budynek wyposażony jest w windę. Uwaga! Można zakupić miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Cybulskiego

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł64 m² 6 201,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1850

Mieszkanie w samym centrum Wrocławia 300 m od Wyspy Słodowej, 500 m od Uniwersytetu Wrocławskiego, 600 m od Wrocławskiego Rynku tuż przy Wydziale Fizyki i Astronomii Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

295 000 zł64 m² 4 641,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63,56 m 2 2 piętro os. Zamość loggia Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,56 m 2. Istnieje możliwość przywrócenia stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł65 m² 11 157 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

*** Oferta wyłącznie w naszym biurze *** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego apartamentu o powierzchni 65.43 m2 znajdującego się we Wrocławiu na Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 000 zł53 m² 5 735,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż zadbane M4 w pięknej okolicy osiedla Czyżkówko z widokiem na las. Mieszkanie z wystawą okien wschód-zachód, w układzie szczecińskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ognik

Poznań,wielkopolskie

306 000 zł48 m² 6 349 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Ognik w niskim budynku, wśród zieleni. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia szybką i sprawną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

274 500 zł47 m² 5 898,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego w 3 piętrowej kamiennicy z roku 1900. Nieruchomość o powierzchni 46,5 m2 mieści się na 2 piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Opole,opolskie

399 000 zł77 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz dużego zadbanego mieszkania to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: -Przestronne 4 pokojowe mieszkanie znajduję się w bloku przy ulicy Wrocławskiej. Pomieszczenia : - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

275 914 zł36 m² 7 615,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 000 zł155 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Kompleks 4 luksusowych apartamentów w centrum Bydgoszczy Najlepsza lokalizacja w Bydgoszczy gwarantująca ciszę i spokój przy jednoczesnym wykorzystaniu atutów mieszkania w ścisłym.