dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł82 m² 10 745,70 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Komfortowy apartament 82m2 z loggią i miejscem garażowym w "rezydencji Pod Orłem" przy ul. Bukowińskiej w Warszawie. Gustownie i solidnie wykończony oraz wyposażony. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

285 000 zł56 m² 5 067,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż ładne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,24 mkw usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na Osiedlu Górczyn-Zacisze. Rewelacyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

363 759 zł33 m² 10 956,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,2m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 6-cio piętrowym bloku. Na powierzchnie mieszkania składają się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rękawka

Kraków,małopolskie

465 000 zł44 m² 10 544 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu mieszkanie położone w kamienicy na ulicy Rękawka, zaledwie dwie minuty spacerem od Rynku Podgórskiego. Mieszkanie o powierzchni 44,1 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście Południowe

Warszawa,mazowieckie

2 430 000 zł132 m² 18 409,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Pięknie odrestaurowany apartament w bogato zdobionej eklektycznej kamienicy z marmurową, reprezentacyjną, szeroką klatką schodową. Śródmieście Południowe opodal Traktu Królewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolorowa

Otwock,mazowieckie

449 000 zł69 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedamy bezpośrednio, przestronne, mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze 3 piętrowego budynku wykonanego z cegły w 2003 roku, na zamkniętym osiedlu w Otwocku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Lubin,dolnośląskie

210 000 zł48 m² 4 384,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane 3 pokoje na os. Staszica Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,90 m 2. Jasne i przestronne z balkonem. Nie wymaga wkładu finansowego - nowe instalacje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bojary

Białystok,podlaskie

345 000 zł51 m² 6 791,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,80m2 w Białymstoku, na osiedlu Bojary. Lokal mieści się na parterze w 3-piętrowym bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

346 000 zł55 m² 6 290,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

29108. Sprzedam cesję mieszkania w trakcie budowy w samym sercu uzdrowiska.Do odbioru na wiosnę 2021 r.Wszystkie informacje telefonicznie Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Białystok,podlaskie

350 000 zł53 m² 6 628,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

*** 2 pokoje *** os.BACIECZKI *** 2007 *** *** I PIĘTRO *** Oferujemy atrakcyjne słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

309 300 zł45 m² 6 801 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje- idealne mieszkanie inwestycyjne! Prestiżowa inwestycja w Rzeszowie - ul. Lubelska II Etap Bliskość strefy ekonomicznej oraz lotniska. Oferta idealna pod inwestycje 0% wynagrodzenia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

398 000 zł46 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przymorze - jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska, wokół przystanki autobusowe, tramwajowe, a także skm. Budynek oddalony zaledwie 500 metrów do plaży. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

183 680 zł26 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł43 m² 9 651,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: budynek znajduje się w świetnej lokalizacji przy galerii Alfa centrum. Blisko do morza, oraz do wielu sklepów usługowo-handlowych. 5 minut drogi do parku Reagana. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł29 m² 11 241 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny Szukasz lokalu pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta oferta jest dla ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu samodzielnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Służby Polsce

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł53 m² 10 377 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż: ustawne, słoneczne mieszkanie znajdujące w bardzo dobrej lokalizacji na Warszawskim Ursynowie, w zielonej, bezpiecznej okolicy na ul. Służby Polsce. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł53 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł62 m² 11 210 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja garaż gratis! bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Gdynia,pomorskie

557 762 zł45 m² 12 469,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 44,73 m2 w świetnej lokalizacji w Gdyni. Lokalizacja pozwala na swobodne przemieszczanie się w każdym kierunku Trójmiasta. Bliskość dobrze rozwiniętej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 900 zł26 m² 8 457,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ekskluzywne mieszkanie, idealne dla osób ceniących sobie spokój. 26m 2 , 2 pokoje, 1 piętro, osiedle Jary Mieszkanie wyposażone jest w nowoczesne instalacje i rozwiązania proekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł82 m² 10 719,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament w centrum miasta 82m2 z dwoma tarasami z widokiem na Ostrów tumskigłówne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej piekny widoknieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł41 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł44 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych kosztów! Mam bezpośrednio do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa ofertasprzedam komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie nad jarem (parter) Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65 m2, składa się z salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworzysko

Rzeszów,podkarpackie

379 900 zł88 m² 4 334,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie wolne mieszkania W tej inwestycji W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie, w pobliżu strefy ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł58 m² 11 843 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim na warszawskiej Pradze. Metraż poszczególnych pomieszczeń: - pokój dzienny oraz aneks kuchenny (32,67m2) - sypialnia (10,27m2) - graderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł18 m² 13 389 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł41 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

29893. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym nowym bloku (2013 r) bez windy na Stawkach. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czyste

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł97 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

24 piętro z widokiem na centrum Warszawy! bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

457 785 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej sypialni! Nowoczesny kompleks położony w samym sercu Krakowa, z wygodnym dostępem do powierzchni handlowo-usługowych oraz ośrodków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

269 000 zł51 m² 5 253,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem francuskim po remoncie o praktycznym układzie. Położone przy ul. H. Kołłątaja, graniczy z parkiem Tysiąclecia usytuowanym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dobrzec

Kalisz,wielkopolskie

365 000 zł62 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o pow. 62,00 m2 usytuowane na III piętrze w nowym bloku z cegły z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z którego jest wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł39 m² 8 179 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

353 000 zł50 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

128 000 zł44 m² 2 876,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 w Głuszycy. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

793 535 zł63 m² 12 670,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w inwestycji położonej w Śródmieściu, gdzie w najbliżej okolicy znajduje się Stare Miasto, historyczny Muranów, wspaniałe tereny rekreacyjne i spacerowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

393 500 zł66 m² 5 998,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji W ofercie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł58 m² 5 452,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

29874. Piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 usytuowane na ostatnim piętrze w 11-piętrowym wieżowcu z nowa windą na osiedlu Rubinkowo 2. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

349 900 zł25 m² 13 996 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Spokojne i świetnie wyposażone mieszkanie w funkcjonalnym budynku przy ulicy Raabego w sąsiedztwie parku. Mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m2 położone jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

269 000 zł32 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

749 000 zł89 m² 8 441,34 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, która jest propozycją dla osób ceniących wygodę życia i wysoki standard. Nowoczesne osiedle powstało w południowej części Krakowa,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij